Melek Mosso nasıl meşhur oldu sanatçının hayranları tarafından merak edilen bir konudur. Kariyerine başladığı yıllarda Kadıköy ve Beşiktaş vapur hattında şarkılar seslendiren ancak şimdi şarkıları neredeyse dünyaya yayılan sanatçının oldukça geniş bir kitlesi olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Melek Mosso Kimin Kızı

Melek Mosso Kimin Kızı

Melek Mosso, eğitim hayatı boyunca korist ve solist olarak görev yapmış ve kariyerinin başlangıcı

nda Kadıköy ve Beşiktaş vapuru hattında şarkılar seslendirerek adımdan bahsettirmiştir. Ardından youtube platformu üzerinden Yıldız Tilbe’nin vursalar ölemem adlı şarkısını yeniden yorumlayarak paylaştığı video 100 milyonun üzerinde izlenmeye ulaşmış ve bu durumda sanatçının daha büyük kitlelere hitap etmesini sağlamıştır.

Melek Mosso kimin kızı sorusuna ise annesinin adının Hatice Davarcı olduğu şeklinde yanıt vermek mümkündür.

Melek Mosso Kiminle Evli?

Melek Mosso Kiminle Evli

1988 doğumlu olan ve sesiyle duyanların ilgisini çeken Melek Mosso’nun herhangi bir evlilik yapmadığı bilinmektedir. Youtube platformuna yüklediği şarkılarla dikkat çeken ve ardından pek çok farklı şarkının yapımına imza atan güzel sanatçının günümüzde 34 yaşında olduğu cevabı verilmektedir.

  • Melek Mosso kiminle evli sorusuna ise herhangi bir evlilik yapmadığı şeklinde yanıt vermek mümkün olacaktır. Ancak sanatçının birliktelik yaşadığı bir ilişkisi olduğu bilinmektedir. Sosyal medya hesaplarından erkek arkadaşı ile paylaşımlar yapmaktadır.

Melek Mosso Aslen Nereli?

Melek Mosso Aslen Nereli

Melek Mosso aslen nereli sorusuna 1 Kasım 1988’de Kayseri’de doğdu yani aslen Kayserili olduğu şeklinde yanıt vermek mümkün olacaktır. Günümüzde hayatını İstanbul ilinde devam ettiren sanatçı youtube gibi platformları aktif olarak kullanmakta ve böylelikle hayranları ile iletişim halinde kalmaktadır.

Melek Mosso Alevi mi?

Melek Mosso alevi mi sorusu sıklıkla araştırılırsa da, pek çok kesime hitap eden güzel sanatçının etnik kökeni hakkında net bir bilgiye ulaşmak zordur.

Melek Mosso Sevgilisi

Melek Mosso sevgilisi Serkan Sağdıç olarak bilinmektedir. Kendine halk şarkıları ile pek çok kesime hitap eden ve birçok farklı bölgeden hayranı olan Melek Mosso instagram gibi sosyal medya ağlarından sevgilisiyle paylaşımlar yapmaktadır.

Melek Mosso erkek arkadaşı kim?

Bugün itibarıyla Melek Mosso’nun erkek arkadaşı yoktur. Mosso, Mersin’de Serkan Sağdıç ile evlenmiştir. Sağdıç, basketbolcu, oyuncu ve modeldir.

Mosso ve Sağdıç, Mosso’nun “Kirpiklerin” adlı şarkısının klibinde tanışmıştır. 2021 yılından beri birlikte olan çift, 2023 yılında nişanlanmış ve evlenmiştir.

Melek Mosso nerede büyüdü?

Melek Mosso, Kayseri’nin Develi ilçesinde doğdu ve büyüdü. İlkokulu Develi’de okuduktan sonra liseyi Kayseri’de tamamladı. Lise yıllarında müzik eğitimi almaya başladı ve ilk konserlerini lise yıllarında verdi.

Mosso, üniversite eğitimi için Mersin’e gitti ve Mersin Üniversitesi’nde müzik eğitimi aldı. Üniversite yıllarında profesyonel olarak müzik yapmaya başladı ve birçok festivalde sahne aldı.

Mosso, 2019 yılında “Göç” adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Bu şarkıyla Türkiye’nin en popüler şarkıcılarından biri oldu.

Mosso, şu anda İstanbul’da yaşıyor ve müzik kariyerine devam ediyor.

Mosso’nun Kayseri’de yaşadığı mahallenin adı ise Taşköprü Mahallesi’dir.

Melek Mosso kimden özür diledi?

Melek Mosso, 2023 yılında iki kez özür diledi. İlk özür dilediği kişi, 12 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen Isparta Gül Festivali’nde sahneye çıkmasının ardından bazı kesimler tarafından gelen tepkiler üzerine oldu. Mosso, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Sözlerim ve tavırlarımla bir kesimi incittiğim için üzgünüm. Bu anlamsız linç girişimine dur demek ve bir nebze olsun sizleri daha iyi anlamak adına bu açıklamayı yapma gereği duydum.” ifadelerini kullandı.

Melek Mosso Kaç Yaşında?

Melek Mosso’nun 34 yaşında olduğu bilinmektedir.

Melek Mosso’nun Boyu Kaç?

Melek Mosso’nun boyunun 1.63 cm olduğu bilinmektedir.

Serenay Sarıkaya Boy – En Çok Beğenilen Pozları

Hande Erçel Boy – Kilo, Ayak Numarası ve Eski Halleri Nasıldı?

Gonca Saldanlı Kimdir: Labada Gurme’nin Sahibi