BİM Un Fiyatı 2022 (GÜNCEL) – Efsane Bim Un 5 Kg Fiyatı

BİM un fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim’de un fiyatları 2022 ve 1 kg un fiyatı Bim işte detaylar.

Bim un fiyatı en güncel haliyle merak ediliyor. Fiyatlarında görülen artışlardan sonra vatandaşlar Bim marketlerde unların ne kadara satıldığını araştırıyor. Buna göre Bim marketlerin tümünde satışa sunulan unlar için fiyatlar şu şekildedir;

  • Bim Efsane Un 2 kg 21.50 TL
  • Bim 5 kg un Efsane Un 52.50 TL
  • Bim Efsane Un 10 kg fiyatı 102 TL

Markete gitmeden önce Bim Ürün Fiyatları ekranına bakmak istebilirsiniz. Ayrıca Bim’den un almak isteyenler Bim Yağ Fiyatları listesine de bakıyor.

BİM Un Fiyatı

BİM’de Un Fiyatları 2022

Bim’de un fiyatları 2022 yılında sıkça değişmeye devam ediyor. Neredeyse her hafta ya da her gün un fiyatlarının etiketlerinde değişim olduğu görülüyor. Bu noktada kesin ve net bir fiyat vermek tamamen yanlış olacaktır. Bim marketlerde sunulan un markalarının en güncel fiyatlarına ulaşmak için Bim market şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ya da Bim aktüel web sitesi üzerinden indirimli ürün kategorilerine bakarak indirimli un fiyatlarını takibe alabilirsiniz.

BİM 10 KG Un Fiyatı

1 KG Un Fiyatı BİM

1 kg un fiyatı Bim marketlerde farklılık gösteriyor. Bim market efsane un başta olmak üzere çok sayıda un markasının ürünlerine yer veriyor.  Bim market 1 kg un fiyatı indirimli günlerde 10.75 TL’den başlıyor.

BİM 10 KG Un Fiyatı 2022

BİM 10 KG un Fiyatı 2022 yılının son aylarında da sürekli değişmeye devam ediyor. Genel itibariyle Efsane marka unun satışını yapan BİM marketlerde 10 kg Efsane un fiyatı 102 TL civarındadır. Bu fiyatta günlük olarak artış olabilir. Bu noktada en yakın BİM market şubesini ziyaret ederek fiyatlara ulaşabilirsiniz.

BİM 5 Kg Un Fiyatı
BİM 5 Kg Un Fiyatı

BİM 5 Kg Un Fiyatı

Bim 5 Kg un fiyatı 2022 yılı boyunca neredeyse her gün değişkenlik gösteriyor. Ancak en son ki etiketlere göre 5 kg un fiyatları Bim marketlerde 52.50 TL olarak yansıyor. Yine bu belirtilen fiyat da güncelliğini koruyor. Her gün etiketinde değişiklikler olabilir. En net fiyatları öğrenmek için mutlaka en yakın Bim şubesini ziyaret etmeyi unutmayın. Öte yandan dilerseniz Bim web sitesinden de güncel un fiyatlarına bakabilirsiniz.

BİM Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Fiyatı

BİM Sucuk Fiyatları – Dana Sucuk Fiyatı

Bim Yumurta Fiyatı – 1 Koli Yumurta Ne Kadar?

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

2 Yorum

  1. Bugün 10 kg 82 .oo t yalan yaztıklarınız 5 kolao 37 .75 nasıl indirim yalan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu