Arveles Fiyat 2022 – Arveles Reçetesiz Fiyatı

Arveles fiyat 2022 yılında zam alarak güncellendi. Ağrı kesici dendiği zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri Arveles olarak dikkat çekiyor. Arveles ağrı kesici ilacı özellikle de ileri seviye ağrıların tedavisinde tercih ediliyor. İster reçetesiz ister reçeteli olarak kullanabilirsiniz. Nitekim reçetesiz kullanımlarda da mutlaka doktora danışmanız tavsiye edilir. 2022 yılında Arveles güncel eczane fiyatı şu şekildedir;

  • Arveles tablet 2022 fiyatı: 23,5 TL
  • Arveles ampül 2022 eczane fiyatı: 32 TL

Yer verdiğimiz fiyatlar 2022 şubat ayından itibaren belirlenmiştir. Bu fiyat aralıkları Türkiye’nin her yerinde hizmet veren tüm eczanelerde birebir aynı yansıyor.

Arveles Reçetesiz Fiyatı

Arveles reçetesiz fiyatı tüm eczanelerde 23,5 TL olarak yansıyor. 2022 yılının Şubat ayında yapılan son ilaç fiyatı zamlarından sonra hala güncelliğini koruyan bu fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Arveles bildiğiniz üzere oldukça güçlü bir ağrı kesici ilaçtır. Genelde baş ağrısı, halsizlik, diş ağrısı, regl ağırı, osteoartrit, romatoid artrit ağrılar ve kas iskelet sistemi ağrılarında tedavi amaçlı kullanılır. Her ne kadar hafif ancak etkili bir ağrı kesici olsa bile reçetesiz alım ve kullanımlarda bir uzmana başvurmanız tavsiye edilir.

Arveles Reçetesiz Alınır Mı

Arveles Reçetesiz Alınır Mı?

Arveles reçetesiz alınır mı sorusuna doğrudan evet yanıtını verebiliriz. Arveles ağrı kesici gurubunda yer alan ve en çok tercih edilen ağrı kesicilerden biridir. Doktor tarafından reçete edilebildiği için reçetesiz olarak da tüm eczanelerden alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kısaca Arveles ne işe yarar sorusuna da yanıt vermek gerekirse;

  • Kas ve iskelet ağrılarında,
  • Diş ağrılarında,
  • Adet döngüsü ağrılarında,
  • Orta seviyeli baş ağrılarında,
  • Dismenore ağrılarda sıkça kullanılır.

Sıraladığımız durumlarda, hafif ve orta ağrılarınız varsa tercihinizi Arveles ağrı kesiciden yana kullanabilirsiniz. Elbette ki bu konuda doktorunuza danışmadan kullanmamanız tavsiye edilir.

Parol Ne İçin Kullanılır? – Parol Günde Kaç Tane içilir

Kor Aspirinin Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu