Beykoz Atıcılar Poligonu Nasıl Gidilir – Otobüs Hattı

Beykoz atıcılar poligonu nasıl gidilir, otobüs hatları nelerdir ve hangi yol haritasını takip etmeniz gerekir tüm bu sorularınızın yanıtlarını içeriğimizde kolayca bulabilirsiniz.

Son zamanlarda popüler olan Beykoz atıcılar poligonuna giderek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şehirden uzakta kurulmuş bu poligon atış yapmayı seven kişiler için harika bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Poligon fiyatları uygun olarak değerlendirilmektedir. Bu poligona özel aracınızla gidebilir ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla poligonun bulunduğu yere giderken biraz zorluk çekebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Eğer özel bir araçla Beykoz atıcılar poligonuna gitmek istiyorsanız alttaki adımları takip etmeniz yeterli.

  • İlk olarak Avrupa Yakasında yer alıyorsanız Fatih Sultan Mehmet ya da 1. Köprüyü kullanarak Anadolu yakasına geçiş yapın.
  • Ardından Beykoz çıkışına doğru giderken Riva sapağına doğru dönüş yapmanız gerekir.
  • Riva yolu üzerinde giderken 6 km sonunda Beykoz atıcılık poligonunu kolayca görebilitsiniz.

Eğer toplu taşıma araçlarıyla gitmek istiyorsanız kullanmanız gereken otobüs hatları şu şekildedir;

  • 136
  • 136Z
  • 137

Beykoz Atıcılar Poligonu Hangi Otobüs Gider

Beykoz atıcılar poligonu hangi otobüs gider

Haftasonu ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza gidip eğlenebileceğiniz mekanlardan birisi Beykoz atıcılar poligonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel aracınız sayesinde bu poligona kolayca gidebilirsiniz. Eğer otobüs ile gitmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken otobüs hatları şu şekildedir;

Beykoz ilçesine gittikten sonra,

  • 136 hattını tercih ederseniz 136 hattında Değirmendere Cami durağında indikten sonra 137 hattına tekrar binerek Sipahioğlu caddesi durağında inmeniz gerekir.
  • 136Z hattını tercih ederseniz Meral Celal Aras spor lisesi durağında inerek 137 hattına binmeniz ardından Sipahioğlu caddesi durağında inerek yürümeniz gerekir.

Otobüs kullanarak Beykoz atıcılar poligonuna gitmek isterseniz yaklaşık olarak 40 dakika boyunca yürümeniz gerekir. Otobüs durağında Sipahioğlu caddesinden poligon uzaklığı 2.9 km olmaktadır.

Ayrıca San atış poligonuna nasıl gidilir merak ediyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Beykoz Atıcılar Poligonu Nerede

İstanbul şehrinin Beykoz ilçesinde yer alan atıcılar poligonu birçok kişinin ilgi odağı olmayı başardı. Beykoz Atıcılar poligonu, İstanbul şehrinde merkeze uzak bir yerde bulunuyor. Beykoz’un Öyümce köyünde yer alan bu poligonun iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Adres; Öyümce Köyü 34829 Beykoz/İstanbul

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥