Birsen Altuntaş Kimdir, Neden Kovuldu – Oynadığı Diziler

Birsen Altuntaş kimdir, neden kovuldu, doğum tarihi gibi merak ettiğiniz tüm kişisel bilgileri içeriğimizde ele aldık. Birsen Altuntaş hakkında tüm gerçekler…

Birsen Altuntaş, ülkemizdeki en başarılı gazetecilerden biridir. Birçok magazin haberinde imzası olan başarılı gazeteci Birsen Altuntaş Marmara Üniversitesi mezunudur. Marmara Üniversitesinde Gazetecilik bölümünden mezun olan Birsen Altuntaş yıllarca muhabirlik yapmıştır. Muhabirlik yaptıktan sonra Milliyet gazetesinin magazin müdürü olarak görevine devam etmiştir. Uzun süre boyunca magazin müdürü olarak devam eden Birsen Altuntaş şimdilerde TV100 kanalında magazin sunuculuğu yaptı. Ancak paylaştığı gönderiden dolayı TV100 kanalındaki işinden kovuldu. Kendine ait Youtube ve Instagram magazin sayfaları üzerinden kariyerine devam ediyor.

Birsen Altuntaş Oynadığı Diziler

Birsen altuntaş oynadığı diziler

Birsen Altuntaş oyuncu değildir. Yıllardır gazetecilik ve muhabirlik yaparak hayatına devam eden Birsen Altuntaş magazin ile ilgili haberler paylaşılır. Dizi konuları, dizideki oyuncular, yönetmen ve yapımcı hakkında bilgi verir. Magazin sunucusu ve yazarı olarak tanıdığımız Birsen Altuntaş YouTube kanalı üzerinden faaliyet gösterir. Kanallardaki diziler hakkında tüm güncel bilgiye ulaşmak için Birsen Altuntaş’ı takip edebilirsiniz.

Birsen Altuntaş Neden Kovuldu

Birsen Altuntaş, ülkemizin en nadide habercilerinden biri. Yıllardır mesleğinde başarılı olaylara imza atan Birsen Altuntaş depremdeki olaylardan dolayı işinden oldu. TV100 kanalında magazin müdürü olarak görev alan Birsen Altuntaş işini kaybetti. Ülkemizin en iyi magazin sunucuları arasında yer alıyor.

Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun depremde AHBAP’a yardım ettiği için Türkiye Tek Yürek bağış kampanyasına çağrılmadıklarına dair haber paylaşan Birsen Altuntaş bu haberden sonra işten çıkarıldı. İşten çıkmasından sonra yaptığı açıklamada korkmadın mı, nasıl yazdın sorularını söyleyen birçok kişi oldu, haberin doğruluğunu teyit ettiğim için yazdım ifadelerini kullandı.

Birsen Altuntaş Kiminle Evli

Birsen Altuntaş hakkında kısıtlı bilgiye ulaşılmaktadır. İşi dışında özel hayatını paylaşmayan Birsen Altuntaş hem sosyal medya üzerinden hem de kendi web sitesi üzerinden magazin haberlerini yazmaya devam ediyor. Kendi hesaplarında genellikle magazin haberleri paylaşan Birsen Altuntaş’ın köpeğinin olduğu biliniyor. Köpeği ile birlikte yaşayan Birsen Altuntaş’ın evli olup olmadığı bilinmiyor.

Birsen Altuntaş hakkında fikirlerinizi, yorumlarınızı bizlerle yorum bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥