Bim Yoğurt Fiyatları 2024 – 3 KG ve 5 KG Yoğurt Fiyatı

Bim Yoğurt fiyatları 2024 yılında 17,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Gramaj ve boyut farkına bağlı olarak yoğurt fiyatlarında çeşitlenmeler mevcuttur. Yoğurt günlük hayatta metabolizmayı düzenleyici etkileri ile bilinen oldukça faydalı bir besindir.

Dost Yoğurt Tam Yağlı %4 500G17,50 TL
Homojenize Yoğurt 3 KG69 TL
Dost Yoğurt Yarım Yağlı 1,5 KG39,50 TL
Dost Yoğurt Tam Yağlı %4 1,5 KG44,50 TL
Dost Yoğurt Yarım Yağlı %1,5 2,5 KG62,50 TL
Bim Yoğurt Fiyatları
Bim 5 kg yoğurt fiyatı

Marketlerden kolayca bulunabilen yoğurt farklı ürün seçenekleri ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Bim aktüel marketlerden alabileceğiniz yoğurt ürünleri ve fiyatları;

5 kg Yoğurt fiyatı

5 kg Yoğurt fiyatı diğer market ve mağazalarda ne kadar, sizlere aktarıyoruz.

  • Carrefoursa; 55 TL
  • 5 Kg Yoğurt fiyatı A101; 97 TL
  • Pınar Yoğurt 5 kg fiyatı; (2kg 63,95 TL)
  • Trendyol 10 KG; 235 TL
  • Onur Market, 115 TL

Daha fazla Bim market içeriği;


Bim Süzme Yoğurt Fiyatı

Bim süzme yoğurt fiyatı 2,5 kg için 62,50 TL’dir. Süzme yoğurt, kıvamı koyu olan ve suyu daha önceden süzülmüş olan yoğurttur. Bu yoğurdun en önemli özelliği ise kıvamının bir hayli yoğun olmasıdır.

Süzme yoğurtlar doğrudan tüketim için damağa hitap etmesi ve soğuk meze yapımı gibi alanlarda kullanılması yönünden oldukça fazla tercih edilmektedir. Bim marketlerde bulabileceğiniz Dost marka süzme yoğurt ürünleri ve fiyatlarını yazımızda listeledik. 

Bim Dost Yoğurt 3 KG Fiyatı

Bim Dost yoğurt 3 KG ürünleri 2023 yılında güncellenmiş ve 2,5 KG olarak satışa sunulmaya başlanmıştır. Bim marketlerde bulabileceğiniz uygun fiyatlı Dost marka yarım yağlı 2,5 KG yoğurtların fiyatları ise 69 TL’dir.

Bim’de meyveli yoğurt için Sek marka sade yoğurt için Dost markalarının yoğurtları satılmaktadır. 5 Kg, 2,5 Kg ve 750 gram ebatlarında yoğurt seçeneklerini satın alarak yoğurt ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Bim Dost Yoğurt Fiyatı

Bim Dost yoğurt fiyatı 5 kg’lık ürün için 95 TL’dir. Doğal yoğurt etiketi ile satılan 5 Kg’lık Bim Dost yoğurtları %4 protein, %1,5 süt yağı içermektedir. Yarım yağlı yoğurt olarak satılmaktadır.

Bim yoğurt fiyatı, satın alınan yoğurdun boyutu ve markasına göre çeşitlenmektedir. “Bim yoğurt ne kadar” sorusunu sormadan önce ihtiyacınız olan yoğurt boyutunu seçebilirsiniz. Bim’de bulabileceğiniz Dost marka yoğurtların her biri yarım yağlıdır. Tam yağlı yoğurt tercihleri için tava yoğurdu satın alınabilmektedir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr