Faizsiz bayram kredisi veren bankalar 2024 yılı için henüz netlik kazandı. Bankalar her bayram öncesi faizsiz bayram kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalar genellikle bayrama 1-2 hafta kala başlamaktadır.

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte birçok ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Bayramda ortaya çıkan ihtiyaçlarımız şu şekildedir; gıda ürünleri, kıyafet, bayram harçlığı gibi. Bu ihtiyaçların hepsini karşılamak oldukça zordur. Ülkemizde yaşanan enflasyondan kaynaklı her şeye, her alanda zam gelmiştir. Hal böyle olunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak oldukça zor hale gelir. Bu durumlar için ülkemizdeki bankalar bayram kredisi vermektedir. Bayram kredisi veren bankaları ve faiz oranlarını merak ediyorsanız sizler için derledik. İsterseniz gelin başlayalım.

Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank ile bayram kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Finansbank ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Finansbank müşteri olmanıza gerek yoktur. Bayrama özel tanışma kredisinde faydalanabilirsiniz. Bayrama özel ihtiyaç kredisi için QNB mobil üzerinden, web sitelerinden, şube ve çağrı merkezleriyle iletişime geçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Çağrı merkezlerinden başvuru yapmak için 0 850 222 0 900 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır.

TEB Bayram Kredisi

TEB Bayram Kredisi

Türk Ekonomi Bankası olarak bilinen en çok tercih edilen bankalardan biri olan TEB bayram kredisi verilmektedir. TEB bayram kredisi adına ihtiyaç kredisi verilmektedir. İhtiyaç kredileri 36 vadeye kadar kullanılmaktadır. 3 ay erteleme özelliği vardır. Faiz oranı müşterinin Findeks notuna göre değişiklik göstermektedir. TEB şubelerinden, çağrı merkezlerinden, uygulamalardan ve internet uygulamasından başvuruda bulunabilirsiniz.

  • 3 ay erteleme fırsatını sizlere sağlayan TEB de %1.55’den başlayan faiz oranı ile kredi vermektedir.

QNB Bayram Kredisi

QNB ülkemizde özel bankalardan biridir. QNB bankasından bayram kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ihtiyaç kredilerine şubelerden, çağrı merkezlerinden, web sitesi ve uygulamalardan başvuru yapabilirsiniz.

  • Her vadeye uygun faiz oranları ile QNB faiz oranları %1.39’dan başlamaktadır.

Bayram Tatili Uzayacak Mı?

Leave A Reply