Baydöner fiyat listesi 2024 yılı güncel rakamları aşağıdaki tablodaki gibidir. Bay Döner’de yemek yemeden önce Baydöner menü fiyatları öğrenmek için aşağıda yer alan fiyat listesini inceleyebilir ister internetten isterseniz de şubelere giderek menü satın alabilirsiniz.

Online olarak Bay Döner ürünlerini satın almak için Bay Döner resmi web sitesi üzerinden ya da yemek siparişi ileten aracı siteler (Getir, Yemek Sepeti) üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce Bay Döner kampanyalar ve menü fiyatlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

Baydöner Menü Fiyatları

Baydöner menü fiyatları ve diğer tüm ürünler için kişi başı 165TL ile 225 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. İşte güncel Baydöner menü fiyatları;

Tek Porsiyon İskender165 TL
Bir Buçuk İskender195 TL
Duble İskender225 TL
COSS Menü185 TL
2’li Coss Menü330 TL
2’li Dolu Dolu Menü395 TL
2’li Cross Buçuk Menü400 TL
3’lü İskender Menü470 TL
Mercimek Çorbası50 TL
Patates Kızartması53 TL
Turşu45 TL
Salata60 TL
Sufle60 TL
Kutu İçecekler38 TL
Şalgam Suyu38 TL
Ayran30 TL
Soda20 TL
Su15 TL

Bay Döner şubelerinde yemeğinizi yedikten sonra şube özelinde değişmekle birlikte fırında sütlaç ya da kaymaklı künefe de sipariş edebilirsiniz. Tatlı seçenekleri şube özelinde değişse de iki tatlı çeşidinden biri mutlaka müşteri deneyimine sunulmaktadır.

Üniversite öğrencilerine özel Bay Döner menüsü kampanyasından faydalanmak isterseniz Tek İskender+ Coca Cola (Cam Şişede) içeriğinden oluşan menüye 87,99 TL ödeme yaparak şubeden sahip olabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Baydöner 1,5 iskender fiyatı

Baydöner 1,5 iskender fiyatı; 195 TL’dir. Fiyat listesine içeriğimizde yer alan tablodan ulaşabilirsiniz.

Baydoner Yemeksepeti

Baydoner Yemeksepeti fiyat listesini sizlere aktarıyoruz. Lezzet ve kalite açısından birçok l-kişinin gönlünü fetheden Baydöner menü fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

  • Baydoner Yemeksepeti; Tek iskender 165 TL
Leave A Reply