Cardano (ADA) dünyanın en büyük kripto para borsası Coinbase’in stake teklifi yaparak söz konusu para birimini de genişletmeye gideceği haberleri ile artış gösterdi. Etherium Kiler olarak isimlendirilen ADA bu haber sonrasında 1 Dolar üzerine çıktı.

Son fiyatlar eşliğinde piyasa değerine göre dijital para sektöründe yedinci sırada bulanan ADA bugünkü kazançla birlikte .,13 USD’ye kadar yükseldi. Geçen haftaya göre bu yükselme ise yüzde 35,3 olarak görüldü.

Coinbase Yıllık %3,75 Kazanç Sağlayacak

ABD merkezli olarak piyasalarda faaliyet gösteren Coinbase’nin ADA ile stake yapmak için anlaşma yapması ile yıllık yüzde 3,75 oranı ile gelir elde etmeyi planladığını gösteriyor. Coinbase konuya ilişkin olarak yaptığı açıklama da; ADA ile yapılan yeni lansmanla birlikte Coinbase kullanıcıların Cardona ağına aktif olarak katılmaları ve ödüller kazanarak güvenli ödemelerin yapılmasına olanak sağlıyor denildi.

Güncel olarak ADA’nın stake için yıllık tahmini geliri yaklaşık olarak % 3,75’dir. Fakat Cardona ağına bağlı olarak belirlenen rakamlar ile katılımcılar arasındaki sayılarda değişiklik söz konusu olabilir. Ağa ne kadar çok katılım sağlanırsa muhtemel gelir sayıları da artış gösterecektir.

Hangi Coin Alınır?

Coinbase Stake İle Neler Kazanıyoruz?

Piyasa değerine göre en değerli  kripto para birimlerinden olan ADA daha esnek, kullanılabilir ve sürdürülebilir  olmayı amaç edinen Etherium ile yeni nesil bir blok zincir oluşturmayı hedefledi. Bu anlamda Coinbase mevcut müşterilerine daha çok ödül kazanmaları için daha fazla yollar sunmaya odaklanmış durumda. Kripto ağındaki müşterilerin dijital paralarını blok zincir ile riske atmaları karşılığında ödül olarak ağdan ek varlıklar ile ödüllendirilmesi yine yapılan akıllı sözleşmeler ile daha mümkün haline getiriliyor. Bu anlamda kazançlarınız

  • Kripto paralarınız ile ödüller kazanıyorsunuz. Ağda para tutmaya başlamanız ile 5-7 gün aralığında ödüller kazanmaya başlıyorsunuz.
  • Kontrol elinizde oluyor. Hesabınızda bulunan ADA hesabınızda kalır ve Coinbase bu paralarınızı güvenle tutarken sizde para kazanmaya başlıyorsunuz.
  • Ağdaki katılımcıların sayısına göre temel getiri oranı ve komisyonu da daha fazla kazanç sağlayabiliyor.

Yeni protokol ile ödüller kazanabilmeniz için Coinbase üzerinden Cardano satın almanız ve cüzdanınızdan Coinbase hesabına yatırmanız halinde ödüller kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Ada Coin Geleceği – Cardano Coin Yorum

Gelecek Vadeden Altcoinler – Uzun ve Kısa Vade Coin Listesi

Alt Coinler – Arzı Az ve Çok Olan Coinler

Kripto Nedir – Kripto Para Püf Noktalar

Comments are closed.