Bim Kola Fiyatları 2024 – Coca-Cola Fiyatı

En güncel haliyle Bim kola fiyatları aşağıdaki görselde ve tablomuzda ye almaktadır.

Bim kola fiyatları 2024 - coca-cola fiyatı
LE’ COLA 250 ML KOLA FİYATI6.50 TL
LE’ COLA 1 L KOLA FİYATI15 TL
LE’ COLA 2.5 L KOLA FİYATI29,50 TL
COCA COLA 1.5 L KOLA FİYATI32 TL
COCA COLA 2.5 L KOLA FİYATI42 TL
PEPSİ 2.5 L KOLA FİYATI37 TL
Bim kola fiyatları

Bim kola fiyatları 2024, BİM Türkiye’de market zincirlerinden biridir. Pandemi zamanından bu yana en uygun ve en çok tercih edilen marketlerden biridir. 1995 yılından beri faaliyetlerini sürdüren BİM Aktüel mağazası ülkemizde çok sevilmektedir. BİM mağazasında tüm ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. KDV oranı %1 indirildikten sonraki fiyatlar değişmektedir. Herkesin merak ettiği konular arasında kola fiyatları bulunmaktadır. Kola fiyatlarını sizler için araştırdık. En güncel fiyatları web sitemizde bulabilirsiniz.

  • Genel olarak diğer mağazalara göre fiyatlar uygundur. Coca- Cola markalı kolaların fiyatları her yerde aynıdır. Fakat Le’Cola markasını bir tek BİM mağazasında bulabilirsiniz ve fiyatlarda diğer kolalara göre uygundur.

Bim Le Cola Fiyatı 2,5 Litre

Bim mağazasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi ise Le Cola ürünüdür. Çocuklardan gençlere kadar çoğu kişinin tercih ettiği ürünlerin arasındadır. Le Cola markası BİM mağazasına aittir. Bu markayı başka bir markette bulma şansınız yoktur. Diğer kola markalarına göre daha uygun fiyatlı olan Le Cola’nın güncel fiyatını sizler için araştırdık.

  • Bim mağazasında bulunan 2.5 L Le Cola markalı kola fiyatı 29,50 TL’dir. Coca Cola markasının 2.5 L kolası ise 32 TL’dir.  

Bim Le Cola 250 Ml Fiyat

Bim le cola 250 ml fiyat

Son zamanlarda artan ve anlık olarak değişen kola fiyatlarının en güncel fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz. Le Cola en cazip fiyatlı kola çeşidi olarak bilinmektedir. Le Cola markasının fiyatını sizler için araştırdık.

  • Bim mağazasında bulunan 250 ml Le Cola fiyatı 6.50 TL olmaktadır.

Bim Coca-Cola Fiyat Listesi 2024

Coca Cola sürekli değişken fiyat göstermektedir. Artan fiyatlardan dolayı herkesin merak ettiği konular arasında kola fiyatları yer almaktadır. Coca Cola fiyatları her markette aynı fiyat göstermektedir. Coca Cola markasının en güncel fiyatları şu şekildedir;

  • Coca Cola 1.5 L kola fiyatı; 32 TL
  • Coca Cola 2.5 L kola fiyatı; 42 TL

Coca Cola ne kadar 2024?

Bim’de 2.5 litre Coca Cola fiyatı 32 TL’dir. 2.5 litre Le Cola fiyatı ise 29,50 TL’dir.

Le Cola kime ait?

Bim tarafından farklı firmalara fason dolum yapılarak satışa sunulan bir Bim markasıdır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥