Bim scooter, genellikle daha basit bir tasarıma ve daha az özelliğe sahip. Bu da üretim maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.

Bim marketlerde satışa sunulacak olan RKS markasına ait scooter 12 Mayıs 2024 tarihinde Bim marketlerde yerini alacaktır. Bim aktüel ürünlerden biri olan scooter özellikleri şu şekildedir;

Ağırlık11800 gram
Motor Gücü250W
Şarj Kapasitesi36V 7.8Ah
Şarj Süresi Km Bazlı22 km
Tırmanış Yüksekliği12 Derece
Sürüş Modu3
Suya DayanıklılıkIPX4

Suya dayanıklı, 2 yıl garantisi olan bu ürün ayrıca katlanma özelliğine sahiptir. Led far kullanılan bu scooter sadece Bim marketlerinde satışa sunulmaktadır.

Bim Scooter Fiyatları

Bim Scooter Fiyatları

Bim market zincirlerinden 12 Mayıs tarihinde satışa sunulacak olan scooter 5.999 TL’dir. Katlanma özelliğine sahip bu scooter peşin fiyatına 9 taksit seçeneği imkanını sunar. Scooter RKS markasına ait olup elektrikli scooter kategorisinde satılacaktır.

Bim RKS Scooter Alınır Mı?

RKS markasına ait elektrikli scooter Bim marketlerde 5.999 TL ile müşterilerin karşısına çıkacaktır. RKS markasına ait scooter fiyatları ortalama olarak 7.000 TL ile satılmaktadır. Bim marketler de ise bu fiyata oranla daha uygun satışa sunulacaktır. Peki alınmalı mı?

  • Pil kapasitesi her yıl kötüye gideceği için bu ürünü en fazla 5 yıl kullanabilirsiniz.
  • Orta eğime sahip yokuş olan bölgeler için uygun olan bu scooter yüksek yokuşun olduğu alanlarda tam verimle çalışmaz.
  • Doldurma lastik kullanıldığı için sadece düz yollarda sizlere iyi bir deneyim sunacaktır.

Ayrıca RKS markasına ait teknik servisin ülkemizde var olup olmadığına ve sunulan desteğin yeterlilik seviyesine iyi bakmanızı tavsiye ediyoruz. Sizce RKS scooter alınmalı yoksa bu paraya alınmalı mı? Yorumlarınızı, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

Leave A Reply