Sibel Can kaç kilo, boyu kaç ve kaç yaşında gibi sorularınıza yanıt oluyoruz. Sevenlerinin gözünden kaçmayan yeni kiloları akıllara “Sibel Can boyu ve kaç kilo” sorusunu getiriyor.

Sibel Can nasıl zayıfladı 2023 yılında gündemden düşmeyen bir soru haline geldi. Kilo denilince hepimizin zaaf noktası olduğundan mıdır bilinmez, verdiği kilolarla gözden kaçırmadığımız Sibel Can, 0 bedene ulaşmanın sırrını bakın nasıl açıklıyor.

Sibel Can
MERAK EDİLENLERYANITLAR
Sibel Can Kaç Yaşında1 Ağustos 1970 Doğum (52)
Sibel Can Kaç Kilo 202355 KG
Sibel Can Boyu Kaç1.69 CM
Sibel Can NereliYugoslovya Göçmeni / İstanbul Doğumlu
Sibel Can Kaç Evlilik Yaptı1988/1999 Yılları Arası Hakan Ural
2000/2010 Yılları Arası Sulhi Aksüt
Sibel Can Kaç Çocuğu Varİlk Evliliğinden; Engincan ve Melisa
Sibel Can Evli MiSibel Can Şuan’da Bekar

Kilo verdiren diyetler;


Sibel Can Kaç Kilo 2023

Şarkılar Bizi Söyler programı ile bu yıl karşımıza çıkan Sibel Can, katıldığı İbo Show ile gençlere taş çıkaran gerek güzelliği, gerek sesi gerekse oldukça formda bir görüntüye sahip olmasıyla izleyenleri etkilemeyi başardı.

Geçtiğimiz yıllarda aldığı kilolar ile gündeme gelen sanatçı bu defa da verdiği kilolar ile gündemin zirvesinde. Peki, Sibel Can kaç kilo 2023 yılı için geçerli olan rakam 55 kilodur. Bu bilgi doğrusundan kendisi tarafından paylaşılmıştır. Sanatçının fiziği hepimizi sadece şaşırtmakta ve kıskandırmak ile kalmayıp akıllarda acaba Sibel Can mide ameliyatı oldu mu sorusunun belirmesine de neden oldu.

Sibel Can Kaç Kilo 2021

Sibel Can Mide Ameliyatı Oldu Mu?

1 Ağustos 1970 doğumlu olan 51 yaşında ki sanatçımız yıllara adeta meydan okuduğu aşikâr. Yaşından dolayı mide ameliyatı gibi riskli operasyonlara girmek yerine yöntemini daha sağlıklı bir şekilde kilo vermekten yana kullanmış. Bu yöntemleri istikrarlı bir şekilde sürdürdüğünü mide ameliyatı olmadığını dile getirmiş.

Sibel Can Mide Ameliyatı Oldu Mu?

Sibel Can Nasıl Kilo Verdi 2023

Üç ay gibi kısa bir süre içerisinde yaklaşık 10 kilo veren güzel sanatçı kalan 7 kilosundan da kurtularak istediği bedene kavuşmak istediğini bu konuda oldukça istikrarlı olduğunu belirtti. Kilolarından kurtulma sırrını ise birçok ünlünün de yaşam koçluğunu yapan Şeyda Koç ile çalışmak olduğunu dile getirdi. Şeyda Koç ile sıkı bir diyet sürecine giren Sibel Can şu yolları izlediğini söylüyor;

  • Haftada 4 gün yaşam koçunun hazırladığı yemekleri yiyor
  • Günde 1 saat yürüyüş yapıyor
  • Her gün mutlaka ödem atmasına yardımcı bitki çayı tüketiyor
  • Meyve sebzelerden oluşan detox sularını tüketmeyi ihmal etmiyor.

Diyetini bu şekilde uygulayan Sibel Can nasıl kilo verdi 2023 konusuna da açıklık getirmeye çalıştık. Oldukça zarif görüntüsü ile bizi daha çok etkileyeceği ve vereceği 7 kilo ile de çok şaşırtacağı aşikâr.

Sibel Can Nasıl Zayıfladı 2021
Sibel Can Nasıl Zayıfladı 2021
Sibel Can Nasıl Zayıfladı 2021

Elçin Afacan Nasıl Zayıfladı – Zayıflamanın Formülü Açıklandı

Müge Anlı Nasıl Zayıfladı