Bimcell Bedava internet 2022 – Ramazan Bayramı Hediyesi

Bimcell hediye internet 2022 kazanma hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bimcell bedava internet 2022 nasıl yapılır işte detayları.

Bimcell 30 GB internet hediyesi

Bimcell 30 GB internet hediyesi kazanma kampanyası sona erdi. Bimcell hediye internet yapma için yükledikçe kazan ve EBA hediye internet kampanyalarına bakabilirsiniz.


Bimcell Ramazan Kampanyası 2022

Bimcell Ramazan ayı kampanyası ile 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. RAMAZAN 2022 yazıp 5555’e gönderin, 40TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hediye 10 GB gece interneti kazanın! Ramazan özel kampanyası olan hediye internetin keyfini çıkarmak için 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli.


Bimcell Kurban Bayramı Bedava Konuşma

Bimcell Kurban bayramı boyunca bedava konuşma veriyor. Bimcell’den Bimcell’e yapılacak bütün konuşmalar bayram boyunca ücretsiz. Bimcell Kurban Bayramı kampanyası bütün hatlara otomatik tanımlanacaktır. Bedava konuşma kampanyası SMS gönderilerek tanımlanacaktır. SMS sonrasında aboneler bedava konuşmaya başlayabilir.

Bimcell Bayram bedava konuşma kampanyası 20 Temmuz 2022 00:00 ile 23 Temmuz 2022 23:59’da gerçeli olacaktır. Bu süre içinde Bimcell aboneleri diğer Bimcell aboneleriyle sınırsız bedava konuşabilecek.

Bimcell Ramazan Kampanyası 2021

Bimcell Sınırsız bedava internet hilesi

Bimcell bedava internet 2022 hilesi araması yapanlar için üzücü bir haberimiz var. Bimcell Bedava internet hilesi diye bir şey yok. Bu tür içerik ve video paylaşanlara itibar etmeyin. Bimcell bedava internet kazanmak için sadece Bimcell resmi kampanyalarını takip edin.

Bimcell paket iptali nasıl yapılır?


Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Bimcell 40 TL Yükleme 5 GB Hediye

Bimcell yükledikçe kazandıran bedava internet kampanyasında küçük değişikler oldu. Bimcell TL yükledikçe bedava internet veren kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Bimcell 40 TL yükleme yapan abonelerine 2 GB hediye internet ve 50 TL yüklemeye 5 GB hediye internet veriyor. Bimcell yükleme hediye internet için; “Bimcell Festival” yazıp 4551’e gönder.

YüklemeHediye internet
40 TL Yükleme2 GB Hediye internet
50 TL Yükleme5 GB Hediye internet

Bimcell Faturasız Bedava internet

Bimcell Faturasız Bedava internet 2022

Bimcell faturasız hediye internet kampanyasında Online İşlemler uygulamasından anında 2 GB kazanın. Türk Telekom alt operatörlerinde de geçerli olan kampanyadan bahsedelim. Bimcell online işlemler uygulamasına girip TL / Paket yükleme bölümüne kart tanımlayın. Kredi kartı veya banka kadarı tanımlayan her aboneye 1 hafta geçerli 2 GB bedava internet dağıtıyor.

Bimcell TL Yükle (En az ne kadar, nereden yüklenir)


haftalık 20 GB internet

Bimcell 20 GB internet

Bimcell 1 hafta geçerli 20 GB internet kampanyası başlattı. Bimcell 20 GB internet sadece 20 TL’dir. Bimcell hediye internet kampanyasında bunun ne işi var diye düşüne bilirsiniz. Bu kampanya çok tercih edildiği için haberdar olmayanlar için bilgilendiriyoruz.

BİMcell Haftalık 20GB Paketi kapsamında 7 gün boyunca geçerli yurt içi 20 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV-ÖİV dâhil 20 TL’ dir. BİMcell Haftalık 20GB Paketi’nden faydalanabilmek için aboneler, SMS göndermek suretiyle, BİMcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden, Mobil online uygulaması (MOİM) üzerinden veya BİMcell müşteri hizmetlerini arayarak ilgili paket için talepte bulunabilecektir. Bimcell 20GB yazıp 4551’e gönderin.

Bimcell Paketler

Bimcell Ramazan Hediye internet 2022

Bimcell Ramazan Ayına özel 10 GB bedava internet kampanyası başlattı. Bimcell hattı sahipler ramazan ayı boyunca 25 TL ve üzeri yüklemelerde tam 10 GB bedava internet kazanıyor. 10 GB bedava internet kampanysına katılmak için SAHUR2020 yaz 5555’e gönder. Ramazan ayı boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacak 10 GB bedava internetten yararlanın.

Bimcell Hediye internet 5 GB

Bimcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB bedava internet ve 500 SMS kampanyası nedir, Bimcell 5 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz. Bimcell tek seferde 40TL ve üzeri yükleme yapan herkese ek 4GB, toplamda 5GB+500SMS hediye. Bedava internet almak için birşey yapmanıza gerek yok. Siz TL yüklemesi yaptığınızda hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell 6 GB Bonus internet Kazanma

Bimcell 6 GB bedava internet ve konuşma paketi almak için mesaj atmanız yeterli. Bimcell yeni hat sahibi olanlar için geçerli olan bir kampanyadır. Hattınız aktif olduktan sonra, 30 Gün içerisinde BIMCELL BONUS yazıp 4551’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz sonrasında hattınıza 250 Dakika 250 SMS ve 6 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Bimcell 8 GB Eba Bedava İnternet Nasıl Alınır?

EBA Bimcell hediye internet Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitime destek vermek için Bimcell EBA’da geçerli 8 GB bedava internet tanımlıyor. Bimcell kullanıcılarına 8 GB EBA interneti otomatik tanımlanacaktır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) online eğitim uygulaması ve eba.gov.tr kullanımlarına 8 GB bedava internetiniz hayırlı olsun.

Bimcell bedava internet uygulaması var mı? Bimcell Sil Süpür başlığına tıkla.

googlehaberler