Dudullu Otogar Nasıl Gidilir (Otobüs, Metro, Metrobüs)

Kadıköy’den Dudullu otogara nasıl gidilir konusunun çok araştırılması üzerine sizler için görsel anlatım hazırladık. Ümraniye’den Dudullu otogara nasıl gidilir ve Dudullu’ya hangi metro gidiyor gelin birlikte inceleyelim.

Dudullu otogar nasıl gidilir sorusunun yanıtı oldukça basittir. Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul, geçen yıllar boyunca toplu ulaşım konusunda epey üst sıralara gelmiştir. Bu sebeple şehrin bir noktasından başka bir noktasına gitmek için birçok seçenek mevcuttur. Dudullu’da otogara gitmek isteyenler için şayet Avrupa’dan geliniyorsa ilk etapta metrobüsle Uzunçayır durağına oradan da otobüslerle otogara gidilebiliyor.

Metro ile Dudullu Otogara Nasıl Gidilir?

Metro ile dudullu otogara nasıl gidilir
Metro ile dudullu otogara nasıl gidilir

Metro ile Dudullu otogara nasıl gidilir diye merak edenler için birçok seçenek bulunuyor. İlk etapta Kadıköy-Sabiha Gökçen Havaalanı metrosu aracılığıyla Bostancı durağına gitmek ve sonrasında 19D hatlı otobüse binerek otogara ulaşmak ilk seçenek. Bunun yanı sıra Üsküdar’dan gidecekler için Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Çakmak köprüsünde inmek ve Çakmak Köprüsü durağından 320 hatlı otobüse binerek otogara ulaşmak ise ikinci seçenektir.

Kadıköy’den Dudullu Otogara Nasıl Gidilir?

Dudullu otogar nasıl gidilir (otobüs, metro, metrobüs)
Kadıköy’den dudullu otogara nasıl gidilir

Kadıköy’den Dudullu otogara nasıl gidilir sorusunun yanıtı oldukça pratiktir. Yalnızca yarım saat içerisinde Kadıköy’den otogara gitmek mümkündür. Rıhtımdan 14A, 19S ya da 19EK hatlı otobüslere binerek Dudullu Otogar durağında inilir. Yaklaşık olarak 5 dakikalık yürüyüşün ardından otogara giriş yapılabilir.

Ümraniye’den Dudullu Otogara Nasıl Gidilir?

Ümraniye’den dudullu otogara nasıl gidilir
Ümraniye’den dudullu otogara nasıl gidilir

Ümraniye’den Dudullu otogara nasıl gidilir diye merak edenler içinse 320 ve 19D hatlı otobüsler mevcut. Her iki hatta da Dudullu Otogar durağında indikten sonra 5 dakikalık kısa bir yürüyüşün ardından otogara giriş yapmak mümkündür.

Dudullu Otogara Giden Otobüsler

Dudullu otogara giden otobüsler İETT tarafından paylaşılmıştır. Web sitesinde yayınlanan verilere göre Dudullu Otogar durağından geçen otobüslerin sayısı 16’dır. Tüm bu hatlar ve durak isimleri aşağıdaki listede yer alıyor:

Dudullu Otogara Giden OtobüslerNereden – Nereye
14AAlemdağ-Kadıköy
14AKAlemdağ-Kadıköy
14CEÇekmeköy-Kadıköy
14SSultanbeyli-Kozyatağı Metro
14TAtatürk Mahallesi – Taşdelen
14TMTepeüstü-Maltepe Metro
14ÇKŞahinbey-Kadıköy
14ŞBŞahinbey-Kadıköy
19AYenidoğan-Ayrılıkçeşme
19DÜmraniye-Bostancı
19EYenidoğan-Ataşehir
19EKYenidoğan-Kadıköy
19ESEsenşehir-Kadıköy
19SYenidoğan-Sarıgazi
19VVeysel Karani-Samandıra
32OFerhatpaşa-Çamlıca Camii
Dudullu Otogara Giden Otobüsler

Yukarıdaki listede yer alan hatlar Dudullu Otogar durağından geçen otobüslerdir. Bunun yanı sıra aşağıdaki listede de Dudullu Otogara en yakın duraklar ve yaklaşık olarak yürüme mesafeleri yer alıyor:

Yürüyüş YönüYürüme Mesafesi
Dudullu Terminali Durağı3 dakika yürüme mesafesi
Garip Sokak Durağı4 dakika yürüme mesafesi
Bayraktar Bulvarı6 dakika yürüme mesafesi
Vural Sitesi Durağı7 dakika yürüme mesafesi
Selçuk Ecza 50.Yıl Ortaokulu Durağı8 dakika yürüme mesafesi
Tezcan Caddesi Durağı9 dakika yürüme mesafesi
Dudullu Otogara Giden Yollar

Dudullu Otogara Giden Minibüsler

Dudullu otogara giden minibüsler Kadıköy’ün birçok noktasından hareket ediyor. Bu minibüslere binerek Dudullu’ya gitmek için yalnızca Kadıköy değil, Üsküdar ve Ümraniye’den de ulaşım sağlamak mümkün. Rıhtımdan kalkan yeşil şapkalı minibüsler ve Üsküdar sahilden kalkan beyaz şapkalı minibüslerle Dudullu Otogara gidilebiliyor.

Dudullu’ya Hangi Metro Gidiyor?

Dudullu’ya hangi metro gidiyor
Dudullu’ya hangi metro gidiyor

Dudullu’ya hangi metro gidiyor sorusu son dönemde oldukça popüler hale gelmiştir. İstanbul’un Anadolu Yakası bilindiği üzere Türkiye’nin en gelişmiş metro altyapısına sahiptir. Nitekim Dudullu’ya; M5 Üsküdar-Çekmeköy metrosu ve M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen Havaalanı metrosuyla ulaşım sağlamak mümkündür.

Dudullu’ya Hangi Otobüsler Gider?

Dudullu’ya hangi otobüsler gider sorusunun yanıtı yukarıda verilmiştir. Dudullu’ya toplamda 16 farklı otobüs hattı her gün defalarca kez sefer düzenliyor. Bu nedenle günün ilk saatlerinden son saatlerine kadar her an Dudullu’ya toplu taşıma kullanarak gitmek mümkün. Dudullu’dan geçen otobüs hatlarının bazıları aşağıdaki gibidir:

Dudullu’ya Hangi Otobüsler GiderNereden – Nereye
14TMTepeüstü-Maltepe Metro
14ÇKŞahinbey-Kadıköy
14ŞBŞahinbey-Kadıköy
19AYenidoğan-Ayrılıkçeşme
19DÜmraniye-Bostancı
19EYenidoğan-Ataşehir
Dudullu’ya Hangi Otobüsler Gider

Sıraladığımız bu hatların tamamı Dudullu otogarına kadar gidiyor. Yine de otobüsleri kullanmadan hemen önce teyit etmenizde yarar olacaktır.

Dudullu Maltepe Arası Hangi Otobüs Gider?

Dudullu Maltepe arası hangi otobüs gider sorusunun yanıtı KM42’dir. Dudullu yolu üzerinden doğrudan Maltepe’ye giden KM42 bölgede oldukça popülerdir. Nitekim doğrudan iki ilçe arasında gidip gelen tek otobüs hattı olarak da bilinmektedir.

Dudullu otogar adres ve ulaşım konusu hakkında tüm detayları sunduk. Görüş, istek ve önerilerinizi bildiren detayları yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Alibeyköy Cep Otogarı Telefon Numarası

Çam Sakura Hastanesi Nasıl Gidilir, Metro Otobüs Metrobüs Gidişi

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥