Müge Anlı nasıl zayıfladı konusu ünlü program sunucu sevenlerin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. ATV ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sevilen sunucusu olan Müge Anlı, sevenleri tarafından her zaman yakından takip edilmektedir.

Ünlü sunucu verdiği kilolar ile de daha genç bir görünüme sahip olmuş, bu nedenle takipçileri nasıl kilo verdiğini merak etmiştir. Müge Anlı ise yaptığı açıklama ile kilolarını Pandemi sürecinde yaşanan yasaklar sırasında evde iş yaparak verdiğini açıklamıştır.

Müge Anlı ne tedavisi görüyor?

Müge Anlı, 2022 yılında tiroid kanseri olduğunu açıkladı. Tiroid kanseri tedavisi gören Müge Anlı, ameliyat ve radyoterapi sonrası sağlığına kavuştu.

Müge Anlı ikinci evliliğini yaptı mı?

Hayır, Müge Anlı ikinci evliliğini yapmadı. Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Ancak, çift 1996 yılında boşandı. Müge Anlı, 2008 yılında ise gazeteci Mehmet Ali Alabora ile nişanlandı. Ancak, çift 2012 yılında ayrıldı.

Müge Anlı Tatlı Sert kaç senedir var?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008 yılından beri ATV’de yayınlanıyor. Program, her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri yayınlanıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert hangi günler?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, her hafta pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri saat 10:00’da ATV’de yayınlanıyor.

Müge Anlı neden filtre kullanıyor?

Müge Anlı, programında kullandığı filtre ile daha genç ve bakımlı göründüğünü söylüyor. Müge Anlı, filtre kullanmayı tercih etmesinin sebebinin, izleyicileri daha iyi motive etmek olduğunu belirtiyor.

Muge Anlinin rahatsizligi nedir?

Müge Anlı, 2022 yılında tiroid kanseri olduğunu açıkladı. Tiroid kanseri tedavisi gören Müge Anlı, ameliyat ve radyoterapi sonrası sağlığına kavuştu.

Müge Anlı Doktor kaç yaşında?

Müge Anlı’nın programında danışmanlık yapan Prof. Dr. Mehmet Cengiz Çelik, 1965 doğumlu ve 58 yaşında. Prof. Dr. Çelik, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı’nda profesörlük unvanı aldı.

Müge Anlı’daki doktorun adı nedir?

Müge Anlı’nın programında danışmanlık yapan Prof. Dr. Mehmet Cengiz Çelik’in adı, Prof. Dr. Mehmet Cengiz Çelik.

Müge Anlı hamile olduğunu açıkladı mı?

Hayır, Müge Anlı hamile olmadığını açıkladı. Müge Anlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hamile değilim. Sadece kilo aldım” dedi.

Müge Anlı programı bitiyor mu?

Müge Anlı’nın programı biteceği yönünde çıkan haberlere rağmen, Müge Anlı’nın programının devam edeceği açıklandı. Müge Anlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Programım devam ediyor. Haberlere itibar etmeyin” dedi.

Müge Anlı Boy Kilo 2023

Yaş50 Yaşında
Boy1.64
Kilo54
EvlilikŞinasi Yüzbaşıoğlu
Çocuğu (Kız)Lidya Müge Akdağ

Ünlü sunucu Müge Anlı boy kilo 2023 yılında ne kadar oldu, kilo aldı mı yoksa daha fazla kilo mu verdi bütün detayları tabloda yer almaktadır.

Müge Anlı Kaç Kilo

Müge Anlı Nasıl Zayıfladı

Müge Anlı kaç kilo, 2023 yılı itibari ile 54 kilodur. Ünlü sunucunun boyu ise 1.64’tür. 19 Aralık 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, 50 yaşındadır. Magazin programları ile yayın hayatına başlayan Müge Anlı, televizyon dünyasına ise Kanal D televizyonunda yayınlanan Dobra Dobra adlı programı ile giriş yapmıştır.  Daha sonra ise ATV ekranlarında Tatlı Sert isimli programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.


Daha fazla diyet ve sağlıklı beslenme içerikleri;


Müge Anlı Kaç Kilo Verdi

Müge Anlı Kaç Kilo Verdi

Müge Anlı kaç kilo verdi sorusu, ünlü sunucuya hayran olan kişilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olmaktadır. Müge Anlı kilosu hakkında yaptığı son açıklamalara göre tam dokuz kilo verdiğini söylemiştir. Daha genç ve güzel bir görünüme kavuşan sevilen sunucu, yeni haliyle de hayranlarından büyük beğeni toplamıştır.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından sunuculuk yapan Müge Anlı şimdiye kadar pek çok polisiye vakayı ve buna benzer olan olayları sonuca kavuşturmuştur.  Emniyet güçleri ile ortak olarak çalışan sunucu, 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiştir. 2008 yılında eşinden ayrılan Müge Anlı’nın bir kızı bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde, 25 Haziran tarihinde, İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girdi.

Müge Anlı SON Hali

Müge Anlı SON hali, verdiği kilolar nedeniyle de, daha genç ve güzel bir görünüme kavuşmuştur. Hafta için her sabah ATV ekranlarında herkesi ekrana kilitleyen Müge Anlı, yaptığı başarılı programlarla pek çok adli vakayı ve olayı çözmüştür. 2021 yılında da, en çok izlenen ve reyting rekorları kıran programların en başında, yine Müge Anlı ile Tatlı Sert programı gelmektedir.

Leave A Reply