Bimcell müşterilerini mutlu etmek için yeni kampanyalar düzenliyor. Her geçen gün büyüyen Bimcell ailesi için hazırlanan bedava internet kampanyaları aşağıda listeledik. Size en uygun olanı mutlaka deneyin!

Bimcell Hediye Çarkı

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Hediye Çarkı uygulaması 1 milyon kişi tarafından indirildi. Bimcell online işlemler (silsüpür, hediye çarkı) uygulaması mağazada yerini aldı. Haftalık ve aylık 5 GB internet kazanmak için sürekli şansınızı denemelisiniz. Bimcell Sil Süpür uygulasını telefona yükledikten sonra bilgilerinizle giriş yapın. Ardından hediye hakkınızı kullanın.

HaftalıkHer Yöne 100 DK
Haftalık2 GB
Haftalık1 GB
Günlük100 DK
Günlük5 GB
Günlük1 Gb
HaftalıkWhatsApp Geçerli 1GB
Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Yükleme Şenliği

40 TL Yükleme2 GB Hediye internet
50 TL Yükleme5 GB Hediye internet
Bimcell Bedava İnternet
9 GB 300 Dakika300 SMSHattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz!
5 GB“Bimcell Senlik” yazıp 4551’e gönderin; her tek seferde 65TL ve üzeri yüklemenizde haftalık 5GB cepten internet, 100 TL ve üzeri yüklemenizde aylık 5GB cepten internet kazanın!
Bimcell Bedava İnternet

Bimcell yükle kazan kampanyası yenilendi. 50 TL Üzeri yüklemelerde 5 GB anında bedava internet veriyor.

Bimcell 30 GB İnternet Hediyesi


Bimcell 30 GB internet hediyesi kazanma kampanyası sona erdi. Bimcell hediye internet yapma için yükledikçe kazan ve EBA hediye internet kampanyalarına bakabilirsiniz.


Bimcell Ramazan Kampanyası 2024

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Ramazan ayı kampanyası ile 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. RAMAZAN 2024 yazıp 5555’e gönderin, 40TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hediye 10 GB gece interneti kazanın! Ramazan özel kampanyası olan hediye internetin keyfini çıkarmak için 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli.


Bimcell Kurban Bayramı Bedava Konuşma

Bimcell Kurban bayramı boyunca bedava konuşma veriyor. Bimcell’den Bimcell’e yapılacak bütün konuşmalar bayram boyunca ücretsiz. Bimcell Kurban Bayramı kampanyası bütün hatlara otomatik tanımlanacaktır. Bedava konuşma kampanyası SMS gönderilerek tanımlanacaktır. SMS sonrasında aboneler bedava konuşmaya başlayabilir.

Bu süre içinde Bimcell aboneleri diğer Bimcell aboneleriyle sınırsız bedava konuşabilecek.

Bimcell Sınırsız Bedava İnternet Hilesi

Bimcell bedava internet 2024 hilesi araması yapanlar için üzücü bir haberimiz var. Bimcell Bedava internet hilesi diye bir şey yok. Bu tür içerik ve video paylaşanlara itibar etmeyin. Bimcell bedava internet kazanmak için sadece Bimcell resmi kampanyalarını takip edin.


Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Bimcell yükledikçe kazandıran bedava internet kampanyasında küçük değişikler oldu. Bimcell TL yükledikçe bedava internet veren kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bimcell 40 TL yükleme yapan abonelerine 2 GB hediye internet ve 50 TL yüklemeye 5 GB hediye internet veriyor. Bimcell yükleme hediye internet için; “Bimcell Festival” yazıp 4551’e gönder.


Bimcell Faturasız Bedava internet 2024

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell faturasız hediye internet kampanyasında Online İşlemler uygulamasından anında 2 GB kazanın. Türk Telekom alt operatörlerinde de geçerli olan kampanyadan bahsedelim. Bimcell online işlemler uygulamasına girip TL / Paket yükleme bölümüne kart tanımlayın. Kredi kartı veya banka kadarı tanımlayan her aboneye 1 hafta geçerli 2 GB bedava internet dağıtıyor.


Bimcell 20 GB internet

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 1 hafta geçerli 20 GB internet kampanyası başlattı. Bimcell 20 GB internet sadece 20 TL’dir. Bimcell hediye internet kampanyasında bunun ne işi var diye düşüne bilirsiniz. Bu kampanya çok tercih edildiği için haberdar olmayanlar için bilgilendiriyoruz.

BİMcell Haftalık 20GB Paketi kapsamında 7 gün boyunca geçerli yurt içi 20 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 20 TL’ dir. BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir.

Bimcell Ramazan Hediye internet 2024

Bimcell Ramazan Ayına özel 10 GB bedava internet kampanyası başlattı. Bimcell hattı sahipler ramazan ayı boyunca 25 TL ve üzeri yüklemelerde tam 10 GB bedava internet kazanıyor. 10 GB bedava internet kampanysına katılmak için SAHUR2020 yaz 5555’e gönder. Ramazan ayı boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacak 10 GB bedava internetten yararlanın.

Bimcell Hediye internet 5 GB

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 5 GB bedava internet ve 500 SMS kampanyası nedir, Bimcell 5 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz. Bimcell tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye. Bedava internet almak için birşey yapmanıza gerek yok. Siz TL yüklemesi yaptığınızda hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell 6 GB Bonus internet Kazanma

Bimcell 6 GB bedava internet ve konuşma paketi almak için mesaj atmanız yeterli. Bimcell yeni hat sahibi olanlar için geçerli olan bir kampanyadır. Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında hattınıza 250 Dakika 250 SMS ve 6 GB bedava internet tanımlanacaktır.

EBA Bimcell hediye internet Nasıl Alınır?

Bimcell 8 GB Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitime destek vermek için Bimcell EBA‘da geçerli 8 GB bedava internet tanımlıyor. Bimcell kullanıcılarına 8 GB EBA interneti otomatik tanımlanacaktır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına 8 GB bedava internetiniz hayırlı olsun.

31 Comments

 1. Bn Türkcellden BİMCELLe geçtim dağlar kadar fark aralarında var Turkcell ikikat daha fazla veriyor çok uygun

 2. Bimcell asla beğenmediğim operatörlerden biri gerçekten hem fiyat artışı uyguluyor hem tarifelerdeki internet az hem de hiç bir yer çekmiyor

 3. Bence artık iyice tadı kaçtı sürekli fiyat artışları oluyor bunuda geçtim TL yükledim paket yapmadım TLyi kullanmadığım halde bitmiş nereye gitti hiç anlamış değilim soruna bir cevapta bulamadım

 4. 8 yıldır bimcell kullanıyorum hiç kimseye bakmayın.
  Fiyat olarak gerçekten çok iyi gidin diğer tarifelere bakında konuşun

 5. Bence geçme oyle 4 4 lük de cekmiyo ayrıca internet vermiyo dogru düzgün ucuz olabilir ama kalitesiz

 6. 2 adet bimcell hattım var on

  Önceden sil süpür de mutlaka her hafta internet gelirdi ve internet kullanım süresi en az 1 hafta olurdu.simdi 2-3 hafta da bir internet veriyor verilen hediye İnternet kullanım süresi de 1 gün. Ayrıca her ay yükleme yapıldığında yükleme TL bazında 2gb ,5gb ,7gb yükleme miktarına göre direk internet hediyesi verirdi.simdi o da kalktı.ve ayrıca önceden kullandığım aylık 8 GB internet 1 ay yeterdi artardı arkadaşlarıma kullanıma açardım.simdi 15 GB internet 20 günde bitiyor.hersey tüketici aleyhde

 7. Sakın kardeşım ben bımcelliyim çok pişmanım paket fiyatları sürekli artıyor bimcellilerle sinirsiz ama kimse yok bi halta yaramıyor 1 gb 17 tl olur mu ya az insaf aman kardeşim geçme

 8. Son zamanlarda her yerde Bim Cell karşıma çıkıyor. Kullananlar tariflerinin ucuz olduğundan ve her yerde kullanılabildiğinden, çekim gücünün iyi olduğundan bahsediyor. Bu makalede de verdiği hediyelere bir göz atma şansım oldu. Diğerlerine göre hem ucuz hem de bol kampanyalı gibi görünüyor. Özellikle hediye GB kampanyaları son derece ilgimi çekti. Yakın zamanda alıp denemeyi düşünüyorum.

 9. sil süpürde vermiyor bu aralar 1.5 aydır dk geliyor ve ben dk kullanmıyorum internet vermiyor ayda 6-8 sefer paket yenilerim tek sıkıntısı belli saatlerde internet kafayı yiyor ve paket kalanlarını geç bilgi veriliyor müşteri hizmetleri ilgileniyormuş gibi görünüyor ama ilgilenmiyorlar icraat yok yani onun dışında güzel kullanıyorum 7 yıldır

 10. Bundan 2 yıl öncesine kadar paket fiyatları 35 TL ye 20 GB 25 GB de olabilir tam hatırlamıyorum ama baya vardı yani 😂dk SMS zaten bol 20 TL üzeri yüklemeye 1 GB hediye 40 TL üzeri yüklemeye 5 GB hediye verirdi bazen bu hediye 10 GB da olurdu yani aylık net 26 GB netim olurdu 40 TL yüklendiğimde + 3 ayda bir de haftalık 30 GB hediye verirdi en son geçen ay da aldım hatta bi kere verdiler nedense 0ı fazladan yazmıyorum he 30 GB 😂 şimdi ekonomidir paket fiyatı artıyo içeriği azalıyor ne halegeldk

 11. Bimcell genel olarak ucuz tarifeleriyle bilinen bir coin türü o yüzden hediye internet vermesi de daha da iyi hale getiriyor kendisini. Ben şuanda bimcell kullanmıyorum ama taattüdüm bitince ilk işim bimcelle geçmek olacak.

 12. Bimcell hediye internet işi biraz tuhaf aslında yani düşünsenize 40 tl yüklüyorum ve gelen hediye 2 gb hani bu daha fazla yapılabilir. Sonuçta bimcell kullanımı genelde ucuz olmasından kaynaklı tercih ediliyor. Durum bu şekildeyken bu kadar az olması bana tuhaf geliyor. Tamam bu internet gelmeyedebilirdi ama bu şekilde bir kampanya yapılıyorsa o zaman bunu da düşünselerdi. Ben zaten bimcell kullanmıyorum sadece gerçekten abartıldığı kadar var mı diye bakmak istedim ama kesinlikle abartıldığı kadar değil. İyi ki geçmiyorum bimcell operatörüne.

 13. Mutlu Özmen on

  Bimcell zaten çok uygun paketler sunuyor bu yaptığı kampanyalarda ekstra süper oluyor. Bu sefer son bahar ayı için yapılmış ve kış için de yapılmıştı. Bu kampanyalar ile hat harika bir hale geliyor ama keşke biraz daha çekim gücü olsa çoğu yerde çekmeyen bir operatör

 14. Dengesiz bimcell on

  BIMCELL BONUS yeni aktivasyon içinmid ulan dangalaklar bende yeni üyeyim.niye olmuyor ?

 15. Merhaba ben numaramı bimcelle yeni taşıdım vodafon yanımda uygulamasında çarkıfeleği çevirebilirmiyiz yada bimcell uygulaması hediye çarkı varmı

Leave A Reply