Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı 2022

Eczanelerde Satılan Hamilelik Testi Fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gebelik Testi Fiyat 2022 Eczane işte detayları.

Eczane satılan hamilelik testi fiyatı 2022, Gebelik testleri genel olarak eczanelerden kolayca satın alabilen testler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu testlerin 2022 fiyatlandırmaları ise 5 TL ila 40 TL arasında değişim göstermektedir. Bu anlamda en önemli iki gebelik testine bakacak olursak:

  • Freely Gebelik Testi – 10 TL
  • Laboquick – 18 TL

Testleri karşımıza çıkmaktadır.

Gebelik Testi Fiyat 2022 Eczane

Gebelik testi fiyat 2022 eczane, Gebelik testi yapmak ve bu test eczaneden temin etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey eczaneye gidip gebelik testi istemek olacaktır. Bu bağlamda en ucuz gebelik testlerine bakacak olursak:

  • Predictor – 20 TL
  • Miratech – 10 TL
  • Oncomed – 13 TL
  • Certain – 5 TL

Olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların genel olarak bu gebelik testlerinden memnun kaldıkları ve fiyat açısından da uygun olmasının önemli olduğu bilinmektedir.

5 TL’lik Gebelik Testi

5 TL’lik gebelik testi, kadınlar bazen sürekli olarak gebelik testi yaptırmak zorunda kalırlar. Bu tip durumlarda ise devamlı olarak gebelik testine ihtiyaç duyulduğu için eczaneden “Certain” marka gebelik testi alınırsa 5 TL’lik gebelik testi satın almış olursunuz.

Erken Gebelik Testi Fiyatı

Erken gebelik testi fiyatı, Erken gebelik günümü hayatında görülmeye alışkın olunan bir durumdur. Bu tip durumlarda da eczaneden 5 ila 40 TL arasında değişen fiyatlarda birer gebelik testi satın alabilirsiniz.

En İyi Gebelik Testi

En iyi gebelik testi, Kadınlar bazı durumlarda en doğal hakları olarak garanti sonuca ulaşmak isterler ve bu yüzden de en iyi gebelik testini satın almak isterler. Bu anlamda “Predictor Earyl” ve Predictor Express” öne çıkan gebelik testleridir. Ortalama olarak 1 dakikada sonuç vermesinin yanında %99’un üzerinde güvenirlik oranı da bulunan oldukça sağlam testler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gratis Gebelik Testi

Gratis gebelik testi, Gratis gibi mekânlarda veya kozmetik ürünleri satan yerlerde kadınlar için gebelik testi satılmamaktadır. Eğer gebelik testi satın almak istiyorsanız Gratis’e gitmek yerine doğruca size en yakın olan eczaneye giderek bu testi satın alabilirsiniz.

Ertesi Gün Hapı Fiyatı 2022 – Ella Hapı Fiyatları Ne Kadar?

Gebelik Hesaplama 2022 – İlişki Tarihine Göre Ayrıntılı Hesaplama

googlehaberler