Bim Buzdolabı Poşeti Fiyatı 2024 (100’lü Kilitli)

Bim buzdolabı poşeti fiyatı 2024, Bim market zincirlerinde mutfak da en çok ihtiyaç olan ürünlerin satışı gerçekleşmektedir. Hava ve nemi dışarda tutarak besinlerimizi korumak için buzdolabı poşeti kullanırız. Mutfakların olmazsa olmazı olan ürünlerden biri buzdolabı poşetleridir.

Gıdalar buzdolabı poşeti ile daha uzun süre korunur ve tasarruf etmenizi sağlar. Pratik olarak kullanılan buzdolabı poşetleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Saklanması gereken yiyecekleri buzdolabı poşetleri ile korumaya aldığımız ürünlerden biri olan buzdolabı poşetlerinin Bim aktüel marketteki fiyatları ise merak konusu olmaktadır. Bim marketlerde satılan buzdolabı poşetlerinin fiyatlarını sizler için yazımızda derledik. Hadi gelin detaylı bir şekilde inceleyelim.

İdeal 60 Adet19 TL
Koroplast 30 Adet19 TL
Koroplast 40 Adet20 TL
Cook Markası17 TL

Diğer mağaza ve marketlerde buzdolabı poşet fiyatları;

  • A101, 12 TL
  • Trendyol, 50 TL
  • İste Gelsin, 20 TL
  • Carrefoursa, 30 TL
  • Koçtaş, 50 TL
  • n11 , 25 TL

Bim Buzdolabı Poşeti 100’lü

Meyve, sebzeleri hatta yemekleri korumak için buzdolabı poşetlerine ihtiyaç duyarız. Kahvaltılıkları ve yapılan yemekleri diğer günlerde de kullanmak amacıyla kullanılan buzdolabı poşetlerinin fiyatları ise merak konusu olmaktadır. Ülkemizde en çok tüketilen ve ihtiyacımız olan bu ürünü Bim marketlerde kolayca bulabilirsiniz. Bim marketlerde satılan buzdolabı poşetlerinin fiyatlarını ise sizler için derledik.


Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Buzdolabı Poşeti Kilitli

Bim buzdolabı poşeti fiyatı

Bim marketlerde en çok tercih edilen ürünlerden birisi buzdolabı poşetidir. Buzdolabı poşetlerinde kullanımı kolay ve daha iyi korunması için kilit sistemi kullanılmaktadır. Kilitli buzdolabı poşetleri diğer buzdolabı poşetlerine göre daha pahalıdır. Bim marketlerde satılan kilitli buzdolabı poşetlerinin fiyatlarını merak edenler için yazımızda derledik. Kilitli buzdolabı poşetlerinin fiyatları şu şekildedir;

  • Koroplast kilitli buzdolabı poşeti 12 adet 13.95 TL olmaktadır.
  • Çift kilitli Koroplast buzdolabı poşetinin fiyatı ise 24.90 TL olmaktadır.
  • Cook kilitli buzdolabı poşetinin 10 tanesi 12.90 TL ile satışa çıkartılmaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥