En İyi İlk Adım Ayakkabısı Kullananlar – İlk Adım Ayakkabısı Tavsiye

En iyi ilk adım ayakkabısı kullananlar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vicco ilk adım ayakkabısı kullananlar ve adidas ilk adım ayakkabısı işte detaylar.

En iyi ilk adım ayakkabısı kullananlar tarafından belirli markalar özelinde toplanmaktadır. Vicco, Kuki, Adidas gibi markaların ilk adım ayakkabıları ile bebekler yürümeyi öğrenme süreçlerinde yaşadıkları alışma dönemini kolaylaştırmaktadır. En iyi ilk adım ayakkabısı arayışlarınızda kullananların yorumlarını da yazımızda okuyabilirsiniz.

  • Vicco ilk adım ayakkabısı kullanıyoruz. Bebeğimin adımları gayet düzgün bir şekilde atabildiğini gördüm. Memnunuz.
  • Kifidis ilk adım ayakkabısı aldık. İşlevini yerine getiriyor ama ayakkabı dayanıklı değil. 1 ayda kullanılmaz hale geldi. Bu kadar çabuk kötü olmasını beklemiyorduk.
  • İlk adım ayakkabısı almam gerektiğini öğrendiğimde Adidas’ın ilk adım ayakkabısını aldım. Biraz pahalı ama rahat olduğu her halinden belli. Sadece bebeğim çok çabuk büyüdüğünden ayakkabı eskimeye fırsat kalmadan küçük geldi.
  • İlk adım ayakkabısında Kuki ve Vicco markasını tavsiye ederim. Ortopedik ayakkabı bebeklerin yürümeyi öğrenme sürecinde önemli bir detay. Biz memnunuz.

Vicco İlk Adım Ayakkabısı Kullananlar

Vicco i̇lk adım ayakkabısı kullananlar

Vicco bebeklere yönelik ilk adım ayakkabıları üretmektedir. Farklı renk seçeneklerinde sunulan ilk adım ayakkabılarının boyutları ise 19 ile 21 numara arasında beden çeşitlerine sahiptir. Vicco ilk adım ayakkabı fiyatı 529 TL’den başlamaktadır.

Vicco ilk adım ayakkabısı kullananlar tarafından da sevilen bir markadır. Bebeklerin yürümeyi öğrenme süreçlerinde onlara yardımcı olan ortopedik ayakkabılardır. Genellikle lacivert, fuşya, sarı ve gri renklerde satışa sunulmaktadır. Kullananlar tarafından da oldukça başarılı bulunmaktadır.

Bebek ayakkabısı içerikleri;

Adidas İlk Adım Ayakkabısı

Adidas i̇lk adım ayakkabısı

Adidas ilk adım ayakkabısı olarak sattığı ürünlerini bebek ayakkabıları kategorisinde satışa sunmaktadır. 1.400 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan bebek ayakkabılarının Adidas markası özelinde bebekler için oluşturulmuş ortopedik ayakkabılar değildir. Doğrudan ilk adım ayakkabısı modelini almanız gerekir.

Adidas markasına ait bebek ayakkabılarını alırken doğrudan bebek ayakkabılarının ortopedik nitelikli değildir. Tıpkı kullandığınız diğer Adidas marka ayakkabılar gibi bu ürünler de ortopedik değildir. İlk adım ayakkabısı olarak daha çok ortopedik nitelikli ayakkabıları tercih edebilirsiniz. 

Adidas tarafından kullanıcı deneyimine sunulan bir model bulunmaktadır. İlk adım ayakkabısı adı altında satılan minik Adidas ayakkabısının fiyatı da 500 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. Beden seçenekleri ise 17 ile 20 arasındadır. Unisex olarak satışa sunuluyor. Rahat kalıplı bir ayakkabı olduğu söylenmektedir.

Kifidis İlk Adım Ayakkabısı Kullananlar

Kifidis ilk adım ayakkabısı kullananlar bebekleri için genellikle yumuşak ayakkabı arayışında olanların tercihi olmamaktadır. İlk adım ayakkabıları sertlik derecesine göre de çeşitlenmektedir. İlk adım ayakkabısı markası seçerken Kifidis markasını seçecekseniz bu ayakkabıların orta sertlikte olduğunu bilmeniz gerekir.

Kifidis ilk adım ayakkabıları bebekler için aileleri tarafından genellikle tercih edilen ayakkabılardan biridir. Ayakkabıların genellikle ortopedik nitelikli olması ve bebeklerin doğru bir şekilde yürüme öğrenmelerine yardımcı olmaları yönünden tercih edildiği de bilinmektedir.

Kuki İlk Adım Ayakkabısı

Kuki ilk adım ayakkabısı tamamen yerli üretim ayakkabılar arasında sivrilen ürünlerden biridir. Kuki markasının çocuklara yönelik ürettiği ortopedik ayakkabılar da çocukların ilk adımlarını atarken daha sağlıklı bir şekilde yürümeyi öğrenebilmeleri amacı ile tasarlanmaktadır.

Kuki ilk adım ayakkabıları hakkında yapılan yorumlarda uygun fiyatlı çocuk ayakkabısı arayanların ortopedik özellikli ayakkabı seçimlerinde başvurdukları bir marka olduğu görülmektedir. Kuki markasına ait ilk adım ayakkabılarına doğrudan şubeleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥