Concor Kullananlar Yorumları – Concor 5 MG Zararları Neler?

Concor, kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Concor, kalp atış hızını ve kan basıncını düşürerek çalışır. Concor, kalbin daha az çalışmasını ve daha az oksijene ihtiyaç duymasını sağlar.

Kalp ve damar hastalıklarına bağlı olarak meydana gelen semptomlar günlük hayatımızı ciddi derecede etkiler. Koroner kalp hastalıkları, kalp yetmezliği, kalp krizi, yüksek tansiyon ya da kalp atım hızının düzensiz olması gibi birçok semptom sağlığımızı ciddi derecede etkiler. Eğer sizde bu durumdan şikayetçiyseniz Concor ilacını kullanabilirsiniz. Kalpteki kanı daha etkili bir şekilde pompalar ve kan basıncının düzenlenmesine yardımcı olur.

Concor kullanan yorumları;

  • Ani hareketler yaptığım zaman göğsümde kriz yaşanıyordu. Sürekli tekleme oluyordu bu yüzden concor kullandım. Çok faydasını gördüm.
  • Kalp atımını yavaşlattığı için kullandığım dönemden bu yana 10 kilo aldım. Aşırı fazla kilo aldırıyor.
  • 3 gündür kullandığım bir ilaç. Biraz sersemlik yaptı ama onun dışında herhangi yan etkisini görmedim.
  • Düşük tansiyona sahip olsam da iki yıldır tansiyonum hep yüksek. Nabız hızımı düşürmesi ve tansiyonumun normalleşmesi için concor kullandım.
Günde Kaç Kez KullanılırGünde bir kere
Bir Anda Bırakılır MıHayır
Aç Karnına İçilir Mi Aç ya da tok karnına tüketebilirsiniz.
Concor Etkisi NedirMutluluğa engel düşünce yapısı.
Concor Fiyat 73 TL

Concor Zararları

Concor kullananlar yorumları

Concor kalp yetersizliği tedavisinde, yüksek tansiyon gibi birçok farklı hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Kan basıncını kontrol etmeyi sağlayan bu ilacın yararları olduğu gibi bazı zararları da bulunur. Hem tansiyon ilacı hem de kalp ilacı olarak kullanılır. Özellikle doz alımını aşmanız durumunda kalp krizi ve nefes almakta zorluk gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun dışında yan etkileri dışında herhangi bir zararı yoktur. Kalp hızında yavaşlama, kalp yetersizliğinde kötüleşme ve solunum sorunu yaşıyorsanız hemen doktora gitmeniz gerekir. Sık görülen yan etkiler ise şu şekildedir;

  • Baş ağrısı ve baş dönmesi,
  • El ve ayaklarda üşüme,
  • Titreme,
  • Kan basıncının düşmesi,
  • Yorgunluk ve halsizlik,
  • Uyku isteğinin artması.

Uzun Süre Concor Kullanımı

Concor kullananlar yorumları

Kalp hastalarının tedavisi için kullanılan Concor doktor kontrolü altında alınması gerekir. Concor ilacını kendi kafanıza göre kullanmaya başlamayın. Doktor, hastalığınızın ve vücut yapınızın durumuna göre Concor ilacının ne kadar süre kullanılması gerektiği konusunda sizi bilgilendirir. Bazı kişiler iki ay Concor ilacını kullansa da bazı hastalar yıllardır bu ilaçla tedavi görmeye devam ediyor. Hastaların kafasında ise uzun süre concor ilacı kullanılırsa bir sorun oluşur mu sorusu yer alıyor.

Concor ilacı kalp hastalığını ya da yüksek tansiyonun tedavisi için kullanılan önemli bir ilaçtır. Bu ilacı ara sıra almanız ya da ilacı kesmeni daha büyük sorunlara yol açabilir. Üstelik uzun süredir bu ilacı kullanıyorsanız sendrom yaşayabilirsiniz. Düzenli kullanımda kalbinize bir zararı olmaz aksine kalp sorunlarınızı tedavi eder.

Concor 5 MG Kan Sulandırır Mı?

Kalp hızı kontrol altında olmayan kişilerin sağlıkları ciddi derecede tehlike altındadır. Kalp hızının düşürülmesi ve kontrol altına alınması kişinin sağlığı açısından gerekli. Bu yüzden Concor ilacı düzenli olarak kullanılmalıdır. Beta blokör grubunda yer aldığı için kan sulandır özelliği bulunmaz. Ancak kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız doktorunuza bu durumu bildirmeyi unutmayın.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥