Eczane satılan hamilelik testi fiyatı, gebelik testleri genel olarak eczanelerden kolayca satın alabilen testler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu testlerin fiyatlandırmaları ise 5 TL ila 40 TL arasında değişim göstermektedir. Bu anlamda en önemli iki gebelik testine bakacak olursak:

  • ProdoctorErken Gebelik Testi %99.8 Kesin Sonuç X 5 Adet; 142 TL
  • İnnovita30 Adet Ovulasyon 2 Adet Ultra Hızlı Gebelik Testi; 286 TL
  • FreelyGebelik Ovulasyon Testi Mıdstream; 65 TL
  • Laboquick 5’li Gebelik Testi; 70 TL

Testleri karşımıza çıkmaktadır.

Gebelik Testi Fiyat

Gebelik testi fiyat, gebelik testi yapmak ve bu test eczaneden temin etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey eczaneye gidip gebelik testi istemek olacaktır. Bu bağlamda en ucuz gebelik testlerine bakacak olursak:

  • Predictor – 7.50 TL
  • Miratech – 7.50 TL
  • Oncomed – 7.50 TL
  • Certain – 7.50 TL

Olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların genel olarak bu gebelik teslerinden memnun kaldıkları ve fiyat açısından da uygun olmasının önemli olduğu bilinmektedir.

5 TL’lik Gebelik Testi

5 TL’lik gebelik testi, kadınlar bazen sürekli olarak gebelik testi yaptırmak zorunda kalırlar. Bu tip durumlarda ise devamlı olarak gebelik testine ihtiyaç duyulduğu için eczaneden “Certain” marka gebelik testi alınırsa 5 TL’lik gebelik testi satın almış olursunuz.


Daha fazla ilgili içerik;


Eczane Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı

Eczane gebelik testi ne zaman yapılmalı sorusu oldukça sık araştırılmaktadır. Uzman doktorların önerini detaylı araştırıp gebelik testi ne zaman yapılmalı, bilgilendiriyoruz.

İlişkiden 1 gün sonra test yapılarak olumlu veya olumsuz yanıt alınması mümkündür.

Erken Gebelik Testi Fiyatı

Erken gebelik testi fiyatı, Erken gebelik günümü hayatında görülmeye alışkın olunan bir durumdur. Bu tip durumlarda da eczaneden 5 ila 40 TL arasında değişen fiyatlarda birer gebelik testi satın alabilirsiniz.

En İyi Gebelik Testi

En iyi gebelik testi, Kadınlar bazı durumlarda en doğal hakları olarak garanti sonuca ulaşmak isterler ve bu yüzden de en iyi gebelik testini satın almak isterler. Bu anlamda “Predictor Earyl” ve Predictor Express” öne çıkan gebelik testleridir. Ortalama olarak 1 dakikada sonuç vermesinin yanında %99’un üzerinde güvenirlik oranı da bulunan oldukça sağlam testler olarak karşımıza çıkmaktadır.

A101 Gebelik Testi

A101 gebelik testi, A101 gibi marketlerde veya kozmetik ürünleri satan yerlerde kadınlar için gebelik testi satılmamaktadır. Eğer gebelik testi satın almak istiyorsanız A101’e gitmek yerine doğruca size en yakın olan eczaneye giderek bu testi satın alabilirsiniz.

Kaç gün sonra gebelik testi yapılır?

İlişki sonrası geçen 2 hafta içerisinde gebelik testi yapılabilir veyahut adet gecikmesi yaşadığınızda testi yapıp adet gecikmesi olduğu göz önünde bulundurulursa gebelik süreci başlamış demektir.

İdrarda gebelik en erken ne zaman belli olur?

İlişki sonrası yumurtalık annenin rahmine yerleşir ve 2 hafta içerisinde yapılacak olan testlerden sonuç alınabiliyor.