Dominos Bayilik Şartları, Dominos Pizza Franchise Bedeli 2023

Dominos pizza franchise kar marjı ne kadar ve Dominos franchise bedeli 2023 yılı güncel rakamlarını gelin daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Dominos bayilik şartları, Dominos firması pizza üretiminde çok konuşulan ve sevilen pizzalar arasında yer almaktadır. Dominos firmasından bayi alarak işlerinizi büyütmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Dominos firması sürekli olarak kendini büyütmektedir. Dominos firması için bayi almak istiyorsanız sermayenizin olması gerekir. Yeterli miktarda sermayesi olan kişiler Dominos tan bayi alabilirler. Dominos tan bayi alan kişiler aylık olarak 20.000 TL civarında kar elde ettikleri bilinmektedir.

Dominos firmasının %80’i Franchising ile yönetilmektedir. 570 tane şubesi bulunmaktadır. Bu Dominos firmasından bayi almak için şartlara gelin beraber bakalım.

  • İlk olarak dükkanın size ait olması gerekiyor. Ya da ortak alınan bir dükkân varsa hissenin yarısından çoğu yine size ait olması gerekir.
  • Yatırım sermayesini karşılamanız gerekir. Sermaye açısından güçlü olmanız çok önemli bir etmendir.
  • Sürekli olarak işinizin başında olmanız gerekmektedir. Başka bir işle uğraşırken uzaktan burayı yönetemezsiniz.
  • En az 80 m2 sahip bir dükkanınız olması gerekir. Dükkânın ön kısmı 5 metre olması gerekiyor buda en az tutar.
  • Pizzaların teslimatı için park yerinin olması gerekmektedir. Giriş uygun olmalıdır.
  • Motor park alanı kesinlikle olmalıdır.
  • Ana cadde üzerinde dükkânın bulunması gerekir. Ara sokaklarda dükkân şartlara uygun değildir.

Bu şartlara uyduktan sonra Dominos ’un kendi web sitesine girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra ön görüşme için sizleri merkeze davet ediyorlar. Daha sonra sizden bir sunum bekleniyor. Bu sunumda neler yapacağınızı, deneyimlerinizi ve iş planlarınızı anlatıyorsunuz kısaca. Onay verilirse eğitim almaya başlıyorsunuz. Eğitim için sizlerden bir ücret almaktadırlar.  Eğitimlerden sonra dükkân kiralanarak kurulum işlemine giriliyor. Artık Dominos firmasının bir bayisi oluyorsunuz.

Dominos Pizza Franchise Bedeli 2023

Dominos pizza franchise bedeli

Dominos Pizza Franchise bedeli 2023, Dominos bayilik ücretleri biraz fazladır. Ama ilk başta bu maliyeti karşılayanlar daha sonrasında bu sermayenin çok çok fazlasını geri kazanmaktadır. Kâr marjı %50 şeklindedir.

  • Dominos firmasının bayilik bedeli 250.000$ şeklindedir. Bu bedelin içinde isim hakkı, motorlar, mutfak dekorasyonu, giysiler hepsi dahildir. Bu fiyatlar bulunan yere ve konumuna göre de değişiklik göstermektedir.

Daha fazla bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgi içerikleri;


Dominos Pizza Bayilik Ücreti ve Sözleşmesi

Dominos Pizza bayilik ücreti ve sözleşmesi, Dominos firmasından bayilik ücreti biraz fazladır ama ilerleyen zamanlarda bu ücreti karşılar. Dominos firmasından bayilik ücreti 250.000 $ şeklindedir. Maliyetler olarak ta 100.000 $ gözünüzden çıkartmanız gerekmektedir. İletişim için 0850 755 33 22 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Dominos Pizza Franchise Yorum

Dominos Pizza Franchise yorum, Dominos firmasından bayilik almak ilk başta riskli gibi gelse de aldıktan sonra verdiğiniz sermayenin kat kat geri fazlasını aldığınızı göreceksiniz. Günlük olarak 5.000 TL ciro yapmaktadır. Tabi bu rakam sizin dükkanınızın konumuna göre değişiklik gösterir. Aylık olarak 150.000 TL ciro yaptığınızı düşünürsek sizin elinize aylık olarak 30.000 TL kalmaktadır. Bayiyi yeni açmanıza rağmen aylık net cironuz bu kadar olmaktadır. Dominos firmasının bayiliği için çok fazla fiyat biçilmesine rağmen o kadar da getirisi olduğu bilinmektedir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr