Bim aktüel marketlerde her hafta yeni ürünler alıcılarını beklemektedir. Bim marketlere gelecek olan ürünlerden birisi blender seti olmaktadır. Yeni evlenecek olan kişiler veya ihtiyacı olan kişiler blender setini oldukça uygun fiyata satın alabilirler.

Yemek yaparken ihtiyacımız olan ürünlerden birisidir. İşlerimizi kolaylaştıran bu ürün kullanıcılar tarafından heyecanla beklenmektedir. Peki Bim marketlere gelecek olan el blender fiyatı ne kadar olduğuna bir bakalım.

Bim Fakir El Blender Fiyatı
 • House pratik şarjlı kişisel blender 269 TL
  • Çalışma gücü: 30W
  • Batarya kapasitesi: 1200mAh 
  • Şarj dolum süresi: 2 saat 
  • Ürün boyutu: 85x85x185 mm 
Chef’s Pro Blender Seti479 TL
Közde Pişirmeli Türk Kahvesi Makinesi529 TL
A329-20 Tostkolik Tost Makinesi1,499 TL
Bim Fakir El Blender Fiyatı
Bim Fakir El Blender Fiyatı
Bim Fakir El Blender Fiyatı

Daha fazla Bim market içeriği;


Bime Blender Seti Ne Zaman Gelecek?

Bim marketlerde ürünleri hem mağazadan hem de uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Bim marketlere ait olan uygulama üzerinden de blender setine ulaşabildiğiniz gibi bim marketlerden de blender setine ulaşabilirsiniz.

Bim marketlerin yeni katalogları yayınlamasıyla birlikte el blender seti satışa çıkacaktır. Peki blender seti ne zaman gelecek diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Uygulama üzerinden de Blender setine ulaşabilirsiniz. Bim markete ait uygulama üzerinden blender setine sahip olabilirsiniz.  Bim markete ait uygulamadan Chef’s Pro markasına ait blender setine 479 TL ödeyerek hemen sahip olabilirsiniz.

 • Önümüzdeki günler Blender setinin gelmesi bekleniyor. Sayfamızdan gelip gelmediğini takip edebilirsiniz.

Bim Fakir El Blender Özelliği

Bim marketlere gelecek olan ürünlerden birisi ise el blender ürünüdür. Yemeklerde kullandığımız blender ürünü hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden birisidir. El blender satın alırken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerden birisi ise markasıdır.

Bim Fakir El Blender Kullananlar

Bim marketlere gelecek olan Fakir markasına ait el blender ürününün kullanan kişilerin yorumlarını merak edenler için derledik. Bim markete gelen Fakir markasına ait el blender ürününü kullanan kişilerin yorumları şu şekildedir;

 • Teknolojik aletler biraz şansa bağlıdır. Bazı kullanıcılar tarafından birkaç kullanımda sıkıntı yaşanırken bazı kullanıcılarda gayet beğenmektedir. Genel olarak Fakir markasına ait olan teknolojik ürünler beğenilmektedir. Yemeklerinizi yaparken işlerinizi kolaylaştırmaktadır. Sizlerde ürünü satın aldıysanız alttaki yorum kısmına deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Comments are closed.