Bim marketlerde bulunan Efsane un kilo fiyatlarını güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bim efsane Un 10 kg fiyatına birlikte göz atalım.

Bim Efsane Un 2 kg26,50 TL
Bim 5 kg un Efsane Un57,50 TL
Bim Efsane Un 10 kg fiyatı109 TL
Söke Özlüm Buğday Unu 5 KG75 TL
BİM Un Fiyatı

Daha fazla Bim market içeriği;


BİM’de Un Fiyatları 2024

Bim’de un fiyatları 2024 yılında sıkça değişmeye devam ediyor. Neredeyse her hafta ya da her gün un fiyatlarının etiketlerinde değişim olduğu görülüyor. Bu noktada kesin ve net bir fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Bim marketlerde sunulan un markalarının en güncel fiyatlarına ulaşmak için Bim market şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ya da Bim aktüel web sitesi üzerinden indirimli ürün kategorilerine bakarak indirimli un fiyatlarını takibe alabilirsiniz.

Bim 1 KG Un Fiyatı

BİM Un Fiyatı

1 kg un fiyatı Bim marketlerde farklılık gösteriyor. Bim market efsane un başta olmak üzere çok sayıda un markasının ürünlerine yer veriyor.  Bim market 1 kg un fiyatı indirimli günlerde 11.75 TL’den başlıyor.

Bim 2 KG Un Fiyatı

Günümüzde gıdada indirimler beklenirken en son indirim yapılan fiyatları güncel olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Bim 2 KG un fiyatı 22.50 TL‘dir.

BİM 10 KG Un Fiyatı 2024

BİM 10 KG un Fiyatı 2024 yılının son aylarında da sürekli değişmeye devam ediyor. Genel itibariyle Efsane marka unun satışını yapan BİM marketlerde 10 kg Efsane un fiyatı 105 TL civarındadır. Bu fiyatta günlük olarak artış olabilir. Bu noktada en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek fiyatlara ulaşabilirsiniz.

BİM 5 Kg Un Fiyatı

BİM Un Fiyatı

Bim 5 Kg un fiyatı 2024 yılı boyunca neredeyse her gün değişkenlik gösteriyor. Ancak en son ki etiketlere göre 5 kg un fiyatları Bim marketlerde 57,50 TL olarak yansıyor. Yine bu belirtilen fiyat da güncelliğini koruyor. Her gün etiketinde değişiklikler olabilir. En net fiyatları öğrenmek için mutlaka en yakın Bim şubesini ziyaret etmeyi unutmayın. Öte yandan dilerseniz Bim web sitesinden de güncel un fiyatlarına bakabilirsiniz.

Bim’de un fiyatı ne kadar?

Un ihtiyacımızı ithal olarak karşıladığımız için Ukrayna ve Rusya savaşı bizi olumsuz yönde etkiledi. 2 kilogram efsane un fiyatı 26,50 TL, 10 kilogram ise 109 TL’dir.

5 kilo un fiyatı ne kadar?

5 kilogram efsane un fiyatı 109 TL olarak piyasa satışını sürdürmekte.

Bir Çuval Un kaç kilo?

Genellikle çuval un 50 kilogramdır. Ancak, bazı durumlarda 25 kilogramlık çuvallar da bulunabilir. Çuval unların ağırlığı, un fabrikalarının tercihine göre değişebilir.

Türkiye’de en yaygın olarak kullanılan çuval un ağırlığı 50 kilogramdır. Bu çuvallar, genellikle evlerde ve küçük işletmelerde kullanılır. 25 kilogramlık çuvallar ise genellikle büyük işletmelerde kullanılır.

Un çuvalları, genellikle kraft kağıttan yapılır. Bu kağıt, unu nemden ve havadan korumaya yardımcı olur. Un çuvalları, genellikle ağızları dikişle kapatılmıştır.

En iyi ekmeklik un hangisi?

Türkiye’de satılan bazı popüler ekmeklik unlar şunlardır:

  • Söke: Söke, Türkiye’nin en büyük un üreticilerinden biridir. Söke ekmeklik unları, yüksek kalitede ve lezzetlidir.
  • Yasinçakar: Yasincakar, Türkiye’nin en eski un üreticilerinden biridir. Yasincakar ekmeklik unları, geleneksel yöntemlerle üretilir.
  • Hatap: Hatap, Türkiye’nin en yeni un üreticilerinden biridir. Hatap ekmeklik unları, modern teknolojilerle üretilir.

Bu unlar, evlerde ve işletmelerde ekmek yapmak için kullanılabilir.

Hatap Un hangi ilin?

Hatap Un, Çorum ilinde üretilmektedir. Hatap Değirmenleri, 1929 yılında Çorum’da kurulmuştur. Şirket, günümüzde Türkiye’nin en büyük un üreticilerinden biridir. Hatap Un, ekmeklik un, çok amaçlı un, tam buğday unu, tatlı unu, pasta unu, börek unu, pizza unu, tortilla unu ve lavaş unu gibi çeşitli un çeşitleri üretmektedir.

Hatap Un, ürünlerini Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında da pazarlamaktadır.