Beyaz Magazin Sunucuları (Beyaz TV Sunucuları İsimleri)

Beyaz magazin sunucuları arasında birçok yeni ve eski isimler vardır. Ama biz eskilerini değil bugün sizlere en güncel olan yeni sunucuları söyleyeceğiz. Beyaz TV ekranlarında olan beyaz magazin programının sunucuları ve yorumcuları kısaca;

  • Bilal Özcan
Bilal özcan
  • Pınar Eliçe
Pınar eliçe
  • Didem Delen
Didem delen

Bu isimlerin yanı sıra programa birçok konuk yorumcuda gelmektedir. Programda 3 yorumcu dışında haftanın bir günü magazin olaylarındaki hareketliliğe göre şarkıcı, oyuncu, tiyatrocu, sinema dünyasından birçok yorumcu katılmaktadır.

Beyaz Magazin Sunucuları Neden Görevden Alındı?

Beyaz magazin sunucuları neden görevden alındı sorusunun cevabını arıyorsanız doğru yerdesinizdir. Beyaz magazinin bağlı olduğu beyaz TV kanalı kendi prodüksiyon ekibin eski yorumcularla anlaşamaması isteklerin fazla olması beyaz TV programı yapan ekip ile anlaşmazlığa gitti. Yorumcular kanalın anlaşmamasını reddetmesi ortak yolun bulunmaması sonucu yollar ayrıldı.

Beyaz Magazin Sunucuları Pınar Eliçe

Beyaz magazin sunucuları pınar eliçe

Beyaz magazin sunucuları Pınar Eliçe magazin dünyasında adından sıkça söz ettiren sunuculardan biri olan Pınar Eliçe, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde aldı. İletişim alanındaki başarılı eğitiminin ardından, radyo ve televizyon dünyasına adım attı.

Beyaz Magazin Sunucuları Didem

Beyaz Magazin sunucuları Didem Soydan, Beyaz TV’nin sevilen magazin programı Beyaz Magazin’in sunucuları arasında yer alıyor. Güzel sunucu, televizyonculuk kariyerine Beyaz TV’de başladı ve kısa sürede sektörde kendine yer edindi. Didem Soydan, 14 Mart 1989’da İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Soydan, televizyonculuk sektörüne adım attıktan sonra kısa sürede kendini kanıtladı.

Beyaz Magazin Ne Zaman Oynuyor?

Beyaz magazin ne zaman oynuyor diye çok soran oluyor. Beyaz magazin Sabah Haberler bülteni beyaz haber bülteninden hemen sonra ekranlara geliyor. Beyaz TV ekranlarında Bilal Özcan, Didem Delen ve Pınar Eliçe’nin sundu beyaz magazin hafta içi her gün sabah 08.45 saatinde ekranlarınızda.

TRT Spor Spikerleri (Bayan ve Erkekler)

Instagram Magazin Sayfaları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥