Bim Meyve Suyu Fiyatları 2022

Bim meyve suyu fiyatları 2022 yılında en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Bu market zincirlerinde satışı gerçekleşen meyve suyu fiyatlarını sizler için derledik. Hadi gelin birlikte bakalım. 

Meyvelerin ve sebzelerin sıkma yöntemi ile elde edilen meyve suları en uygun Bim marketlerde satılmaktadır. Bim market zincirlerinde birçok meyve suyu çeşidinin satışı gerçekleşir. Bim marketlerde genellikle Jucy markasına ait meyve sular yer almaktadır. Yazın ya da kışın en çok tercih edilen içecekler arasında yer almaktadır.   

  • Dimes 1 Litre Meyve Suyu Çeşitleri; 18 TL 
  • Cappy Meyve Suyu Çeşitleri 1 L Karton; 15.50 TL 
  • Jucy 1 Litre Meyve Suyu Çeşitleri: 12.50 TL 

Bim Meyve Suyu 200 Ml Fiyatı

Bim birçok markaya ait meyve sularının satışını gerçekleştirmektedir. Özellikle Bim marketlerde en çok tercih edilen ve sevilen meyve suyu markası Jucy’dir. Çocuklarımız için ya da herhangi bir kına, düğün, cenaze için 200 ml meyve suyu tercih edilmektedir. En uygun meyve suyunu almak istiyorsanız Bim meyve suyu fiyatları şu şekildedir; 

  • Dimes 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri; 4.50 TL 
  • Tamek 200 ml Meyve Suyu; 3.71 TL 
  • Jucy 200 ml Meyve Suyu Çeşitleri; 2.95 TL 
Jucy Meyve Suyu 27'li 

Jucy Meyve Suyu 27’li

Jucy meyve suyunun 27’li fiyatı 79 TL’dir. Sürekli meyve suyu içiyorsanız ya da çocuklarınız sürekli tüketiyorsa 27’li bir şekilde marketten satın almak sizler için daha mantıklı olacaktır. Meyve suları koli şeklinde alınmak istenirse içerisinde 27 adet bulunmaktadır. 200 ml meyve sularından oluşur. Genellikle Bim marketlerde Jucy markasına ait meyve sularının 27’li satışı bulunur.  

Bim Meyve Suyu Kolisi

Bim meyve suyu kolisi içerisinde 27 adet bulunur. 27 adet meyve suyunun fiyatı markasına göre değişiklik gösterir. Ancak Bim marketlerde satılan meyve suyunun markası Jucy’dir. Jucy markasının meyve suları koli şeklinde alınmak istenirse 79 TL ödenmesi gerekir. Genellikle nişan, düğün, cenaze gibi törenlerde ihtiyaç duyulan koli meyve sularını en uygun Bim marketlerde satın alabilirsiniz. 

Meyve suyu hakkında sorularınızı ve merak ettikleriniz varsa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bim 3’lü Ankastre Set Fiyatı 2022 – Kumtel Ankastre Set

Bim Yağ Fiyatları 2022 (GÜNCEL) – 1 LT, 2 LT, 5 LT Sole Yağ Fiyatı

Lazanya Hamuru Bim Fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu