Bu hayatta insanı canından bezdirebilecek bir şey varsa o da her an sevişmek isteyen bir sevgilidir. Tamam sevişmek, seks falan güzel şeyler ama her dakika da insana baygınlık getirebilir. Peki böyle durumlarda ne yapmak gerekir?

Sevişmek kadınların ve erkeklerin çoğu zaman karşı koyamadıkları ama abarttıkları zaman da kabak tadı veren bir deneyimdir. Eğer sizin de azgın bir sevgiliniz varsa kendinizi kurtarmak için takınabileceğiniz bazı kalkan tavırları derledik. Sevişmek iyidir ama saat başı rahatsız ediliyorsanız sizin için hayat kurtaran tüyolar aşağıda.

Galiba Regl Olacağım

“Galiba Regl Olacağım.” Her Zaman Tutar.

Regl zamanı kadınların ne kadar aksi olabileceğini herkes bilir. Eğer partneriniz sizi sürekli seks için rahatsız ediyorsa ona regl olacak gibi hissettiğinizi söyleyin. Birazcık da surat asarsanız kendisini tehlikede hissedecek ve talepkâr olmayı bırakacaktır.

Regl dönemi her zaman tutan bir bahanedir. Şunu da hatırlatabilirsiniz. Kadınların adet dönemleri şaşabilir. Her zaman aynı haftada olmak zorunda değildir. Bu nedenle adet ağrısı bahanesi hep işe yarar. Bilirsiniz hormonlar işin içine girdiğinde her erkek biraz korkar.

Mutsuz hissediyorum

“Mutsuz hissediyorum.” Sadece İlgi İstediğinizi Gösterin.

Sevişmek için her zaman mutlu olmak gerekmez. Ancak bir kadın mutsuz hissettiğini ve ilgiye ihtiyacı olduğunu söylüyorsa erkek bundan sevişmeyi anlamaz. En azından anlamaması gerektiğini bir kez deneyimlemiş olacaktır.

Hem eşinizden ilgi görürken hem de seksten kaçmak için iyi bir yol olabilir. Bilirsiniz, biraz şevkat insana her zaman iyi gelir.

Açıkça bende tık yok

“Açıkça bende tık yok.” Vücut Halini İfade Etmek işe Yarar.

Kadınların arzulu olmaması sık yaşadıkları bir durum olabilir. Hem erkek hem kadın için anlık duygular değişebildiğinden bazen seks arzulanan bir şey olmaz. Özellikle çok sık yapılıyorsa. Tam da bu noktada durumunuzu biraz mizahla birlikte açıklayabilirsiniz.

Mizah yapmak işe yarar dedik ama kara mizahla çirkinleşmemeye çalışın. Kadınlar fazla çirkin benzetmelerden hoşlanmayabilir. Basit bir mizah ile “Moralim Bozıktir Bana Dokanma He” diyebilirsiniz.

Pasif Olduğunuzu Dile Getirin

“3 Gram Enerjim Yok.” Pasif Olduğunuzu Dile Getirin.

Pasif hissettiğinizi dile getirmek de hayır demenin başka bir yoludur. Partnerler tamamen pasif olunmasından çoğu zaman hoşlanmaz. Çılgın bir partneriniz yoksa enerjiniz olmadığını anlayacak ve seks deneyiminin sizin için eğlenceli olmayacağını kavrayacaktır.

“Sen yat ben işimi görürüm.” Derse zatan amacı seks değil sadece kendini tatmin etmektir. Açın gözünüzü.

Temiz Değilim

Kadınların En Etkili Bahanesi Bu Olabilir: “Temiz Değilim.”

Tüyler, kıllar kadınların korkulu rüyası olabilir. Ancak dikkatli kullanılırsa en etkili silahları da olabilir. Sevişmek istemeyen bir kadın fiziksel temizlikten yana temiz olmadığını ve duşa girip çıkmasının en az 1 saat süreceğini söyleyebilir.

Erkeği caydırmanın kolay yollarından biridir. Bu yolu birkaç kez denedikten sonra partnerinizden bedava tüm vücut lazer seansları da kazanabilirsiniz.

Derler ki Aç Ayı Oynamaz

“Açım” ya da “Tokum” Derler ki Aç Ayı Oynamaz.

Partneriniz habire sevişmek istiyorsa bahane üretmek için midenizi kullanabilirsiniz. Bazı insanlar çok açken ya da çok tokken sevişemez. Bu tamamen arzu meselesidir. Siz de böyle olabilirsiniz. Böyle olmayı o anlık tercih edebilirsiniz. Midenizi kullanın.

Partnerinizin Sizi Arzulamasını Sağlayın: Boşaltacak Sözler

Erkekler Sevdiği Kadın Organına Dokununca Ne Hisseder?

Sevişirken Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?