Başka WhatsApp Mesajları Nasıl Okunur? (2 DK Hack)

Başka WhatsApp mesajları nasıl okunur ve hacklenir, bunun birçok yolu vardır. En etkili başkasının WhatsApp mesajlarını okuma yöntemini aşağıda sizlerle buluşturuyoruz.

Birçoğu güven sorunu yaşadığı kişinin telefonuna dokunmadan kendi telefonundan onu takip edebileceği bir yöntem arar. Bu yöntemler neler onları öğrenelim. Birinin Whatsapp mesajını okumanın internet üzerinde birçok casus yazılım bulunmaktadır ve bazı uygulamalar ve yöntemler güvenilir olmadığı için size en etkili bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

En Etkili WhatsApp Mesajları Okuma Yöntemi

Başka whatsapp mesajları nasıl okunur

Bir kişinin WhatsApp yazışmalarını görmenin birkaç yolu vardır.

1. Hesaplarına erişin. Bu, en kolay ve en etkili yoldur. Hesablarına erişebilirseniz, tüm yazışmalarını görebilirsiniz. Bu, cihazlarını ele geçirerek, şifrelerini öğrenerek veya hesaplarını hackleyerek yapılabilir.

2. Bir casus yazılım kullanın. Casus yazılımlar, bir kişinin cihazına yüklenerek tüm aktivitelerini takip edebilir. Bu, WhatsApp yazışmalarını da içerir. Piyasada birçok farklı casus yazılım mevcuttur.

3. Bir veri kurtarma uzmanına başvurun. Bir kişi WhatsApp mesajlarını sildiyse, bir veri kurtarma uzmanı bunları kurtarabilir. Bu, özellikle mesajlar cihazdan henüz tamamen silinmemişse etkili olabilir.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanılabilecek birçok farklı casus yazılım programı vardır. Bu programlar, bir kişinin cihazına yüklenerek tüm aktivitelerini takip edebilir. Bu, WhatsApp yazışmalarını da içerir.

WhatsApp’ta bir kişiyi takip etmek için, bu kişinin cihazına erişmeniz ve WhatsApp’ı açmanız gerekir. Ardından, Ayarlar > Hesap > Hesap Bağlantıları bölümüne gidin ve İş Ortağı Bağlantısını seçin. Bu, bu kişinin bağlantılı olduğu tüm cihazları listeler.

Birinin WhatsApp dökümanlarını çıkarmak için, bu kişinin cihazına erişmeniz ve WhatsApp’ı açmanız gerekir. Ardından, Dosyalar bölümüne gidin ve bu kişinin cihazında depolanan tüm dosyaları görebilirsiniz.

Ancak, başkasının WhatsApp yazışmalarını okumak, izlemek veya dökümanları çıkarmak yasa dışı olabilir. Bu nedenle, bunu yapmadan önce yasal riskleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Başkalarının WhatsApp mesajlarını kodsuz olarak okumaz birçok insanın merak ettiği konudur. İnternet üzerinden kodsuz olarak başkasının Whatsapp mesajlarını okuna bilineceğini iddia eden siteler vardır. Uygulama yolu ile kodsuz olarak birinin Whatsapp mesajlarını okumak çok da mümkün değildir. Bu programları kullanan kişiler çok işe yaramadığını söylemişlerdir.

Google Drive’dan Whatsapp Mesajlarını Okuma

Birinin geriye dönük mesajlarını okumanın en etkili yöntemlerinden birisi Google Drive olduğu söylenmektedir. Başkasına ait Whatsapp mesajları belli aralıklarda yedeklenir ve sizin belirttiğiniz e-posta adresine gider. Geriye dönük olarak günlük, haftalık ve aylık yedekle kısımları arasında bir seçim yaptığınız zaman mesajlar kopyalanarak Google Drive hesabınıza gönderilir.

Bu yöntem birçok kişide işe yaramamaktadır. Google Drive’ın amacı yeni bir telefon aldığınız zaman eski sohbetlerinizin geri yüklenmesi için verilerinizi saklamaktadır. E-postanızı girerek sohbet geçmişini elde etseniz bile sohbet geçmişini açamazsınız.

Sevgilimin WhatsApp Mesajları Bana Gelsin

Başka whatsapp mesajları nasıl okunur

Unutmayalım ki başkalarının WhatsApp mesajlarını okumak yasal olarak bir suçtur. En çok denenen yöntemlerden biri QR kodu tarayıp sevgilinize ait mesajları anlık okumaktır. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan tarayıcı kısmında Whatsapp WEB resmi hesabına girip QR kodunu taramaktır.

  • Bilgisayarınızdan Whatsapp web sitesine girdikten sonra mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonundan QR kodunu taratmanız gerekecektir.
  • Eşleşme gerçekleştikten sonra kişinin anlık konuşmasını takip edebilirsiniz.
  • Eğer bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilecek durumunuz yoksa telefon mağazalarında Whatsapp Web uygulamasını yükleyerek QR kodunu eşleştirebilirsiniz.
  • En gerçekçi ve en uygun yöntemlerden birisidir.

Daha fazla ilgili içerik;

WhatsApp yazışmalarına ulaşabilir miyim?

WhatsApp yazışmalarına erişmek için, o yazışmaları oluşturan kişilerin hesabına erişmeniz gerekir. Bu, cihazlarına erişerek, şifrelerini öğrenerek veya hesaplarını hackleyerek yapılabilir.

WhatsApp silinen mesajlar geri gelir mi?

WhatsApp silinen mesajlar, varsayılan olarak geri gelmez. Ancak, mesajlar cihazdan henüz tamamen silinmemişse, bir veri kurtarma uzmanı bunları kurtarabilir.

WhatsApp yazışmaları nerede saklanır?

WhatsApp yazışmaları, cihazınızda ve WhatsApp sunucularında saklanır. Cihazınızda, Dosyalar bölümünde WhatsApp klasöründe bulunurlar. WhatsApp sunucularında ise, şifrelenerek saklanır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥