Elçin Afacan, “Bir Aile Hikayesi” dizisindeki Beste rolü için aldığı 28 kiloyu, bir diyetisyen ile çalışarak ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyerek verdi.

Elçin Afacan FOX TV’de yayınlanacak olan Bir Aile Hikayesi dizisinde rol almaya başladı. Dizi için Beste karakterine hayat veren Elçin Afacan tekrar zayıfladı. Daha önce kendisini bir dizi için 20 kilo alması ile görmüştük. Zayıflamasının ardında yatan sırrı ise henüz paylaşmadı.

Kadın oyuncuların sürekli kilo vermeye çalıştığı bir zamanda dizi karakteri için 20 kilo alması gerçekten gündem olmuştu. Yakın zamanda da kendisi kilo vermesi ile gündeme geldi. Yeni karakterine hayat vermek için 20 kilo veren Elçin Afacan aslında halinden memnun olanlardan.

Elçin Afacan Kaç Kilo Verdi?

Elçin Afacan aldığı 20 kiloyu yeni dizi karakteri için verdi. Hayranlarını mutlu eden bu haberden sonra Elçin Afacan kendisi için de röportajlarda söylediklerini düşündürdü. 2021 yılında yaptığı bir röportajda balık etli olmaktan memnun olduğunu dile getirmişti.

Kendisi halinden memnun olduğunu söylerken kilosu yüzünden kaçırdığı roller olduğunu da söylemişti. Elçin Afacan dizi için kilo alıp vermesi ile gündeme gelen isimlerden biri.

Elçin Afacan Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu

Elçin Afacan 21 Ocak 1991 doğumlu 31 yaşında bir oyuncudur. Kendisi 1,68 boyundadır. 75 kilo ağırlığında olan ünlü oyuncu daha önce Sen Çal Kapımı, İçerde gibi dizilerde karşımıza çıkmıştır.

Elçin Afacan’ın 2016 yılında ilk kez Görevimiz Komedi adlı yarışmayla ekran karşısına çıkmıştı. Daha sonra da kendisini İçerde dizisinde görmüştük.

Elçin’i Sen Çal Kapımı adlı yapımda sıkça gördük. Şu an ise yeni bir yapım olan Bir Aile Hikayesi dizisinde de rol alıyor. Yeni dizide Beste karakterine hayat verecek. Yapım ise FOX TV’de yayınlanıyor.

Elçin Afacan Kaç Kilo?

Elçin Afacan son verdiği kilolardan sonra 75 kilo oldu.

Elçin Afacan Kaç Yaşında?

Elçin Afacan 31 yaşında. Kendisi 21 Ocak 1991 doğumlu.

Sibel Can Nasıl Zayıfladı

Müge Anlı Nasıl Zayıfladı

Miray Daner Nasıl Zayıfladı

/ 5.

Share.

1 Comment

  1. Kadın resmen evrim geçirmiş yüzü güzel olan bir kadındı ama bu kadar değişmesini beklemiyordum maşallah

Leave A Reply