Elçin Afacan çocukluk hayali olan oyunculuk kariyerini günden güne daha iyi bir hale getiren oyunculardan biri. Kendisi ilk kez 3. Sınıftayken tiyatro oynamak istediğine karar vermiş ve bunu ailesine de yansıtmış. İlk tiyatro sahnesi de büyük bir deneyim olmuş.

Elçin Afacan’ın çocukluğundan beri hayali olan oyunculuk için geçtiğimiz zamanlarda tam 20 kilo aldığını duymuştuk. Sonra ise yine başka bir oyunculuk deneyimi için aldığı kiloları verdi. Şu an 75 kilo olan oyuncu son yıllarda oyunculuk konusunda fazlasıyla aktif.

Elçin Afacan Boy Kilo

Elçin Afacan boy ve kilosu ile takipçilerinin uzun süredir merak konusu olan ünlülerden. Öyle ki kendisi bir dizi için 20 kilo alması ile de gündeme gelmişti. Ancak Elçin Afacan sadece aldığı kilolarla değil verdikleri ile de dizilerde izleyenleri şaşırtıyor.

Kilo almanın ve kilo vermenin bu kadar kolay olmadığını hepimiz biliriz. Elçin için durum böyle değil. Sırrını da henüz paylaşmış değil. Bu arada kendisi kiloları ile barışık bir insan olduğunu da daha önce söylemişti.

Elçin Afacan’ın boyu 1.68 m. Kendisi 75 kilodur. Kova burcu kadını olan Elçin’in gözleri de kahverengidir.

Elçin Afacan Sevgilisi

Elçin Afacan sevgilisi var mı yok mu soruları ile gündeme gelen yeni nesil oyuncularımızdan biri. Ancak Elçin Afacan’ın sevgilisi yok. Kendisi de sevgilisi olmadığını dile getirmişti. Elçin Afacan hayranları için sevgilisi olup olmadığı da merak konusuydu.

Elçin Afacan’ın sevgilisi yok. Şimdilik bu durum net gibi görünüyor. Kendisi gülmeyi çok seven, cana yakın bir karakter olduğundan hayranları tarafından da çok seviliyor.

Elçin Afacan Dizileri

Elçin Afacan dizileri ile katıldığı yapımlarda genellikle yardımcı karakter olarak oynamaktadır. Ancak yakın zamanda kendisinin başrol olduğu bir dizi ile de görmemiz mümkün. Elçin Afacan dizilerini seviyorsanız aşağıdaki listeden kendisinin oynadığı yapımları izleyebilirsiniz. İşte Elçin Afacan’ın oynadığı diziler;

  • Çöp Adam
  • Sen Çal Kapımı
  • Bir Aile Hikayesi
  • Görevimiz Komedi
  • Seni Kalbime Sakladım
  • Kadın
  • Deli Gönül
  • İçerde

Elçin Afacan aslen nerelidir?

Elçin Afacan İstanbul’ludur. Kendisi İstanbul’da doğmuştur.

Elçin Afacan kaç yaşındadır?

Elçin Afacan 1991 doğumludur ve 31 yaşındadır.

Melek Mosso Nasıl Meşhur Oldu – Alevi mi, Evli mi ve Bütün Özgeçmişi

Serenay Sarıkaya Boy – En Çok Beğenilen Pozları

Hande Erçel Boy – Kilo, Ayak Numarası ve Eski Halleri Nasıldı?

Comments are closed.