Beton Direk Fiyatları 2022 – 1.50 Metre ve 2 Metrelik Direk Fiyatı Ne Kadar?

Beton direk fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. 2 Metre düz beton direk fiyatları işte detaylar.

Beton direk fiyatları 2022, güncel ekonomi durumuna, dolar kuruna, satıcı şirkete, kuruluşa, firmaya ve yapılan zamlara göre farklılık göstermektedir. Boş arazimizin, ektiğimiz bahçemizin veya herhangi bir sebeple kendi alanımızı beton direklerle veya çitlerle çevreleme gereksinimi duyarız. Beton direk fiyatları haftalık olarak değişiklik gösterebilir. Bu yazımızda en güncel fiyatları paylaşacağız. Fakat beton direk fiyatlarını tam güncel olarak öğrenmek istediğinizde kurumlardan, ilgili mağazalardan ya da çağrı merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

Beton direk düz fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • 200 cm fiyat; 38.00 TL
 • 240 cm fiyat; 40.00 TL
 • 290 cm fiyat; 88.00 TL
 • Çit ayağı 38 lik- 48’lik fiyat 40.00TL
 • Payanda direk fiyatı 35.00TL fiyatlara KDV dahildir.

Ürününüzü almadan önce gerekli incelemeleri ve karşılaştırmaları iyi bir şekilde yapmanızı tavsiye ederiz.

2 Metre Düz Beton Direk Fiyatları

2 metre düz beton direk fiyatları, beton direk fiyatları markaya, mağazaya, kaliteye ve birçok sebeplere göre değişmektedir. Bu beton direklerin çoğu korozyona karşı etkilidir. Beton direkler uzun ömürlüdürler. Hem yanmaz hem de yıkılmaz özelliklere sahiptir. Beton direk tel ve çit yaptırmaya karar verdiyseniz düz beton direk boyu 2 metre olmasını istiyorsanız 1,5 boylarında tel örgü almanız gerekir.

 • 2 metrelik düz beton direklerinin fiyatları 38 TL + KDV olarak satışa sunulmaktadır.

Hurda Boru Direk Fiyatları

Hurda boru direk fiyatları, hurda boru direkli tellerle bahçenizin çevresini uygun maliyete çevreleyebilirsiniz. Toprak veya beton zemine 3 metre aralıklarla açılan çukurlara gömülerek uygulaması yapılmaktadır. Boru direklerinin üzerine sizin isteğinize göre örgü tel çekilir.

 • Hurda boru direkli tel çitlerin fiyatı 10 ile 20 TL arasında değişiyor. Tel örgünün fiyatları 4 ile 15 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlar sabit fiyatlar değildir. Yine markaya, kaliteye göre farklılık göstermektedir.
Düz Beton Direk Fiyatları

Bahçe Beton Direk Fiyatları

Bahçe beton direk fiyatları sürekli farklılık gösterebilir. En doğru fiyatları öğrenmek için almak istediğiniz marka ya da mağazayı arayarak tam bilgi almaktır. Bu fiyatların hepsine KDV dahildir.

Piyasa fiyatları aşağı yukarı bahçe beton direk fiyatları;

 • 200 cm 38,00 TL civarındadır.

Araziler de güvenlik amacıyla yapılmaktadır. Ülkemizde arsa almak bahçe yapmak bir hobi haline gelmiştir. Hal böyle olunca insanlar arsalarını, bahçelerini korumak amacıyla direklere ihtiyaç duymaktadır. Şirkete, cinsine göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ürünlerin hepsine KDV fiyatı eklenmektedir.

Düz Beton Direk Fiyatları

Düz beton direk fiyatları boru direkli çitlerin fiyatına göre daha pahalıdır. Fakat düz beton direkler daha sağlam ve deha dayanıklıdır. Beton direk fiyatları sürekli güncellenmektedir. Güncel fiyatlara bakmanız gerekecektir.

 • Şu an 2 metre düz beton direk güncel fiyatı; 38.00 TL dır. KDV dahildir. Fakat montaj uygulaması hariçtir.
 • 240 cm 40,00 TL’dir. KDV dahil değildir.
 • 290 cm 88,00 TL’dir. KDV dahil değildir.

Boş araziler, hava alanları, meyve ve fidan gibi yerlerde güvenlik amacıyla bahçe beton direkleri kullanılır. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlüdür.

Düz Beton Direk Fiyatları
Düz Beton Direk Fiyatları

Fabrika Beton Direk Fiyatları

Fabrika beton direk fiyatları istenilen metre ile ölçüsüne ve uygulama yerine göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra güncel ekonomi durumuna göre farklılık gösterir. Fiyatlar neredeyse haftalık güncellenmektedir. Beton direk fiyatlarını araştırırken fiyatların güncellenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Fabrika beton direklerinin içinde demir çubukların bulunup bulunmadığına da dikkat etmenizde yarar var.

 • En güncel beton direk fiyatları 38.00 TL den başlayıp metresine göre 88.00 TL ye kadar çıkmaktadır.

Demirin Tonu Ne Kadar

Konteyner Ev Fiyatları

Köpük Kartonpiyer Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu