San Atış Poligonu Nasıl Gidilir?

San Atış Poligonu Nasıl Gidilir ve Metrobüsle gidiş hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bağcılar SAN POLİGON Nasıl Gidilir işte detayları.

San atış poligonu nasıl gidilir? Atış sporuna gönül vermiş ve bu konuda meraklı kişilerin merak ettiği bir sorudur. San atış poligonu İstanbul Bağcılar semtindedir.

San Atış Poligonu; Bu spora merak salanlar için atış sistemleri konusunda son teknolojik düzenlemelere sahip, güvenli ve profesyonel bir ekiple çalışan tam donanımlı bir atış poligonudur. Bu satış poligonu müşterilerinin eşsiz ve profesyonel bir deneyim yaşaması için her şey düşünülmüştür.

San atış poligonunda kendi silahınızla atış yapabileceğiniz gibi, poligonda yer alan farklı silah çeşitleri ile de atış deneyimi yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda San Atış Poligonunda daha profesyonel olmak isteyenlere bünyesinde eğitim almış uzman ve sertifikalı eğitmenlerden teorik ve pratik atıcılık kursları alabilme şansınızda bulunmaktadır.

Kuaförde keratin bakımı fiyatı 2021

San Atış Poligonu Metrobüsle Nasıl Gidilir?

San Atış Poligonu metrobüsle nasıl gidilir? Bu poligonda atış talimi deneyimlemek isteyenlerin merak ederek araştırdıkları konular arasındadır.

İstanbul Bağcılar semtinde yer alan San Atış Poligonuna metrobüsle rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ulaşım yönünden zorluk çekmeyeceğiniz bu atış poligonuna aracınız olmasa bile toplu taşıma araçları ile gidebileceğiniz bir konumda olması burasının tercih edilmesinde büyük bir etkendir.

Metro durağına oldukça yakın olmasından dolayı metrobüsten indiğinizde çok fazla yürüme mesafesi de yoktur. İstanbul Bağcılar semtinde bulunan İstoç Metro İstasyonu durağında indikten sonra San Atış Poligonuna ulaşmış olacaksınız. Buradan geçen metro hattı M3- Kirazlı- Başakşehir metrosuna binerek İstoç metro durağında inebilirsiniz.

Çam Sakura Hastanesi Nasıl Gidilir?

Bağcılar SAN POLİGON Nasıl Gidilir?

Bağcılar SAN POLİGON nasıl gidilir? Atış yapmaya meraklı kişilerin en çok araştırdığı sorular arasındadır. İstanbul Bağcılarda bulunan San atış Poligonuna metrobüsle, İETT otobüsleri, yeraltı treni ve tramvay yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

San Atış Poligonuna en yakın otobüs durağı Bahçeler otobüs durağıdır. Metro olarak gitmek isterseniz buraya en yakın metro durağı Mahmutbey Metro İstasyonu metro durağında inmeniz gerekir. Tramway ile Soğanlı tramway durağında inmeniz gerekir.

Demirin Tonu Kaç Para – Demir Fiyatları Ağustos 2021

SAN POLİGON Fiyat

SAN POLİGON fiyat konusunu merak edenler için firmanın internet sitesi www.sanpoligon.com ziyaret edebilir ve 0535 824 10 10 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Mahmutbey, Kuğu Sokak No:17 34218 Bağcılar/İstanbul

25 Gram Bilezik Alış Fiyatı

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu