1 Litre Dost süt ne kadar oldu sorusu sıkça merak ediliyor. Özellikle de marketlerdeki artan fiyatlardan şikayetçi olan vatandaşlar bu noktada sürekli fiyat araştırması yapıyor. BİM süt fiyatı 2024 market zincirinde sunulan süt fiyatlarını en güncel haliyle aktarmak gerekirse de;

Dost Doğal Süt %3.1 Yağlı 1 LT24 TL
Dost Doğal Süt %1.5 Yağlı 1 LT22,50 TL
Dost Doğal Süt %0.1 Yağlı 1 LT18,75 TL
Sek Süt %3 Yağlı 1 LT32,50 TL
Dost Laktozsoz Süt 1 LT20,75 TL
Bim Süt Fiyatları

Belirtilen bu fiyatlar günlük olarak değişkenlik gösterebilir. En güncel süt fiyatlarını öğrenmek için Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Dost Süt 1 LT Fiyat

Bim Dost Süt 1 LT fiyat, farklılık gösteriyor. Dost markalı süt ürünleri BİM marketin kendi üretimidir. Genelde vatandaşlar uygun fiyatlı ve lezzetli olduğu için Dost markalı süt ürünlerini tercih ediyor. Tüm bim marketlerde yer alan Dost süt fiyatları ise genel olarak şu şekilde aktarılabilir;

  • Bim marketlerde satışa sunulan Dost %1.5 yağlı süt 1 Lt. 22,50 TL
  • Bim marketlerde satışa sunulan Dost %3.01 yağlı süt 1 Lt. 24 TL

Belirtilen bu fiyatlarda artış gözlenebilir. En güncel etiket fiyatları için Bim market şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bim Süt Fiyatı Yarım Yağlı

Bim Süt Fiyatı Yarım Yağlı

BİM süt fiyatı yarım yağlı seçeneklerinde farlılık gösteriyor. Bim marketin kendi markası olan Dost yarım yağlı 1 LT süt fiyatı şu an da 14,50 TL olarak fiyatlandırılıyor. Nitekim belirtilen bu fiyatlarda her an değişiklik yapılmış olabilir. Dost yarım yağlı ve diğer yarım yağlı süt fiyatlarının en güncel halini öğrenmek üzer en yakın Bim market şubesini ziyaret edebilirsiniz.

BİM Süt Tozu Fiyatı 2024

BİM Süt Tozu Fiyatları

BİM süt tozu fiyatı 2024 en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bu noktada bim süt tozu fiyatları için kesin ve net bir rakam vermek yanlış olacaktır. Kahve yanı süt tozları için birden fazla markanın ürünü Bim marketlerde satışa sunuluyor. Satışa sunulan bu ürünlerin fiyatları da günlük bazda farklılık gösterebiliyor.

1 litre süt kaç TL dost?

Bim’de satışa sunulan en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan dost süt litre fiyatı yarım yağlı 15.45 TL’dir. Tam yağlı fiyatı ise 18.50 TL’dir.

1 lt Pınar süt kaç TL?

Kalite ve lezzeti ile ne çok tercih edilenler arasında yer alan pınar süt fiyatı yarım yağlı %1.5 17.50 TL’den satışını sürdürmektedir.