Bim Meyve Suyu Fiyatları 2024 – Bim Jucy Meyve Suyu 200 ml

Bim meyve suyu fiyatları 2024 yılında en çok merak edilen konular arasında yerini aldı. Bu market zincirlerinde satışı gerçekleşen meyve suyu fiyatlarını sizler için derledik. Hadi gelin birlikte bakalım.

Bim meyve suyu fiyatları
Jucky Karışık Meyve Nektari 1 L21,50 TL
Jucky Meyve Nektari Port-Nar-Limon 1 L21 TL
Will Ananaslı Meyveli İçecek 1 L21,50 TL
Dimes Meyve Nektari Bal-Propolis 1L27,50 TL
Bim meyve suyu fiyatları

Meyvelerin ve sebzelerin sıkma yöntemi ile elde edilen meyve suları en uygun Bim marketlerde satılmaktadır. Bim market zincirlerinde birçok meyve suyu çeşidinin satışı gerçekleşir. Bim marketlerde genellikle Jucy markasına ait meyve sular yer almaktadır. Yazın ya da kışın en çok tercih edilen içecekler arasında yer almaktadır.

Bim Meyve Suyu 200 Ml Fiyatı

Bim birçok markaya ait meyve sularının satışını gerçekleştirmektedir. Özellikle Bim marketlerde en çok tercih edilen ve sevilen meyve suyu markası Jucy’dir. Çocuklarımız için ya da herhangi bir kına, düğün, cenaze için Bim Jucy Meyve Suyu 200 ml tercih edilmektedir. En uygun meyve suyunu almak istiyorsanız Bim meyve suyu fiyatları yukarıdaki tabloda belirttiğimiz gibidir.


Daha fazla Bim market içeriği;


Jucy Meyve Suyu 27’li

Bim meyve suyu fiyatları

Jucy meyve suyunun 27’li fiyatı 79 TL’dir. Sürekli meyve suyu içiyorsanız ya da çocuklarınız sürekli tüketiyorsa 27’li bir şekilde marketten satın almak sizler için daha mantıklı olacaktır. Meyve suları koli şeklinde alınmak istenirse içerisinde 27 adet bulunmaktadır. 200 ml meyve sularından oluşur. Genellikle Bim marketlerde Jucy markasına ait meyve sularının 27’li satışı bulunur.  

Bim Meyve Suyu Kolisi

Bim meyve suyu kolisi içerisinde 27 adet bulunur. 27 adet meyve suyunun fiyatı markasına göre değişiklik gösterir. Ancak Bim marketlerde satılan meyve suyunun markası Jucy’dir. Jucy markasının meyve suları koli şeklinde alınmak istenirse 79 TL ödenmesi gerekir. Genellikle nişan, düğün, cenaze gibi törenlerde ihtiyaç duyulan koli meyve sularını en uygun Bim marketlerde satın alabilirsiniz. 

Meyve suyu hakkında sorularınızı ve merak ettikleriniz varsa bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Bim JUCY meyve suyu kim üretiyor?

Bim JUCY meyve suyu, Meysu Gıda San ve Tic. A.Ş. tarafından üretilmektedir. Meysu Gıda, Türkiye’nin en büyük meyve suyu üreticilerinden biridir. Şirket, 1989 yılında İzmir’de kurulmuştur ve günümüzde Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

Bimde hangi içecekler var?

 1. Meyve suyu: Narenciye suyu, elma suyu, portakal suyu, vişne suyu, şeftali suyu, karpuz suyu, meyve suyu karışımı, meyve suyu nektarı, smoothie, organik meyve suyu.
 2. Gazlı içecek: Kola, gazoz, limonata, soda, enerji içeceği, sporcu içeceği.
 3. Çay: Siyah çay, yeşil çay, bitki çayı, soğuk çay.
 4. Kahve: Filtre kahve, espresso, cappuccino, latte, americano.
 5. Su: Maden suyu, doğal mineralli su, saf su, kaynak suyu.
 6. Toz içecek: Kahve, çay, kakao, süt tozu, şeker, limon tuzu.
 7. Süt: Pastörize süt, UHT süt, ayran, kefir, yoğurt.
 8. Meyve suyu konsantresi: Portakal suyu konsantresi, şeftali suyu konsantresi, vişne suyu konsantresi, karpuz suyu konsantresi.
 9. Diğer: Soğuk içecek, sıcak içecek, aromalı içecek, bitkisel içecek.

Bim’de satılan içecekler, farklı markalar ve farklı fiyatlarla sunulmaktadır.

JUCY meyve suyu kaç kalori?

JUCY meyve suyunun kalorisi, meyve çeşidine göre değişmektedir.

 • Karışık meyve suyu: 100 ml’de 54 kalori
 • Kayısı suyu: 100 ml’de 60 kalori
 • Vişne suyu: 100 ml’de 55 kalori
 • Şeftali suyu: 100 ml’de 64 kalori
 • Elma suyu: 100 ml’de 46 kalori

Dimes Meyve Suyu kime ait?

Dimes Meyve Suyu, Dimes Holding A.Ş.’ye aittir. Dimes Holding, 1958 yılında Mustafa Vasfi Diren tarafından Tokat’ta kurulmuştur. Şirket, meyve suyu, şarap, sirke, zeytinyağı, salça ve sos gibi gıda ürünleri üretmektedir.

Dimes Meyve Suyu, Türkiye’nin en büyük meyve suyu markalarından biridir. Şirket, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

Dimes Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Rıza Diren’dir. Diren, şirketin kurucusu Mustafa Vasfi Diren’in oğludur.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr