Belogent Krem Ne İşe Yarar

Belogent krem, böcek ısırıklarından küçük sıyrıklara kadar pek çok cilt rahatsızlığını önlemek için kullanılan bir kremdir. Birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan Belogent krem, aynı zamanda en çok araştırılan ilaçlar arasında bulunuyor. Ciltte rahatsızlık hissi vermeyen ve cilde sürüldükten kısa bir süre sonra emilen Belogent krem işlevleri;

 • Uyuzu geçirmede,
 • Nörodermatit tedavisinde,
 • Sedef hastalığında,
 • Egzamada,
 • İnflamatuar dermatit tedavisinde,
 • Atopik dermatitte,
 • Liken planus tedavisinde,
 • Alerjik dermatit tedavisinde,
 • Anal ve genital bölgedeki kaşıntının iyileştirilmesinde,
 • Ciltte bulunan çiziklerde ve sıyrıklarda,
 • Böcek ısırıklarında,
 • Termal cilt lezyonlarında,
 • Bebek bezi döküntüsü ve pişik nedeni ile oluşan cilt rahatsızlıklarını önlemek için tercih edilir.

Stafine Cort Krem Ne İşe Yarar

Belogent Krem Kullanıcı Yorumları

Belogent krem kullanıcı yorumları ile genel bir beğeni kitlesine sahiptir. Ürünün beğenilmesinin en önemli nedenlerinden biri ise hızlı ve kolay bir şekilde çözüm sunuyor olmasıdır. Belogent krem, ciltte yenilenme ile beraber pişiklerin giderilmesi ve uyuz rahatsızlığının geçirilmesi benzeri pek çok rahatsızlık için çözüm oluyor. Belogent krem kullanıcı yorumları ise şu şekildedir;

 • Kremi kullandım bence çok iyi bir krem ayrıca yan etkilerinin hiç birini yaşamadım.
 • Benim cildimde işe yaramadı başka krem kullanmaya başladım o yüzden.
 • Güzel bir krem değil arkadaşlar tavsiye etmem.
 • Kaşıntılardan duramaz hale gelmiştim. Doktora gittim ve bu kremi yazdı. Etkili olacağını söyledi yani doktorumda tavsiye etti ve iyi ki alıp kullanmışım diyorum. Krem benim cildime çok iyi geldi.
 • Sedef rahatsızlığım vardı. Bunun için doktorum bu kremi önerdi. Kullandım ve çok iyi geldi bana krem. Şimdi hep elimin altında.
 • İçeriğinde antibiyotik olduğu için iltihaplı yaraya sürdüm hemen etki etti. 3 ila 4 günde yara iyi oldu. Zaten bu kremi uzun süre kullanmak uygun olmaz diye düşünmekteyim.
 • İki kolumda ve sırt bölgemde ileri seviye iltihaplı kızarıklıklar vardı. Doktora gittim ve belogent kremi verdi. 2 aydır kullanım sonucunda bu lekelerden tamamen kurtuldum.
 • Ayağımdaki egzamalar için kullandığım mucizevi kremdir. Gerçekten etkili bir krem, tavsiye ederim.

Belogent Krem Nereye Sürülür?

Belogent krem pek çok bölgeye herhangi bir sorun olmadan kullanılabilen bir kremdir. Özellikle cilt sorunlarının bulunduğu bölgeye fındık büyüklüğünde bir krem parçasını ince bir tabaka halinde sürülmesi şeklinde uygulanan krem, genital bölge benzeri bölgelerde kullanılmıyor.

Genital bölge ile beraber yüz bölgesinde de Belogent kremi kullanmak doğru olmaz. Doktor tavsiyesi ve reçetesi olmadığı taktirde kişinin yüz bölgesine Belogent kremi uygulamaması, uygulaması taktirinde ise bol miktarda su ile bölgeyi yıkaması gerekir. Herhangi bir yan etki durumunda da bu işlem uygulanmalıdır.

Belogent Uyuza İyi Gelir Mi?

Belogent krem uyuza iyi gelen bir kremdir. Özellikle uyuz için de sıklıkla tercih edilen krem, muadili kremlere göre oldukça etkilidir.

Belogent Krem Neye İyi Gelir?

Belogent krem enfeksiyon gelişmiş olan deri rahatsızlıkları için kullanılan bir kremdir. Özellikle deride kaşıntı ve döküntü benzeri sorunların tedavisinde kullanılıyor.

Belogent Krem Vajinaya Sürülür Mü?

Belogent krem vajinaya sürülebilecek bir krem değildir. Vajina için Bilogent krem tercih edilmez. Birçok rahatsızlık için çözüm olan Belogent krem, vajina içerisinde yanma ve kaşıntı benzeri problemler için tercih edilmiyor.

Genital bölge için Belogent krem kullanılabilir. Doktor önerisi ile kullanılması zorunlu olan krem için dikkatli olunması gerekiyor. Aynı zamanda kremi kullananların kısa süreli tercih etmesi öneriliyor.

Belogent Krem Yüze Sürülür Mü?

Belogent krem, doktor tavsiyesi olmadığı sürece yüz bölgesinde kullanılmamalıdır. Yüz bölgesinde kullanıldığı taktirde ise uzun süre kullanılmaması gerekir. Pek çok rahatsızlık için kullanılmakta olan Belogent krem, reçeteli olarak satılan bir kremdir.

Belogent krem ne i̇şe yarar
Belogent krem sivilceye i̇yi gelir mi

Belogent Krem Sivilceye İyi Gelir Mi?

Belogent krem sivilceye iyi gelen bir krem değildir. Sivilce ve siyah noktalar için kullanılmaz. Ayrıca bu rahatsızlıklar geçirmede Belogent kremin herhangi bir etkisi bulunmuyor. İçeriğinde antibiyotik bulunan krem, sivilceye iyi gelmese de egzama ve benzeri rahatsızlıklara iyi geliyor.

Bebeklerde ve küçük yaştaki çocuklarda bu kremi kullanmak uygun değildir. Yetişkinlerin de öncelikle doktora danışıp sonrasında kremi kullanması büyük önem taşıyor.

Belogent Krem Yaraya İyi Gelir Mi?

Belogent krem, yaralara iyi gelen bir kremdir. Özellikle içerisinde yer alan antibiyotik sayesinde iltihaplı yaraları kısa süre içerisinde iyileştirebiliyor. Yaralara neden olan kimyasalların etkisini ortadan kaldırmak için kullanılan Belogent krem, yara gibi pek çok rahatsızlığı iyileştirmekte kullanılıyor.

Belogent Krem Fiyat 2022

Belogent krem 21 Şubat 2022 Pazartesi tarihi itibari ile 42.05 TL’den satışa sunulmaya başlanmıştır. Deneyenler tarafından sıklıkla önerilen krem, fiyat bakımından incelendiğinde uygun olarak görülüyor. 15 gr Belogent krem fiyatı ise 20.56 TL’dir.

Belogent kreme eşdeğer olan kremlerin fiyatları 60-70 TL olduğu için pek çok kişi Belogent kremi tercih ediyor. Aynı zamanda kremin etkisinin fiyatına göre yüksek olduğunu belirtenler de var.

Hametol Krem Ne İşe Yarar

Sistral Krem Ne İçin Kullanılır

Azelderm Krem Ne İşe Yarar

Locoderm Krem Ne İçin Kullanılır

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥