Binance Button Game Nasıl Oynanır detaylı bilgilendiriyoruz. Binance Button Game Nedir ve nasıl açılır işte detayları.

Dünya’nın kripto para borsası Binance sosyal medya etkileşimini artırmak ve müşteri kazanmak amaçlı olarak geliştirerek duyurduğu yarışma Binance Button Game kazananlara hediyeler ile bitcoin kazandırdığı oyundur.

Binance Finans tarafından yapılan duyuru da Bitcoin Button (Bitcoin Butonu) internet üzerinde oluşturan butona tıklanarak hediye kazanmayı amaçlıyor. Tıklama sonrası kazançlar arasında hediye olarak BTC, NFT ve diğer para ödülleri yer alıyor. Bazı şanslı Binance müşterileri bu oyun sayesinde 1 BTC kazanabiliyor.

Binance Button Game Nedir?

TR uzantısı ile de dijital para piyasasında en büyük borsalardan biri olan Binance müşterilerinin sosyal medyadaki iletişimleri ile etkileşimlerini artırmak amaçlı olarak BTC kazandıran bir oyundur. Bu oyun sayesinde dijital para kazanma şanısınız olabiliyor. Ödüller arasında 1 BTC, 10 Bin dolara kadar para ve gizemli kutu olarak Görülen NFT bulunuyor.

Binance Button Game Nedir?

Binance Button Game Nasıl Açılır?

Binance Button Game oyununu açabilmeniz için öncelikli olarak Binance Platformunda üyelik oluşturmanız gerekiyor. Üyelik sonrası oyun oymana ve kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Oyunda kazanç sağlamanız da oldukça garip bir kurallara bağlanmış. Bu oyuna katılımın sağlanması için aynı anda sistemde 50 bin kişinin katılım yapması gerekiyor. Bu sayıya ulaşıldığında oyunun mantığı geri sayım başlıyor ve 60 saniyelik bir sayım yapılıyor. Burada butona son tıklayan kişi 60’ncı saniyeyi tutturursa oyunu kazanmış oluyor ve 1 BTC sahibi oluyor. Bu oyuna kazanamayanların ikinci bir şansı da 10 bin dolarlık para kazancı ile NFT ödülü kazancı şansınızı yürütebiliyorsunuz. Bu da çekilişler ile yapılıyor.

Binance Button Game Oyna

Henüz yeni üyelik kazanan Binance Platformu kullanıcıları bu oyunu oynayabilmeleri için şu adımları atmaları yeterli oluyor.

  • Öncelikle Bitcoin Button safyasına gidin.
  • Hesaba girişinizi Twitter ya da Binance hesabı ile gerçekleştirin. Twitter kullanıcılı ile giriş yapabilmeniz için en az 10 takipçiniz olması gerekiyor ve ayrıca @Binance hesabını da takip etmeniz gerekiyor.
  • Giriş Yaptıktan sonra sayfadaki Bitcoin sembolü olan butona tıklayın. Bu şekilde oyuna katılmış oluyorsunuz.

Binance Button oyunu oynamak için sistem çok kalabalık bir katılımcı istiyor. Ancak Türkiye ve tüm dünyada milyarlarca Binance platformu kullanıcısı bulunuyor. Bu sebeple  50 bin kullanıcı ile oyuna başlamanız mümkün oluyor.

Binance Hesap Silme 2022 – Binance TR Kimlik Bilgileri Silme

Binance Bnb’yi Usdt Ye Nasıl Çevrilir

Binance Liquid Swap Nedir – Liquid Swap Riski ve Getirisi

Binance indir (Binance Global Güncelleme)