2017 Anneler Günü Mesajı

2017 Anneler günü mesajı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Anneler günü mesajı uzun duygusal ve sevgiliye anneler günü mesajı işte detaylar.

2017 anneler günü mesajı olarak en anlamlı mesaj seçeneklerini sizler için derledik. Anneler gününde annenize olan sevginizi anlatan, anneler gününü kutlarken onu sevindirecek mesaj önerileri arıyorsanız anneler günü mesajları listemizden faydalanabilirsiniz. En güzel anneler günü mesajı fikirleri şu şekildedir;

 • Dünyanın en güzel ve en iyi kalpli annesine sahip olduğum için çok şanslıyım. Canım annem, anneler günün kutlu olasın.
 • Anneciğim sen benim hüznümü sevince çevirebilen tek insansın. Senin varlığın benim için paha biçilmez. Hep benimle ol, anneler günün kutlu olsun.
 • İyi günde, kötü günde her anımda yanımda yoldaş olan, bana sevgisi ile iyi hissettiren dünyanın en iyi annesine sahibi. Canım annem anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Anneciğim sen benim her anım ve her günümdesin. Annem olman ise bu dünyadaki en büyük şansa sahip olduğumu gösteriyor. Anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.
 • Sabrın, sıcaklığın, ne olursa olsun bana olan sevginin bitmemesi ve daha nice güzel duyguyu sunduğun için sana minnettarım. Sen benim şu dünyadaki en değerli varlığımsın. Canım annem nice anneler gününe…

Anneler gününe özel mesaj seçeneklerinden herhangi birini annenize göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Mesajınızı dilerseniz içinizden geldiği şekilde de değiştirerek gönderebilirsiniz.

Anneler Günü

Anneler Günü Mesajı Uzun Duygusal

Anneler günü mesajı uzun duygusal ve içten sözlerden oluşmalıdır. Annenize olan sevginizi ve saygınızı her gün gösterebileceğiniz gibi anneler gününde de ona benzersiz anlamlı bir mesaj atarak kutlayabilirsiniz. Ona olan sevginizi en içten şekilde dile getirebileceğiniz uzun bir mesaj yazmak istiyorsanız şu seçenekleri değerlendirebilirsiniz;

 • Canım annem. Bu dünyaya beni getirerek ve senin gibi bir anneye sahip olmamamı sağlayarak bana eşsiz hissettiriyorsun. Herkesin annesi kendisine güzel gelse de ben senin tüm annelerden çok başka olduğunu içtenlikle biliyorum. En zor anlarda bile hiçbir zaman çocuklarından, bizden vazgeçmeden ve hiçbir sorununu bize yansıtmadan bizi büyüttün. Senin bu direncin ve duruşun beni bu hayata karşı dimdik durmaya itti. Sen iyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güçlü ve en güzel annesi…
 • Hafızamdaki en güzel yer sadece sana ait. Hiçbir güç o yeri asla tutamayacak. Sen benim için aşksın, güzelliksin, değersin ve varlığın bana iyi hissettiren en güzel şey. Her anımda, kaç yaşında olursam olayım her zaman senin gölgeni hissetmeyi diliyorum. Sen benim her duamda yer alan tek insansın canım annem. Allan seni hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin. Bize nice güzel günler nasip etsin. İyi ki senin evladın oldum. Sen iyi ki benim annem oldun. Anneler gününü kutluyor ve o güzel pamuk ellerinden öpüyorum canım annem.
 • Bu dünya cennet gibi geliyorsa bana tek sebebi sensin annem. Senin varlığın, gölgen ve kalbini hissetmek bu hayatta iyi ki varım hissini veriyor. Sen benim kalbimin en özel yerindesin. Başımın tacı, gönlümün sultanı güzel annem…Sensiz bir hayatı düşünemiyorum bile. İyi ki bizimlesin, iyi ki varsın. Ellerinden, yanaklarından, gözlerinden koskocaman öperek anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Sevgiliye Anneler Günü Mesajı

Her kadın bir anne adayıdır. Bu nedenle anneler günü sadece annelere özel değil, anne olmayan ancak anne olma potansiyeli taşıyan her kadın için kutlanabilir. Eğer sevgiliniz varsa anneler gününde ona benzersiz bir sevgiliye anneler günü mesajı atarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgilinize anneler günü mesajı atmak istiyorsanız şu mesaj alternatiflerinden birini değerlendirebilirsiniz;

 • Seninle gelecekte çocuklarımızı büyüteceğimiz günü adeta iple çekiyorum. Canım sevgilim sen dünyanın en güzel annesi olacaksın. Anneler gününü kutluyor o pamuk yanaklarından öpüyorum.
 • Anne olmak bu dünyadaki en özel hislerden biridir derler. Biz bu duyguyu asla hissetmesek de senin dünyanın en iyi annesine olacağını iyi biliyorum. Sen benim çocuklarımın annesi olacak ve dünyaya güzellikler bırakacaksın. Seni canımdan çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun sevgilim.
 • Sen dünyanın en iyi eşi ve en güzel annesi olacaksın. Sevgilim anneler günün kutlu olsun.
 • Henüz anne olmasan da geleceğin en iyi anne adaylarından biri olduğunu o güzel kalbinden anlıyorum. O kalbine sımsıkı sarılarak en içten dileklerimde anneler gününü kutluyorum güzel sevgilim.
 • Kalbimin sahibi ve geleceğin en güzel annesi, anneler günün kutlu olsun.
 • Şu an sevgilim ama her zaman için yarınımsın. Çocuklarımın annesi olacağın günleri iple çekiyorum sevgilim. Anneler günün kutlu olsun.
Öğretmenden Velilere Anneler Günü Mesajı

Öğretmenden Velilere Anneler Günü Mesajı

Öğretmenden velilere anneler günü mesajı örnekleri sıkça araştırılıyor. İlkokul seviyesindeki öğrencilerin anneler günü gibi özel bir günün anlamını anlaması ve annelerini mutlu edebilmesi için öğretmenleri tarafından çeşitli etkinlikler düzenlenir. İlkokul öğretmenleri öğrencilerinin el emeği ile bir şeyler hazırlayarak anneler gününde annelerine hediye etmelerini sağlıyor. Bu özel el emeği hediyelerin yanında öğrencileriniz için tercih edebileceğiniz bazı anneler günü mesajları şu şekildedir;

 • Bu güzel çocukları yetiştirip, onların her anıyla birebir ilgilendiğiniz için size teşekkür ediyorum. Siz dünyanın en güzel annelerisiniz. Anneler gününüzü içten dileklerimle kutluyorum.
 • Bu çocuklar benim çocuklarım desem de sizin yerinizi asla tutamama. Onları çok sevsem de sizin kadar sevmem belki imkansız! Ancak tüm velilerim dünyanın en güzel anneler. Bu nedenle de dünyanın en güzel annelerinin anneler günü kutlu olsun.
 • Emek vererek, ödevlerine destek olarak, duygusal anlamda sürekli onlar için en iyisini yaparak güzel çocuklar yetiştirdiğiniz için size bir teşekkür ediyorum. Anneler gününüz kutlu olsun.
 • Değerli ve özel velilerim. Hepinizin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Bir öğretmen olarak velilerinize yukarıda sıraladığımız ve benzeri mesajları anneler gününde atarak onların değerli ve mutlu hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Babalar Günü

Nedefit Korse Tayt Yorumları

Milf Ne Demek

Süt Parası Ne Kadar

Ertesi Gün Hapı Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu