Bim Pringles cipsler hakkında internette birçok yorum bulunmaktadır. Bim Pringles, yorumları genel olarak olumlu olup, cipslerin lezzetinden ve fiyatından memnuniyet dile getirilmektedir.

Pringles çipslerinin fiyatı 2024 yılında marka, çeşidi ve satın aldığınız yere göre değişebilmektedir. Net bir fiyat vermek zor olsa da size bir fikir verebilecek bazı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

  • Bim Pringles Fiyat 55 TL – 210 TL arasında

Bim ülkemize uzun zamandan beri hizmet veren market zinciridir. Bim marketler diğer marketlere göre daha fazla tercih edilmektedir. Hem ürünlerde uygun fiyatlarından dolayı hem de gıda dışında birçok ihtiyaca yönelik ürün getirmelerinden dolayı tercih edilmektedir. Bim marketlerde genellikle kendilerine ait ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Kendi markaları diğer markalara göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Ülkemizde birçok insanın abur cubur deyince akıllara cips gelmektedir.

En çok sevilen cips markalarından biri ise Pringles olmuştur.  Pringles her zaman diğer ürünlere göre daha pahalı olmaktadır. Pringles Bim aktüel marketlerde satışa sunulmaktadır. Pringles fiyatlarını marketlere göre araştırdık. Hadi bakalım.

Pringles Fiyat 130 Gr Bim

Evde otururken, film izlerken veya dışardayken en çok tükettiğimiz ürünlerden birisi abur cuburdur. Abur cuburlar arasında en çok sevilen ürün ise cips olmaktadır. Ülkemizde birçok cips markası bulunur. En çok tercih edilen ve kaliteli bulunan cips markalarından biri ise Pringles’dır.

A101 Pringles Fiyat

A101 Pringles Fiyat

A101 market zincirleri ülkemizin birçok yerinde bulunmaktadır. Her yerde kolay bir şekilde görebileceğimiz A101 marketlerde istediğiniz tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. A101 marketlerde Pringles patates cipsinin satışı yapılmaktadır. Fiyatını merak eden kişiler için derledik.

Migros Pringles Fiyat

Migros ülkemizde uzun zamandan beri faaliyette olan marketlerden biridir. Migros ile hem online olarak alışveriş yapabilir hem de mağazalara giderek ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Migros marketler diğer marketlere oranla biraz daha pahalı bulunmaktadır. Fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için Migros marketlerde satılan Pringles fiyatını sizler için araştırdık.

Bim Abur Cubur Fiyatları (Reyon Çeşitleri)

Bim Cips Fiyatı (Patito, Haşhaşlı ve Doritos)