Diş Kaplama Fiyatları – Gümüş Diş Kaplama Fiyat

Diş kaplama fiyatları, dişi ile alakalı problemi olan ve diş kaplama uygulamasından faydalanması zorunlu olan bireyler tarafından araştırılıyor. Bu doğrultuda diş kaplama fiyatları, uygulamanın gerçekleştirildiği yere göre değişkenlik gösterebiliyor. Aşağıda sizler için 2023 yılına ait diş kaplama fiyatlarının mevcut olduğu bir tablo sunuyoruz. Tabloyu inceleyerek fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz;

DİŞ KAPLAMAGÜNCEL FİYATI
Tek Diş Geçici Kuron Fiyatı255 TL
Abument Harici implant Porselen Uygulaması Fiyatı1.730 TL
Veneer Kuron ( Seramik ) Fiyatı1.500 TL
Yaprak Porselen Uygulaması Fiyatı2.940 TL

Yukarıda sizler için diş kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme gerçekleştirdik. Fiyatların uygulamaların ve işlemlerin gerçekleştirildiği noktalara göre değişkenlik gösterebildiğini ancak genel anlamda fiyat aralıkların bu şekilde olduğunu söylemek mümkündür.

Diş Kaplama Fiyatları Güncel

Diş kaplama fiyatları güncel olarak listeleniyor: Diş kaplama işlemi için sunulan fiyatlar tamamen farklılık gösteriyor. Özellikle de özel diş hastaneleri ve kliniklerinde kurumun fiyat politikasına bağlı olarak fiyatın değiştiğini söylemek mümkündür. Buna ek olarak tercih edeceğiniz diş kaplama seçeneğine göre de fiyatlar değişebiliyor. Diş kaplama seçenekleri kısaca şöyle yansıyor;

  • Metal zeminli porselen diş kaplama
  • Tam seramik yapılı diş kaplama
  • Zirkonyum zeminli diş kaplama
  • Porselen laminete diş kaplama
  • Kompozit laminete diş kaplama

Tüm bu diş kaplama alternatifleri için sunulan fiyat aralığı farklıdır. Ek olarak kaç dişe kaplama yapılacağı, kaplamadan evvel farklı bir işlem yapılıp yapılmayacağı gibi detaylar da fiyatların değişmesi hususunda etkilidir.

Diş Kaplama Fiyatları 2023

Diş kaplama fiyatları

Diş kaplama fiyatları 2023 yılında diş uygulamalarında tercih edilen işlemsel ürünlerin ve malzemelerin de zamlanmasıyla birlikte değişkenlik gösterdi. Yükselen diş kaplama fiyatları, insanlar tarafından arama motorlarında araştırılmaya devam ediliyor. 2023 en düşük fiyatlı diş kaplama fiyatının ortalama olarak 1500 TL’den başladığını söylemek mümkündür. Bu fiyat diş kaplama malzemesinin yapısına ve kaplanacak diş sayısına göre değişkenlik gösteriyor.

En İyi Kaplama Hangisidir?

Porselen diş mi, zirkonyum diş mi sorusu ise hastaların en sıklıkla sorduğu soruların başında geliyor. Estetik görünüm sağlaması ve diş etinin zarara uğramadan faydalı bir halde olmasından ötürü daha çok zirkonyum kaplama diş uygulamalarının insanlar tarafından tercih edildiği, doktorların da zirkonyum diş kaplama uygulamasını tavsiye ettiğini söyleyebiliriz.

Diş Kaplama Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Diş kaplama işlemi, herhangi bir problem çıkmaması durumunda 3 seansta bitebilecek bir uygulamadır. Ancak bu noktada doğru ve etkili bir şekilde hizmet almanın önemi büyüktür. Ne kadar iyi bir hizmet alırsanız, uygulama o kadar hızlı ve doğru bir şekilde sonlanabilecektir.

Diş Taşı Temizliği Fiyatları

Diş Teli Fiyatları

İmplant Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥