Binance TR borsasından yaşanabilecek her hangi bir sorunla ilgili Binance TR destek ekipleri 7 gün 24 saat hizmet sağlar. Binance TR iletişim numarası diye bir numara bulunmamaktadır. Destek alabileceğiniz kanallar:

  • Mobil uygulama destek sayfası için ana ekranın sağ üst köşesinde bulunan profil butonuna tıklanır. Aynı yerde kulaklık simgesi ile gösterilen butona basılarak veya alt tarafta destek yazan bölümden sohbet balonu açılır.

Burada hazır belirtilmiş soru metinlerinden birini seçerek veya yeni talep isteği oluşturularak sorun yazılır.

  • Web sitesi üzerinden oluşturulacak yardım isteğiyle de müşteri temsilcileri ile iletişime geçilir. www.binance.com.tr adresinden siteye giriş sağlanır. Sağ alt tarafta bulunan sarı renkli iletişim kutusundan basıldıktan sonra şifre girilerek hesaba giriş sağlanır.

Ekrana gelen bizimle iletişime geçin panelinin içerisinde destek konusu kısa ve net şekilde yazılır.

  • Binance tr canlı destek ekibi diğer bir iletişim kanalıdır. Telefon destek numarası bulunmayan Binance tr’nin canlı müşteri desteğine bağlanmak için daha önce açılmış destek kutucuğu mesajlarının altında bulunan çözümlenmedi butonu tıklanır.

Çıkan ekranda canlı destek kurulsun mu seçeneği tıklandığında müşteri temsilcileri ile canlı olarak konuşma imkânı olur.

  • Binance TR’ye mail atarak da çözüm sağlanır. En geç 24 saat içerisinden gönderilen maillere cevap verilir.

Binance TR Destek Hattı 7/24 Telefon Numarası

Binance tr destek hattı 7/24 telefon numarası uygulaması bulunmamaktadır. Binance tr müşteri hizmetlerine mobil uygulama, web sitesi chat mesaj ve canlı destek uygulamalarından ulaşım sağlanır. Bu kanallar 7/24 müşteri destek hizmeti sunar.

Binance tr destek ekibi belirtilen iletişim kanalları dışında hizmet sağlamamaktadır.

Binance TR Müşteri Hizmetleri

Binance TR Müşteri Hizmetleri

Operatör hizmeti sağlamayan Binance TR müşteri hizmetleri canlı destek, mobil destek ve mail yoluyla kullanıcı sorularına cevap verir.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren Binance tr müşteri hizmetleri maksimum 24 saat içerisinde açılan taleplere geri dönüş sağlar.

Her türlü görüş, destek, dilek ve şikâyet için destek@trbinance.com adresinden Binance tr müşteri hizmetlerine bildirimde bulunabilirsiniz.

Binance Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum

Telefon numarası hizmeti sunmayan Binance müşteri hizmetleri canlı destek ile servis sağlamaktadır.

Açılan talep kutusunun altında çözümlenmedi ikonu tıklandığında sistem kullanıcıyı canlı destek hattına aktarır.

Sistemde ki yoğunluğa göre canlı destek ekipleri kullanıcılara hizmet verir. Binance müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum sorunu oluşan aşırı yoğunluktan kaynaklanır.

Canlı destek ekiplerine bağlanma süresi maksimum 60 dakikadır. Bu süreyi kısaltmak için:

  • Canlı destek sıranızı kaybetmemek için sistemden çıkış yapmayın.
  • Otomatik belirlenmiş soru metinlerinden sorununuzu en doğru anlatan metni seçmek daha hızlı çözüme ulaşmanızı sağlar.
  • Aynı anda birden fazla soru sormak yerine kısa ve net cevap alınabilecek soruları iletişim baloncuğuna yazın. Canlı destek ekiplerine bağlandıktan sonra diğer sorularınızı sorun.
  • Algoritma cevaplanması kolay ve kısa olan soruları farklı bir havuzda değerlendirerek sıranın hızlı ilerlemesini sağlar.
  • Soru sorduğunuz konunun dışında farklı bir soruyu canlı destek ekibine aktarmayın. Sistemde hizmet veren destek ekipleri uzmanlaşma alanlarına göre ayrılmıştır.  Oluşturulan destek talebinin dışında sorulan sorularda farklı bir personele yönlendirilmek için tekrar sıraya alınırsınız.

Daha fazla ilgili içerik;