Bim market zincirleri 1995 yılından beri hizmet vermektedir. Ülkemizde ise gün geçtikçe her yere şube açılmaktadır. Artık her mahalle de Bim aktüel marketleriyle karşılaşmaktayız. Bim marketlerinin uygun olmasıyla birçok müşteri tarafından tercih sebebi olmaktadır. Ülkemizde birçok insan uygun fiyatlı olan ürünleri tercih etmektedir. Evimizde olmazsa olmazlardan olan pasta malzemeleri fiyatlarını sizler için araştırdık. İşte Bim pasta malzemelerin fiyatları;

Şafak Pudra Şekeri 250 G5.50 TL
Daphne Krem Şanti 150 G9.25 TL
Daphne Çikolatalı ve Kakaolu Puding 150 G4.50 TL
Daphne Damla Çikolata 250 G8.90 TL
Daphne Kakao 100 G9.25 TL
Daphne Pasta Kreması Kakaolu veya Sade 150 G8.25 TL
Connex Pasta Tabanı Kakaolu ya da Vanilyalı 280 G7.35 TL
Daphne Çikolatalı Sos 125 G6.25 TL

Bim Pasta Süsleri Fiyatları

Bim market zincirlerinde ürün çeşitliliği olukça fazladır. Pasta fiyatlarının artmasıyla birlikte artık birçok kullanıcı dışarıdan pasta almak yerine evde kendi yapmayı tercih etmektedir. Bim market zincirlerinde oldukça uygun fiyata pasta yapabilirsiniz. Sizleri için en güncel fiyatları listeledik. Pastalarımıza son dokunuş yaparak süslemek için pasta süslerini kullanırız.

Bim marketlerinde bulunan pasta süslerinin fiyatları 6.50 TL olmaktadır. Pakmaya markasına ait pasta süslerini Bim marketlerinde bulabilirsiniz.


Dha fazla Bim market içeriği;


Bim Pasta Keki Fiyatı

Bim Pasta Malzemeleri Fiyatları

Bim marketlerinde pasta malzemelerin hepsine ulaşabilirsiniz. Pasta kekini hazır alarak daha uygun fiyata pastalarınızı yapabilirsiniz. Pasta kekini evde kendiniz yapmak istemiyorsanız ve pasta kekini yaparken daha çok malzeme kullanmak istemiyorsanız. Bim marketlerden pasta kekini alabilirsiniz.

Bim marketlerde bulunan pasta kekleri tek bir marka şeklinde satılmaktadır. Connex markasına ait pasta kekini 7.35 TL ile satın alabilirsiniz. Pasta keklerinde kakaolu ve sade olmak üzere iki çeşit pasta keki vardır. İki kek türüde aynı fiyattadır.

Bim Pasta Süsü 3′ lü Fiyatı

Bim Pasta Malzemeleri Fiyatları

Bim marketlerde yer alan pasta süslerini satın alabilirsiniz. Pastalarınıza son dokunuş yaparken güzel bir görüntü için pasta süsü kullanmak istersiniz. Bim marketlerde satılan pasta süsleri tek çeşit satılmaktadır. Pakmaya markasına ait Pasta süsü fiyatları 6.50 TL olmaktadır.