Bim Tabak Tencere Fiyatları – Kalp Tabak, Saklama Kapları ve Tencere

Bim tabak tencere fiyatları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim tencere ve tava fiyatı ve Bim saklama kabı fiyatı işte detaylar.

1995’ten bu yana perakende sektöründe faaliyet göstermekte olan Bim marketin Türkiye sınırları içerisinde binlerce mağazası bulunmaktadır ve bunlar üzerine mağazalar halen açılmaktadır. Bim aktüel mağazalarına her hafta farklı farklı ürünler gelmektedir

Ekonomi tüketicinin üzerinde durduğu önemli mevzulardan biridir. Tüketici en ucuz ve kaliteli olarak herhangi bir şeyi nasıl alabileceklerini merak ediyor ve araştırıyor. Yiyecek ve içeceğin yanı sıra tabak ve tencere gibi mutfak eşyaları da insanların dikkatini çekmektedir. Bim mağazalarına sürekli olarak çeşitli tabak ve tencereler gelmektedir. Özellikle kadınlar gelen bu ürünleri merakla bekliyor ve almak istiyorlar. Bim tabak ve tencere fiyatlarını sizler için derledik.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Tencere ve Tava Fiyatı

Yemek yapmak kadın ve erkek çoğu insanın dikkatini çeken hobiler arasındadır. Mutfakta zamanını geçirmeyi seven insanlar için tencere ve tava en çok kullanılan mutfak araçlarındandır. Ev hanımları başta olmak üzere pek çok insan tencere ve tava kullanımına özen gösteriyor. Burada da en ucuz ve kaliteli şekilde tencere ve tava nereden alınır araştırma yapılıp alınıyor. BİM mağazalarına düzenli olarak farklı marka ve farklı tarzda mutfak aracı olan tencereler ve tavalar gelmektedir. Bu hafta gelen ürünleri ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

 • Chef’s Krep Tavası 26 cm: 59,90 TL
 • Chef’s Pro Karnıyarık Tenceresi 32 cm: 129,00 TL
Bim tencere ve tava fiyatı
Bim tencere ve tava fiyatı

Bim Tabak Fiyatı

Tabak yemek yemek için gerekli olan en önemli kaptır. İnsanlar sunum yaparken tabakların kullanımına çok özen göstermektedirler. Tabak çeşidi oldukça fazladır. Kahvaltı için, sunum için, salatalar için ve çerez sunmak için farklı amaçlarla insanlar çeşitli tabak türlerini kullanmaktadırlar. Bim mağazalarına sürekli olarak çeşitli tabaklar gelmektedir ve insanlar buradan ekonomik olduğu için, güzel çeşitler olduğu için alışveriş yapmaktadırlar. Bu hafta gelecek ürünleri ve fiyatlarını sizin için araştırdık.

 • Benante Kalp Şekilli Sunum Tabağı: 29,90 TL
 • Benante 3 Bölmeli Kahvaltı/Çerez Tabağı: 24,90 TL
 • Benante Büyük Salata Tabağı: 19,90 TL
 • Paşabahçe 6’lı Gravürlü Cam Kâse: 27,50 TL
Bim saklama kabı fiyatı
Bim saklama kabı fiyatı

Bim Saklama Kabı Fiyatı

Saklama kapları yemeklerin kokusunun ya da kendilerinin birbirine karışmaması için kullanılan en kullanışlı kap çeşididir. Ayrıca ürünlerin taze kalması sağlar ve dışarıdan gelen kötü etkenlere karşı korumaya da kolaylık sağlar. Bu yüzden insanlar tarafından alınan en önemli kaplardan biridir. Bim mağazalarına da sürekli olarak değişik saklama kapları ekonomik fiyata gelmektedir. Saklama kaplarının fiyatı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Gelin birlikte bu hafta ki gelecek olan ürünler ve fiyatlarına bakalım.

 • LAV Kilitli Saklama Kabı 375 cc: 17,90 TL
 • LAV Kilitli Saklama Kabı 400 cc: 18,90 TL
 • LAV Kilitli Saklama Kabı 720 cc: 22,90 TL
 • LAV Kilitli Saklama Kabı 1150 cc: 26,90 TL

Bim Bardak fiyatı

Su ve benzeri şekilde sıvıları içmek için bardak kullanmak gerekmektedir. İçilecek içeceğin türüne göre bardak çeşitleri bulunmaktadır. Markasına göre ve çeşidine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Farklı markalarda ve farklı türlerde bardak çeşitleri Bim mağazalarına gelmektedir. Bu hafta gelen bardak çeşidi ve fiyatlarını sizler için araştırdık.

 • LAV 6’lı Çay Bardağı: 19,90 TL

Bim Garnitür Fiyatları

Bim Kıyma Fiyatları

Bim Zeytinyağ Fiyatları

BİM Yağ Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥