Bim Yoğurt Fiyatları 2022 – 3 KG Dost Yoğurt Fiyatı

Bim Yoğurt Fiyatları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim Süzme Yoğurt ve Bim Dost Yoğurt Fiyatı ne kadar işte detayları.

Bim Yoğurt fiyatları 2022 yılında 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Gramaj ve boyut farkına bağlı olarak yoğurt fiyatlarında çeşitlenmeler mevcuttur. Yoğurt günlük hayatta metabolizmayı düzenleyici etkileri ile bilinen oldukça faydalı bir besindir.

Marketlerden kolayca bulunabilen yoğurt farklı ürün seçenekleri ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Bim aktüel marketlerden alabileceğiniz yoğurt ürünleri ve fiyatları;

  • Dost Laktozsuz Yoğurt 750 Gram: 19,90 TL
  • Sek Quark Yaban Mersinli Yoğurt 140 Gram: 7,25 TL
  • Sek Quark Çilekli Yoğurt 140 Gram: 7,25 TL
  • Dost Tam Yağlı Yoğurt 3 KG: 38,90 TL
  • Dost Yarım Yağlı Yoğurt 2.5 KG: 29,90 TL

Bim Ürün Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Süzme Yoğurt Fiyatı

Bim süzme yoğurt fiyatı 2,5 kg için 29,90 TL’dir. Süzme yoğurt, kıvamı koyu olan ve suyu daha önceden süzülmüş olan yoğurttur. Bu yoğurdun en önemli özelliği ise kıvamının bir hayli yoğun olmasıdır.

Süzme yoğurtlar doğrudan tüketim için damağa hitap etmesi ve soğuk meze yapımı gibi alanlarda kullanılması yönünden oldukça fazla tercih edilmektedir. Bim marketlerde bulabileceğiniz Dost marka süzme yoğurt ürünleri ve fiyatlarını yazımızda listeledik. 

YouTube video

Bim Dost Yoğurt 3 KG Fiyatı

Bim Dost yoğurt 3 KG ürünleri 2022 yılında güncellenmiş ve 2,5 KG olarak satışa sunulmaya başlanmıştır. Bim marketlerde bulabileceğiniz uygun fiyatlı Dost marka yarım yağlı 2,5 KG yoğurtların fiyatları ise 29,90 TL’dir.

Bim’de meyveli yoğurt için Sek marka sade yoğurt için Dost markalarının yoğurtları satılmaktadır. 5 Kg, 2,5 Kg ve 750 gram ebatlarında yoğurt seçeneklerini satın alarak yoğurt ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Bim Dost Yoğurt Fiyatı

Bim Dost yoğurt fiyatı 5 kg’lık ürün için 37,50 TL’dir. Doğal yoğurt etiketi ile satılan 5 Kg’lık Bim Dost yoğurtları %4 protein, %1,5 süt yağı içermektedir. Yarım yağlı yoğurt olarak satılmaktadır.

Bim yoğurt fiyatı, satın alınan yoğurdun boyutu ve markasına göre çeşitlenmektedir. “Bim yoğurt ne kadar” sorusunu sormadan önce ihtiyacınız olan yoğurt boyutunu seçebilirsiniz. Bim’de bulabileceğiniz Dost marka yoğurtların her biri yarım yağlıdır. Tam yağlı yoğurt tercihleri için tava yoğurdu satın alınabilmektedir.

Bim Süzme Yoğurt Fiyatı

Bim Nugget Fiyatı

Bim Tuvalet Kağıdı Fiyatları – Queen Tuvalet Kağıdı 32’li Fiyatı

Bim Noodle Fiyatı – 5’li Indomie Noodle Bim Fiyat

Bim Çamaşır Makinesi Fiyatları – Keysmart Program Süreleri

Bim Arpa Şehriye Fiyatı – Nuh’un Ankara Fiyat

Bim Makarna Fiyatları – Bim Spagetti Fiyatı

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu