Dark konusu ve dizisi izleyici yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Dark dizisi izlenir mi ve dark yorumları ne diyor işte detayları.

Dark dizisi Netflix te yayımlanan oldukça dikkat çeken ve en iyi diziler arasındadır. Konusuyla kafaları karıştıran, beyninizi yakacak türden olan bu 3.sezonu yayınlanmıştır. Aileleri birbirine katan, amcaları, dayıları karıştıran bu dizi oldukça seviliyor. Peki bu kadar sevilen dizinin konusuna gelin beraber bakalım.

Dark Dizisi

Bir çocuğun kaybolmasıyla başlar bu hikâye. Dört aile bu çocuğu ararken 3 nesil birbirine karıştıracak esrarengiz bir hikayelerin başlangıcı olmaktadır. Alman kasabasında gerçekleşen bu hikâye insanları oldukça heyecanlandırmıştır. Geçmiş ve şimdiki zamanın iç içe girmesiyle beraber kafa karışıklığı ortaya çıkar. Çok sevilen ve hayranlıkla izlenilen bu dizinin yorumları ise oldukça merak ediliyor. Sizler için dark dizisini izleyen kişilerin yorumlarını listeledik.

Dark Dizisi
 • Yorum1; dark dizisi nefestir.
 • Yorum2; diziyi izlerken elimde kalem ve defter soy ağacını oluşturmaya çalışıyorum harika bir dizi.
 • Yorum3; dark dizisi harika bitti. 0 klişe, hikâye desen efsane. İzleyeceklere tavsiyem izlerken olayları takip etmekten sıkılabilirsiniz.
 • Yorum4; sana beyin yakan dizi demek yerine beyin mıncıklayan dizi demeyi tercih ediyorum.
 • Yorum5; ben bir olayı anlamayınca aşırı sıkılıyorum. Aşırı iyi bir dizi, beyni yaktığı kesin. Ne zaman net anlayacağımı bekliyorum.
Dark Dizi Yorumları
Dark Dizi Yorumları

Dark Dizi Yorumları

Dark dizi yorumları, Dark dizisi Dünya da oldukça sevilen ve beğenilen bir dizi haline geldi. Çoğu izleyici tarafından beğenilen bu dizi 3.sezonla beraber ekrana veda etti. Özellikle ilk sezon da olayları oturtturmaya çalışsanız bile 2.sezonla beraber olaylar hepten karışıyor. Bir bölümünü bile sıkılarak izleyemeyeceğiniz bir dizi kesinlikle. Bu muhteşem diziye yapılan yorumları sizler için editledik.

Dark Dizisi
 • İzleyici1; kâğıt kalemle izlenen kadim bir dizidir.
 • İzleyici2; yaktık yine beyinleri anlamak için ikinci turu geçiyorum.
 • İzleyici3; sözel mantık sorusu gibi bir dizidir.
 • İzleyici4; beyin yaktığı falan yok her saniyesini dikkatli bir şekilde izlediğiniz zaman diziyi anlayabiliyorsunuz. Gereksiz zaman kaybıdır. İnsana bir şey katan bir dizi değil.
 • İzleyici5; 13 bölüm izlememe rağmen sıkıldığım bir dizi.
 • İzleyici6; Çok dandik bir dizi saçma sapan bir konusu olan bir dizidir.
 • İzleyici7; son sezonda her şeyin ortaya çıkmasıyla tüyleri diken diken yapan bir dizi muhteşem.
Dark Dizisi

Dark İzlenir Mi

Dark izlenir mi, Dark dizisi tüm dünya da çok sevilen bir dizidir. Ama bazı kişiler tarafından sevilmemektedir. Kafa karıştıran bir dizi. Alışılmış konun dışına çıkarak kendine bağlayan bir dizidir. Senaryo da paralel evren, kuantum ve zaman yolculukları yer almaktadır. Herkes keyif almayabilir bu diziden çünkü herkese hitap etmeyen bir dizi. Dizinin kalitesi ve senaryosu olarak çok sevilen diziler arasındadır. İlk iki sezonu oldukça iyi ilerlerken üçüncü sezon biraz daha durağan olmaktadır. Genel itibari ile bilim kurgu seviyorsanız, beyninizi yakan dizilerden hoşlanıyorsanız kesinlikle ne izlemeli listesine eklemenizi tavsiye ediyoruz. Yine de size kalmış bir durum. Yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Dark Dizisi Korku Mu

Dark Dizisi Korku Mu

Dark dizisi korku mu, Dark dizisi korku değildir. Dark dizisi bilim kurgu ve gerilim türünden bir dizidir. Çok ses getiren bu dizi alışılmış konun dışına çıkmaktadır. Akılları karıştıran dizi olarak nam salmıştır. Bilimkurgu alanından sıyrılmak için yapımcılar felsefi bakış açısını da içeriye dahil etmiştir. Geçmiş zaman gelecek ve şimdiki zamanları karıştıran bir dizidir. Yer yer gerilim sahneleri olsa da kesinlikle korku değildir. Bilim kurgu adına yapılmış çok efsanevi diziler arasındadır. Önceki ve sonraki bölümleriyle iç içe olan bir dizi. Herhangi bölümü kaçırırsanız diğer bölümü bir daha izlemeniz gerekebilir.

Dark Dizisi

Dark Dizisi Konusu

Dark dizisi konusu, çok sevilen bu dizinin konusuna bakalım. Dizi de kasaba da 33 yıl da bir gerçekleşen kayıplar olmaktadır. Bir grup genç bu durumu açığa çıkartır. Jonas ve Bartosz ile beraber kayıp kardeşlerini arayan Martha ve Magnus ormanın derinliklerinde yolculuğa çıkarlar. Ormanın derinliklerin de yer alan mağarada zaman boşluğunu bulurlar. Bu boşluğa adım atarak 33 yıl öncesine ve sonrasına gitmeye başlarlar. Paralel dünya da farklı olaylar karşılarına çıkar. Zamanla birbirlerine olan ilişkiler akrabalıklar ortaya çıkmaya başlar. Kafa karıştıran ve sürekli zaman döngüsü içerisinde olan bu dizi herkes tarafından beğenilmektedir. İzlemenizi tavsiye ediyoruz.

3 Comments

 1. Dark dizisi herkesin izlenesi gereken en güzel ve anlamlı dizilerden birisi bence. Hele ki insana oturup heyacanla soyağacı çıkartacak başka bir dizi tanımıyorum.izleyin arkadaşlar o zaman anlayacaksınız.

 2. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Beyin yakan dizilerden biri tek bir yeri kaçarsıniz bölümü tekrardan izlenmesi gerekiyor. Ama muhteşem bir dizi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

 3. Yusuf Saroğlu on

  hala anlamış değilim gerçekten beyin egzersizi yaptırıyor karman çorman ama bu yorumum kötülemek için değil mükemmel tamamen ekrana kilitlemek üzerine 🙂