Binance Gate. io Transfer USDT hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Binance Globalden Gate. io’ya Transfer ve Gate. io para transferi sorunu işte detaylar.

Binance Gate. io transfer USDT nasıl yapılır sorusu sıkça merak ediliyor. Binance bildiğiniz üzere en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında yer alıyor. Binance’nin yanı sıra bir diğer sıkça tercih edilen kripto para borsası da Gate.io borsasıdır. Daha önce Binance platformunda işlem yapan ancak fikrini değiştirerek Gate. io borsasına geçmek isteyen herkes varlıklarını nasıl aktaracağını merak ediyor. Eğer Binance platformundan Gate. io platformuna USDT transferi yapmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz gerekiyor;

 • Öncelikle Gate.io mobil uygulamasını indirerek ya da direk internet tarayıcısı üzerinden ulaşarak giriş yapmanız gerekiyor.
 • Sonraki adımda ise Gate io borsasında yer alan cüzdan kısmına tıklayarak akabinde para yatırma adımına tıklayarak devam etmeniz gerekiyor. Bu işlem sırasında hesaba aktarmak istediğiniz kripto para birimini bularak seçmeniz gerekiyor.
 • Bu adımlardan sonra eğer ilk kez Gate io borsasına para yatırıyorsanız kripto para adresiniz oluşacaktır. Adres oluştuktan sonra ise ‘’kopyala’’ kısmına tıklayın.
 • Binance borsası üzerinden Gate io borsasına transfer yapabilmek için Binance hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından ise cüzdan-spot- çekme adımlarını takip ederek ilerleyin.
 • Çekme kısmına tıkladığınız zaman transfer edebileceğiniz tüm kripto para seçenekleri listelenir. Bunlar arasından transfer etmek istediğinizi aratarak seçin. Seçtiğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak Gate io borsasından kopyaladığınız adresi yapıştırın.
 • Ardından ise Gate io borsasına tekrar dönerek destination tag alanında yer alan numaraları Binance borsasında yer alan tag alanına yazarak ilerleyin.
 • Son adımda ise çekmek istediğiniz tutarı girerek çekme kısmına tıklayın. Ardından ise mail adresinize ya da telefon numaranıza transfer işlemi için gönderilen kodları doğrulayın.

Yer verdiğimiz tüm bu adımları takip etmeniz halinde USDT ya da tercih edeceğiniz diğer kripto para birimleri için transfer işleminiz gerçekleşecektir.

Binance Marjin İşlem Nasıl Yapılır

Binance Globalden Gate. io’ya Transfer

Binance globalden Gate. io ya transfer işlemini kolayca yapabilirsiniz. Binance kripto para borsasını kullanıyor ve buradaki kripto para varlıklarınız Gate. io borsasına transfer etmek istiyorsanız işlem adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu adımları bilmeyen kullanıcılar için kısaca aktarmak gerekirse de;

 • Gate. io borsasına mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden giriş yapın.
 • Ardından bu borsa içerisinde transfer etmek istediğiniz kripto para seçeneğini bularak tıklayın.
 • Bu adımı da takip etmeniz halinde ilk kez transfer yapıyorsanız bir cüzdan adresi oluşacaktır. Oluşan bu adresi kopyalayın.
 • Binance uygulamasına giriş yapın. Akabinde ise cüzdan-spot- çekme alanlarına tıklayarak işleme devam edin.
 • Bu adımdan sonra ise transfer edebileceğiniz kripto para birimleri listelenecektir. Transfer etmek istediğiniz birime tıklayarak Gate. io borsasından kopyaladığınız adresi yapıştırın.
 • Sonraki adımda ise yeniden Gate. io borsasına geri dönerek destination tag alanındaki tüm numaraları Binance borsasında yer alan tag alanına girin.
 • Son adımda ise çekmek istediğiniz tutarı da girip çekme kısmına tıklayın. Ardından mail adresinize ya da telefon numaranıza gelen kodu doğrulayarak işleminizi sonlandırın.

Bu adımları takip ederek sorunsuz bir şekilde transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gate. io Para Transferi Sorunu

Gate. io Para Transferi Sorunu

Gate. io para transferi sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Genel olarak sistem yoğunluğu ya da yanlış transfer işlemleri sırasında sorunlarla karşılaşmanız mümkündür. Her iki koşulda da öncelikle transfer işlemini doğru adımlarla yapıp yapmadığınızı teyit edin. Eğer işlemleriniz doğru ancak hala transfer işlemi sorunluysa hızlıca destek biriminden yardım alabilirsiniz. Gate. io destek mail adresini sorunu bildiren bir mail atarak geri bildirimi bekleyin.

Binance Gate.io Transfer Komisyon

Binance gate.io transfer komisyon tutarları kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Eğer Binance kripto para borsasından Gate. io borsasına transfer yapmayı istiyorsanız GT transfer işlemi için sizden %0.15 oranında komisyon kesintisi yapar. USDT transferi yapacaksanız da komisyon oranı %0,51 olarak yansır. Her kripto para birimi transferi için sunulan komisyon oranları değişkenlik gösterebilir. Buna doğrudan kripto para borsasının kripto para listesi üzerinden bakabilirsiniz.

Binance Gate.io Transfer Süresi

Binance gate.io transfer süresi için net bir süre vermek mümkün değildir. Ancak normal şartlarda bu işlem ortalama 20 dakika kadar sürüyor. Binance üzerinden gate.io borsasına yağacağınız transfer tutarları ne kadar yüksek olursa olsun 20 dakika içerisinde hesabınıza yansır. Bu adımdan sonra hemen alım-satım işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Binance Grafik Yüklenmiyor

Binance’den Binance TR’ye Transfer Kalktı Mı

Binance TR Telefon Numarası Değiştirme

Binance TR Yanlış Veri Türü Çözümü