Dukan Birası Kullananlar Yorumları, Zayıflayanlar – Dukan Birası Ne Zaman İçilmeli

Dukan birası kullananlar yorumları ile karşınızdayız. Dukan birası gerçekten zayıflatır mı, dukan birası kullanım şekline gelin birlikte bakalım.

Kilo fazlalığı olan birçok kişi kullanması gereken ürünleri ve en iyi diyet listesini araştırmaya başladı. Trendlerde yerini alan dukan birası ile kolayca zayıflayabilirsiniz. 60 günlük su diyeti ve dukan birası en çok tercih edilen diyetler arasında yer aldı. Dukan birası ödem atmasını kolaylaştırdığı için kilo verme sürecinizi hızlandırır. Peki dukan birasını kullanan kişilerin yorumları nelerdir?

  • Dukan birası ve egzersizle zayıflamaya başladım. 5 günde 2 kilo vermem sağladı. Tadı güzel ancak içerisine limon atarak süreci hızlandırabilirsiniz.
  • Dukan birasını içer içmez bağırsaklarınız çalışmaya başlıyor. 1 hafta içerisinde 3 kilo vermeye başladım.
  • Sadece dukan birasını içmeniz yeterli değil. Dukan birasını içtiğiniz zaman egzersiz ile desteklemeniz gerekir. Destekleme yaptığınız zaman daha hızlı kilo verebilirsiniz.
  • Dukan birası ödem attırmak için birebir. Gerçekten kilo vermenizi sağlıyor. Ama yağ eritmek için bir işe yaramaz.

Dukan Birası Ne Zaman İçilmeli

Dukan birası ne zaman i̇çilmeli

Ödem attırmak ve kilo vermek için dukan birasını kullanabilirsiniz. Bağırsak hareketlerini iyileştirir, ödem atmasına yardımcı olur ve metabolizma sürecini hızlandırır. Bu kadar faydası olan dukan birasının etki etmesi için tüketim şeklinize dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca dukan birası tükettiğiniz zaman düşük karbonhidratlı diyet listesini de uygulamanız gerekir.

Dukan birasını 15 gün boyunca düzenli bir şekilde kullanmanız gerekir. 15 gün kullandıktan sonra 5 gün ara verilmeli ve daha sonra tekrar diyete devam edilmelidir. Toplamda 30 gün olacak şekilde tüketimi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Dukan birasını her gün düzenli saatlerde içmeniz gerekir. Düzenli ve aynı saatlerde bu takviyeyi almazsanız sonuç başarısız olacaktır.

Dukan Birası Kullanımı

Dukan birası kullanımı

Dukan birasını toplamda 30 gün boyunca kullanmanız gerekir. 15 gün sonunda 5 gün ara verdikten sonra 15 gün boyunca tekrar tüketmelisiniz. Soğuk içildiği için yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri. Dukan birasının içerisinde olması gereken malzemeler ve kullanımı ise şu şekilde olmalı;

Kullanılacak Malzeme Listesi;

  • 750 ml ılık su,
  • 2 poşet yeşil çay,
  • Yarım dilim limon suyu,
  • Maden Suyu

Kullanımı;

750 ml suyu kaynattıktan sonra ılımasını bekleyin. Uygun sıcaklığa gelen suyun içerisinde yeşil çayları atın ve demlenmeye bırakın. Su soğuduktan sonra yarım limon suyu, maden suyunu içine ekleyin ve buzdolabına kaldırın. Bir gece bu karışımı beklettikten sonra ara öğünlerde tüketebilirsiniz. Gün içinde direk bir bardak içmek yerine ara öğünlerde az az tüketmeniz daha etkili olacaktır.

Dukan Birası Zayıflatır Mı

Dukan birası zayıflamanıza yardımcı olur. Tek başına bu içeceği kullanmanız zayıflamanıza yardımcı olmayacaktır. Zayıflamak için hem egzersiz hem de diyet ile desteklemeniz gerekir. Dukan birasının yağ yakma özelliği yoktur. Doğal detoks olarak kullanıldığı için vücutta fazla olan ödemi atacaktır. Ödem atılmaya başladıkça düzenli spor ile kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz. Dukan birasına ek olarak İsveç diyet listesi uygulanmalıdır. Düzenli kullanan kişilerin bir hafta içerisinde genellikle 3 ile 5 kilo arasında zayıfladığı görülmüştür.

Dukan birası hakkında sormak istedikleriniz ya da deneyimlerinizi aktarmak için yorum bölümüne yazmanız yeterli olacaktır.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr