Arveles reçetesiz alınır mı ve Arveles reçetesiz fiyatı ne kadar? Arveles ne için kullanılır hangi ağrılara daha iyi gelir?

Arveles fiyat 2023 yılında zam alarak güncellendi. Ağrı kesici ilaç dendiği zaman akla gelen ilk seçeneklerden biri Arveles olarak dikkat çekiyor. Arveles ağrı kesici ilacı özellikle de ileri seviye ağrıların tedavisinde tercih ediliyor. İster reçetesiz ister reçeteli olarak kullanabilirsiniz. Nitekim reçetesiz kullanımlarda da mutlaka doktora danışmanız tavsiye edilir.

Arveles FiyatFiyat
25 MG (20 Tablet) Arveles Fiyat41 TL
(50MG/2ML) (10 Ampül) Arveles Fiyat42 TL
Arveles Fiyat (50MG/2ML) (20 Ampül)84 TL
(50MG/2ML) (6 Ampül) Arveles Fiyat41 TL
25 MG (30 Tablet) Arveles Fiyat56 TL
Arveles Fiyat

2023 yılında Arveles güncel eczane fiyatı şu şekildedir;

  • Arveles tablet 2023 fiyatı: 41 TL
  • Arveles ampül 2023 eczane fiyatı: 84 TL

Yer verdiğimiz fiyatlar 2023 şubat ayından itibaren belirlenmiştir. Bu fiyat aralıkları Türkiye’nin her yerinde hizmet veren tüm eczanelerde birebir aynı yansıyor.

Arveles Reçetesiz Fiyatı

Arveles reçetesiz fiyatı tüm eczanelerde 23,5 TL olarak yansıyor. 2023 yılının Şubat ayında yapılan son ilaç fiyatı zamlarından sonra hala güncelliğini koruyan bu fiyat üzerinden satın alabilirsiniz. Arveles bildiğiniz üzere oldukça güçlü bir ağrı kesici ilaçtır. Genelde baş ağrısı, halsizlik, diş ağrısı, regl ağırı, osteoartrit, romatoid artrit ağrılar ve kas iskelet sistemi ağrılarında tedavi amaçlı kullanılır. Her ne kadar hafif ancak etkili bir ağrı kesici olsa bile reçetesiz alım ve kullanımlarda bir uzmana başvurmanız tavsiye edilir.

Arveles Reçetesiz Alınır Mı

Arveles Reçetesiz Alınır Mı?

Arveles reçetesiz alınır mı sorusuna doğrudan evet yanıtını verebiliriz. Arveles ağrı kesici gurubunda yer alan ve en çok tercih edilen ağrı kesicilerden biridir. Doktor tarafından reçete edilebildiği için reçetesiz olarak da tüm eczanelerden alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kısaca Arveles ne işe yarar sorusuna da yanıt vermek gerekirse;

  • Kas ve iskelet ağrılarında,
  • Diş ağrılarında,
  • Adet döngüsü ağrılarında,
  • Orta seviyeli baş ağrılarında,
  • Dismenore ağrılarda sıkça kullanılır.

Sıraladığımız durumlarda, hafif ve orta ağrılarınız varsa tercihinizi Arveles ağrı kesiciden yana kullanabilirsiniz. Elbette ki bu konuda doktorunuza danışmadan kullanmamanız tavsiye edilir.

Arvelesi kimler kullanamaz?

Arveles en sık tercih edilen ağrı kesici ilaçlardan biridir. Reçetesiz olarak satıls ada doktora danışmadan kullanılması tavsiye edilmez. Bunun yanı sıra astım hastalarının, peptük ülser hastalarının, asetilsalisilik ya da Deksketoprofen alerjisi olan kişilerin kullanması hiçbir koşulda tavsiye edilmez.

Arveles güçlü mü?

Arveles hafif ve orta şiddetli ağrılar konusunda en güçlü ve hızlı etki eden ağrı kesici ilaçlardan biridir. Diş ve regl ağrısı gibi en ağır ağrılarda kullanılan Arveles ağrı kesici ortalama 10-15 dakika kadar bir sürede ilk etkisini göstermeye başlar. Ancak doktora danışmadan kullanmamanız tavsiye edilir.

Parol Ne İçin Kullanılır? – Parol Günde Kaç Tane içilir

Kor Aspirinin Fiyatı