Başkasının WhatsApp mesajlarını okumanın ücretsiz bir yolu olsa bile, bu yasal değildir ve etik değildir. Sevgilinizin gizliliğini ihlal edersiniz ve bu, ilişkinizi zedeleyebilir.

Sevgilinizin WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız, yasal ve gizlilik açısından güvenli bir yol bulmaya çalışın. Örneğin, sevgilinizden size WhatsApp mesajlarını okuma izni isteyebilirsiniz.

Kodsuz whatsapp mesaj okuma olarak kullanılabilen ve pek çok kişi tarafından merak edilen bir araştırma konusu haline gelmiştir. Ancak bu noktada bir başkasının mesajlarını ondan gizli olacak şekilde okumanın yasak olduğunu ve gizlilik kurallarını ihlal ettiğini göz ardı etmemek gerekmektedir.

Sevgilimin Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz

Telefondan Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Başkalarına ait olan Whatsapp mesajlarını okumak mümkün olsa da, oldukça zordur. Telefondan başka birinin Whatsapp’ına girmek 3 farklı yöntem ile gerçekleşebilir;

  • Google Drive yardımı ile,
  • QR Kod ile,
  • Google Play Whats Web Uygulaması
  • Çeşitli casus uygulamaları ile.

Bu yöntemlerden herhangi birini seçerek bir WhatsApp mesajlarını okumak istiyorsanız, öncelikle hangi yöntem ile mesajları okumak istediğinize karar vermelisiniz. Bunun yanı sıra, eğer karşınızdaki kişinin bu durumdan haberi var ise direkt olarak Whatsapp üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Kodsuz whatsapp mesaj okuma

Google Drive’dan Whatsapp Mesajlarını Okuma

Google Drive çalışma prensibi olarak Whatsapp mesajlarını yedeklemektedir. Bu özellik silinen mesajları tekrar okumayı mümkün hale getirmektedir. Google Drive’dan Whatsapp mesajlarını okuma için sohbet geçmişinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Bunun için Whatsapp’ı açarak diğer seçeneklere gitmeniz gerekmektedir. Ardından ayarlar, sohbet ve sohbet yedeği seçeneklerini işaretleyerek devam edebilir ve ardından yedekleme için Google Drive hesabını seçebilirsiniz. Yedekle ile işlemi tamamladıktan sonra Whatsapp mesajlarını yedeklenecek ve böylelikle başka telefonlarda da görünebilir hale gelecektir.

Kodsuz whatsapp mesaj okuma

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Kodsuz

Eğer bir başkasının mesajlarını okumak istiyor ancak bunu karşınızdaki kişinin bilgisi olmadan yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Casusluk uygulaması olarak da anılan bu uygulamalar bir başkasının mesajlarını okumanızı sağlar.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma kodsuz şekilde ancak bu şekilde gerçekleşebilir. Fakat bu bir suçtur ve bu uygulamaları kullanmak çeşitli problemler yaşamanıza neden olabilir.


SONUÇ: Bir başkasının Whatsapp mesajlarını okumanın çeşitli yöntemleri vardır. QR kod ve Google Drive yardımı ile okunabilecek olan mesajlar bu gibi bir erişiminiz yoksa, casusluk uygulamaları ile de ulaşılabilir.


Başkasının Whatsapp Mesajlarını Casusluk Uygulaması ile Okumak Suç mudur?

Evet. Bir başkasının Whatsapp mesajlarını okumak gizli şekilde yapıldığı taktirde suç olarak kabul edilmektedir.

Bir Başkasının Whatsapp’ıma Eriştiğini Nasıl Anlayabilirim?

Whatsapp uygulaması içerisinde yer alan “bağlı cihazlar” kısmından, hesabınıza bağlı olan cihazları kontrol edebilirsiniz.