Bim market zinciri rakipleri arasında en çok tercih edilen marketlerden biridir. Bim marketlere her hafta yeni ürünler geldiği gibi birçok üründe indirim yapmaktadır. Bim marketlerde uygun fiyatlı ürünleri bulabileceğiniz bir markettir.

Bim Milföy Hamuru Fiyatı 2024; 35 TL

Bim aktüel marketlerde milföy hamurunun satışı yapılmaktadır. Milföy hamuru ile sofralarınızda değişik bir lezzet keyfi yaşatabilirsiniz. Çıtır çıtır olan milföy hamurunun yapımı oldukça kolaydır. Milföy hamuru birçok tüketicinin tercihi olmaktadır. Milföy hamurunun fiyatı merak edilmektedir. Sizler için en uygun ve en ucuz milföy hamurunu satın almanız için fiyatları derledik. Gelin birlikte inceleyelim.

Nimet Milföy Hamuru Fiyatı

Diğer market ve mağazalarda satılan milföy hamuru fiyatlarını sizler için derledik. Aşağıdaki maddelemede Nimet milföy hamuru fiyatı güncel rakamlarını bulabilirsiniz.

  • Getir, 60 TL
  • Carrefoursa, 54 TL
  • İste Gelsin, 55 TL
  • Onur Market, 60 TL
  • Getir Büyük, 50 TL
  • Hepsiburada, 100 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim’de Milföy Hamuru Ne Kadar

Bim marketlerde birçok ürünü satın alabildiğiniz gibi uygun fiyatlı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda ülkemizde birçok ürüne zam gelmiştir. Zam geldikçe birçok tüketici diğer market fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlı ürünleri satın almak istemektedir. Bim marketlerde yer alan milföy hamurunun fiyatını araştırdık. 2024 yılında en güncel Bim marketlerde yer alan ürünlerin fiyatlarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Lezzethane Milföy Hamuru Fiyatı

Bim'de Milföy Hamuru Ne Kadar

Bim marketler genellikle kendi markasına ait ürünlerin satışını yapmaktadır. Bim marketlerde milföy hamuru ürünü satılmaktadır. Milföy hamuru ile birçok lezzeti bir araya getirebilirsiniz. Milföy hamurunun yapımı oldukça kolay, lezzeti ise şahane olmaktadır. Bim marketlerde yer alan milföy hamurunu Lezzethane markasına aittir. Lezzethane markasına ait olan milföy hamurunun fiyatı ise tüketiciler tarafından merak konusu olmaktadır. Sizler için milföy hamurunun fiyatını sizler için derledik.

  • Bim marketlerde milföy hamurunun markası Lezzethanedir. Lezzethane milföy hamuru fiyatı 13.90 TL olarak satışa çıkmıştır.

Bim marketlerde satılan milföy hamuru hakkında düşüncelerinizi ve yorumlarınızı yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

1 kg milföy kaç adet?

1 kg milföy, 20 adet milföy hamuru içerir. Milföy hamurları genellikle 50 gramlık paketlerde satılmaktadır. Bu nedenle, 1 kg milföy, 20 x 50 = 1000 gram eder.

Ancak, milföy hamurlarının boyutları ve kalınlıkları markadan markaya farklılık gösterebilir. Bu nedenle, farklı markalarda 1 kg milföy 20’den az veya daha fazla adet içerebilir.

Türkiye’de yaygın olarak satılan SuperFresh markalı 1 kg milföy, 20 adet milföy hamuru içerir.

Milföy kaç dakikada olur?

Milföy, önceden ısıtılmış 180-200 derece fırında 15-25 dakika pişer. Pişme süresi, milföy hamurunun kalınlığına, kullanılan malzemelere ve fırınınızın ısı ayarına göre değişebilir.

Milföy hamuru Sağlıklı mi?

Milföy hamuru, yüksek oranda yağ ve kalori içeren bir hamurdur. Bu nedenle, sağlıklı beslenmeye dikkat eden kişiler için tavsiye edilmez. Milföy hamurunun 100 gramında yaklaşık 551 kalori ve 38 gram yağ bulunmaktadır. Bu, günlük kalori ihtiyacının yaklaşık %27’sini ve günlük yağ ihtiyacının yaklaşık %50’sini karşılamaktadır.

Milföy hamurunun yüksek oranda yağ içermesi, kalp hastalığı, yüksek tansiyon ve obezite riskini artırabilir. Ayrıca, milföy hamurunda genellikle trans yağlar bulunur. Trans yağlar, kalp hastalığı ve diyabet riskini artıran sağlıksız yağlardır.

Milföy hamurunun kalori ve yağ içeriğini azaltmak için, daha az miktarda tüketmek veya daha sağlıklı malzemelerle hazırlamak mümkündür. Örneğin, milföy hamurunu, az yağlı peynir, sebzeler veya meyvelerle doldurabilirsiniz.