Aramex kargo müşteri hizmetleri ve Aramex kargo kaç günde gelir, bilgilendiriyoruz. Aramex Yurtiçi kargo takip işlemlerinin nasıl yapıldığını gelin birlikte inceleyelim.

Aramex kargo takip işlemleri hem alıcı hem de satıcı tarafından gerçekleştirilebilen işlemledir. Aramex ile dünya genelinde ticaret yapabilir, alışverişi ulusal sınırların dışına taşıyabilirsiniz. Bir e-ticaret platformu olarak ülkelerarası ticareti mümkün kılan sistemi sayesinde küresel piyasaya açılabilirsiniz.

Aramex kargo takip işlemleri için verilen kargo takip kodundan faydalanmak gerekir. Aramex’in çalışma prensibi, müşteri ya da satıcı olmak için yapılması gerekenler, mevcut kargonun nerede olduğunu öğrenmenin yolları ve diğer detaylar burada.

Aramex Hangi Kargo İle Çalışıyor

Aramex Türkiye’de kendi kargo firması ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra bazı durumlarda Yurtiçi Kargo ile de ürün teslimi yapılabilmektedir.

Aramex ile tarafınıza ulaştırılacak kargoların ulaşmaması halinde Aramex iletişim merkezine ulaşabilirsiniz. Aramex Türkiye genelinde 15 farklı noktada şubesi bulunan bir e-ticaret platformudur. Farklı şehirler için lokasyon bilgisine doğrudan Aramex üzerinden ulaşabilirsiniz. İşte Aramex Ankara iletişim bilgileri;

  • Aramex Müşteri Hizmetleri; 0312 478 25 40
  • Aramex Adresi; Batı Sitesi, Arameks Grup Loj. Ulus. Kargo Kurye Tas. Ltd. Sti, Bati Sitesi Mah. Gersan San. Sit, 2307/2. Sk. No:15, 06370 Yenimahalle/Ankara

Daha fazla kargo şirketleri içeriği;


Aramex Hangi Ülkenin

Aramex Hangi Ülkenin

Aramex dünya genelinde hizmet vermesi nedeniyle uluslararası ticaret için tercih edilen bir platformdur. Küresel bir lojistik sağlayıcısı olarak hizmet verir. Temel prensipleri doğu ile batı arasındaki uçurumu ortadan kaldırmaktır.

İlk Aramex ofisi 1982 yılında Amman ve New York’ta kurulmuştur. İlerleyen süreçte tam 65 ülkede küresel bağlamda ticaret yapmayı mümkün kılan bir e-ticaret platformu haline gelmiştir. Aramex Arap merkezli bir şirkettir.

Aramex Türkiye’de 15 farklı konumda şubesi bulunan bir e-ticaret platformudur. Aramex ile gönderdiğiniz bir kargo ya da satın aldığınız bir ürünün teslimi için yine Aramex üzerinden takip bilgisine ulaşabilirsiniz.

Aramex Kargo Takibi Nasıl Yapılır

Aramex kargo takibi yapmak için Aramex resmi web sitesinnde yer alan takip numarası alanına kargo takip numaranızı yazmanız yeterlidir. Kargo takibi yapmak için başka herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

Kargonuzun durumunu, tam olarak nerede olduğunu ve ne zaman size ulaşacağını tahmin etmekte güçlük çekiyorsanız ana sayfaya gidin ve kargo takip alanına takip numaranızı yazın. Kargonuzun durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

SSS

Aramex ne iş yapar?

Aramex dünya genelinde alışveriş yapmak için kullanılan ve uluslararası nakliyat konusunda faaliyet gösteren bir online ticaret firmasıdır.

Aramex kargo ne zaman gelir?

Aramex kargoları kargonun hangi ülkeden geldiğine bağlı olarak farklı zamanlarda gelebilir. Kargonun teslim süresi sipariş özelinde değişmekle birlikte 30 günlük bir teslim süreci söz konusu olabilir.