Binance’den Binance TR’ye transfer kalktı mı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Binance Globalden Binance TR’ye transfer ve Binance’den Binance TR’ye transfer olmuyor işte detaylar.

Binance’den binance tr’ye transfer kalktı mı, bu işlem nasıl ve nereden yapılır gibi sorulara sıklıkla cevap aranıyor. Binance bildiğiniz üzere dünya çapında en çok tercihe dilen kripto para borsalarından biri olarak dikkat çekiyor. Neredeyse dünya ülkelerinin tamamında kripto para kullanıcıları tarafından kullanılan güvenilir bir borsa da diyebiliriz.

Binance aynı zamanda Türk kripto para kullanıcıları için Binance TR ile de Türkçe hizmet veriyor. Kullanıcılarına çeşitli özellikler sunan bu borsa da Binance’den Binance TR’ye transfer kaldırılmadı. Kolayca bu işlemi yapabilirsiniz. Binance’den Binance TR’ye transfer yapabilmeniz için şu adımları dikkate almanız gerekiyor;

  • Öncelikle Binance hesabınız ile Binance TR hesabınızı birbirine bağlamanız gerekiyor.
  • Ardından ise Fonlama yazan kısma tıklayarak Binance TR alanını seçerek ilerlemeniz gerekiyor.
  • Sonraki adımda ise Binance TR hesabınız üzerinden ne kadar USDT göndermeyi tercih ediyorsanız miktarını yazarak transfer kısmına tıklayın.

Yer verdiğimiz tüm bu adımları sırasıyla takip etmeniz halinde kolayca transfer işleminizi yapabilirsiniz. Bu transfer işlemleri sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız hızlıca Binance destek ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Binance En Az Kaç TL ile İşlem Yapılır

Binance Globalden Binance Tr’ye Transfer

Binance globalden Binance Tr’ye transfer işlemini kolayca yapabilirsiniz. Kripto para borsası denince akla gelen ilk adreslerden biri Binance oluyor. Binance dünya ülkelerinin neredeyse tamamına aktif hizmet veriyor. Bu ülkeler arasında Türkiye’de yer alıyor. Binance TR ile Türkçe hizmet veren Binance hesaplarınızda alım-satım-transfer gibi işlemlerinizi hızlıca yapabiliyorsunuz. Eğer Binance global’den Binance TR hesabınıza transfer yapmak istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Binance Global hesabından Binance TR hesabına transfer yapmak istiyorsanız öncelikle bu iki hesabı birbirine bağlamanız gerekiyor.
  • Ardından ise hesabınızda fonlama yazan alana tıklayarak devam edin.
  • Sonraki adımda ise Binance TR yazan alana tıklayarak ilerleyin.
  • Binance TR hesabınıza ne kadar USDT transfer etmek istiyorsanız seçerek ilerleyin.
  • Miktar alanına transfer edeceğiniz USDT sayısını yazdıktan sonra transfer kısmına tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Binance’den Binance Tr’ye Transfer Olmuyor

Binance’den Binance Tr’ye Transfer Olmuyor

Binance’den Binance TR’ye transfer olmuyor, sorunu nasıl çözerim ve benzeri sorulara sıkça cevap aranıyor. Binance Global hesabınızdan Binance TR hesabına normal şartlarda kolayca transfer işlemi yapabilirsiniz. Transfer işlemi yapabilmeniz için öncelikle her iki hesabınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Hesaplarınız bağlı değilse transfer işlemi yapmanız da mümkün olmayacaktır. Eğer tüm işlem adımlarını doğru yaptığınız halde hala sorun ile karşılaşıyorsanız Binance destek ekibine mail atarak sorunun çözümü için destek alabilirsiniz.

Binance Authenticator İndir

Binance TR Seviye 2 Doğrulama Ne Kadar Sürer

Bedava Kripto Para Veren Siteler

Binance NFT Nasıl Satılır