Birinin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim

Birinin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kodsuz Whatsapp mesaj okuma ve sevgilimin WhatsApp mesajları bana gelsin işte detaylar.

Whatsapp, günümüzde dünya da birçok kişi tarafından kullanılan anlık mesajlaşma, arama ve haberleşme uygulamasıdır. Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, çocuğunuz neler yapıyor merak ediyorsanız ya da çocuğunuzun neler yaptığını takip etmek istiyorsanız ve bunun gibi birçok durumda bazı kesin cevaplar istiyorsanız yapabileceğiniz yöntemlerden biri de Whatsapp mesajlarını okumak olacaktır. Birçoğu güven sorunu yaşadığı kişinin telefonuna dokunmadan kendi telefonundan onu takip edebileceği bir yöntem arar. Bu yöntemler neler onları öğrenelim. Birinin Whatsapp mesajını okumanın internet üzerinde birçok casus yazılım bulunmaktadır ve bazı uygulamalar ve yöntemler güvenilir olmadığı için size en etkili bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Etme Ne İşe Yarar

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Başkalarının Whatsapp mesajlarını kodsuz olarak okumak birçok insanın merak ettiği konudur. İnternet üzerinden kodsuz olarak başkasının Whatsapp mesajlarını okuna bilineceğini iddia eden siteler vardır. Uygulama yolu ile kodsuz olarak birinin Whatsapp mesajlarını okumak çok da mümkün değildir. Bu programları kullanan kişiler çok işe yaramadığını söylemişlerdir.

  • EyeZy ebeveyn kontrolü uygulaması sayesinde mesajları okumak mümkündür. EyeZy ebeveynlerin çocuklarını korumasına amacıyla takip uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. EyeZy uygulaması ile Whatsapp, Telegram, Messenger, Facebook, Instagram gibi birçok sosyal medya ve popüler mesajlaşma platformlarını takip edebilir, gelen aramalar, silinen mesajları ve telefon rehberindeki kişilere kadar ekran kayıt özelliği olduğu için görüntüleme yapabilirsiniz. EyeZy en güzel özelliğinden biri de karşı tarafın aktivitelerini takip ederken uygulama sizi görünmez kılar ve rahat rahat takip edebilmenizi sağlar. EyeZy uygulamasına girin ve kayıt olup hesap oluşturun sizin için uygun olan planı seçin. Daha sonra basit bir yükleme ile size nasıl kurulum yapacağınızı ve tüm detayları gösterecektir. Böylece uygulamayı kolayca yükleyebilirsiniz

Google Drive’dan Whatsapp Mesajlarını Okuma

Birinin geriye dönük mesajlarını okumanın en etkili yöntemlerinden birisi Google Drive olduğu söylenmektedir. Başkasına ait Whatsapp mesajları belli aralıklarda yedeklenir ve sizin belirttiğiniz e-posta adresine gider. Geriye dönük olarak günlük, haftalık ve aylık yedekle kısımları arasında bir seçim yaptığınız zaman mesajlar kopyalanarak Google Drive hesabınıza gönderilir. Bu yöntem birçok kişide işe yaramamaktadır. Google Drive’ın amacı yeni bir telefon aldığınız zaman eski sohbetlerinizin geri yüklenmesi için verilerinizi saklamaktadır. E-postanızı girerek sohbet geçmişini elde etseniz bile sohbet geçmişini açamazsınız. Yine de yöntemi denemek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

  • Öncelikle Whatsapp Ayarlar seçeneğinde yer alan Sohbet Ayarlarına tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada Sohbet Yedeği seçeneğine tıklayınız. Sizden yedeklenen mesajların hangi e-posta adresine gönderileceği belirlemeniz istenmektedir. Kendi e-posta adresinizi girdiğiniz zaman sohbet yedekleri sizin e-posta adresinize ait olan Google Drive’a kaydedilecektir.
  • Daha sonra Google Drive hesabınızı açın. Ardından yedeklemeler kısmına gelin. Burada telefon numarasına ait sohbet geçmişini görebilirsiniz ancak açma ihtimaliniz düşüktür. Yeni bir telefon alındığı zaman sohbetleri açabilirsiniz.
Sevgilimin WhatsApp Mesajları Bana Gelsin

Sevgilimin WhatsApp Mesajları Bana Gelsin

Unutmayalım ki başkalarının WhatsApp mesajlarını okumak yasal olarak bir suçtur. En çok denenen yöntemlerden biri QR kodu tarayıp sevgilinize ait mesajları anlık okumaktır. Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan tarayıcı kısmında Whatsapp WEB resmi hesabına girip QR kodunu taramaktır.

  • Bilgisayarınızdan Whatsapp web sitesine girdikten sonra mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonundan QR kodunu taratmanız gerekecektir. Eşleşme gerçekleştikten sonra kişinin anlık konuşmasını takip edebilirsiniz. Eğer bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilecek durumunuz yoksa telefon mağazalarında Whatsapp Web uygulamasını yükleyerek QR kodunu eşleştirebilirsiniz. En gerçekçi ve en uygun yöntemlerden birisidir.

Whatsapp Da Mesaj Beğenme

Çift Hatlı Telefonda İki Whatsapp

Size Ait Bir Hesap (Whatsapp) Yeni Bir Cihazda Kaydediliyor

WhatsApp Web Çıktı Alma

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu