En iyi set üstü ocak listesine bakmak ister misiniz? Mutfakların önemli eşyalarından biri olan set üstü ocak kolayca yemek pişirmenize yardımcı olur. Farklı özellikleri ve tasarımlarıyla piyasada birçok farklı set üstü ocak var. Ancak bunlar arasından en iyisini tercih etmek isteyebilirsiniz. Evin olmazsa olmazlarından birisi set üstü ocak. Set üstü ocak arayışında olanlar hem uygun fiyatlı olmasını hem de güçlü performans sergilemesini ister. Bu yüzden en iyilerini araştırarak liste haline getirdik. Hadi gelin en iyi set üstü ocak kategorisine bakalım.

En İyi 6 Set Üstü Ocak

Set üstü ocaklar kendi aralarında farklı kategorilere ayrılır. Gazlı, elektrikli ve indüksiyonlu olmak üzere 3’e ayrılır. Bütün çeşitlerin en iyilerini ele aldık. Ankastre seti içinde bulunan set üstü ocak mutfaktaki tüm işlerinizi kolayca halletmenizi sağlar. Kullanıcı yorumları ve set üstü ocağın özellikleri baz alınarak bu liste oluşturulmuştur.

  • Samsung NA64H3010AK,
  • Arçelik STOC 828,
  • Bosch PBP6C6B80O,
  • Franke Smart Linear FHNL 705,
  • Siemens E06C6PB11O,
  • Simfer 3014 D

Samsung NA64H3010AK

Gazlı set üstü ocak kategorisinde en iyiler arasında yer alır. Hızlı ve yoğun pişirme yapmak için etkileyici güce hazır olun. Bulaşık makinesinde kolayca temizlik yapabilirsiniz. Ağır tava ya da tencerelerinizi kaldırmadan raylar sayesinde kaydırabilirsiniz. Toplam gücü 8.3 kW olan set üstü ocakta 4 farklı göz bulunur. Hızlı gözü sayesinde yemeklerinizi hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz. Dökme demir ve güçlendirilmiş camı ile karşınızda. 1 tane hızlı gözü, 1 tane yarı hızlı ve 1 tane ekonomik gözü bulunuyor.

Samsung NA64H3010AK Fiyat 20239.300 TL

Arçelik STOC 828

Doğalgaz ile çalışan Arçelik STOC 828 set üstü ocak kullanıcıların en çok beğendiği ürünlerden biri. Cam yüzeyi sayesinde hem dış görüntüsü ile sizi büyüler hem de kolayca temizlenir. Gaz emniyet sistemi sayesinde çocuklarınızı güvende tutabilirsiniz. Düğmeden ateşleme özelliği ve 4 farklı bölmesi ile mutfaklarınızda harika yaratabilirsiniz. Toplam elektrik gücü 1 W olan bu ocak tüm bölmeleri kullanmanıza rağmen yemeklerinizi hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz.

Arçelik STOC 828 Fiyat 20235.700 TL

Bosch PBP6C6B80O

Bosch PBP6C6B80O set üstü ocak sayesinde artık yemeklerinizi saatler içerisinde pişirebilirsiniz. Çelik ocak ızgarası ve gaz emniyet sistemi sayesinde birçok kişinin tercihinde yer alıyor. 4 farklı göz sistemi bulunan set üstü ocakta 1 tane kuvvetli, 2 tane normal ve 1 tane ekonomik gözü bulunuyor. Düğmeden otomatik ateşleyerek çakmak aramak zorunda kalmayın. Tüm gözler yansa bile herhangi güç kaybı yaşamazsınız. Set üstü ocaklar arasında uygun fiyatlı olmasına rağmen yüksek performans sağlar.

Bosch PBP6C6B80O Fiyat 20235.800 TL

Franke Smart Linear FHNL 705

Elektronik ateşleme sistemi, gaz emniyeti ile karşınızda. 5 farklı bölmesi sayesinde son zamanlarda birçok kişinin tercihinde yer alıyor. 5 gözü sayesinde kalabalık misafiriniz geldiği zaman zorluk yaşamazsınız. İstediğiniz gözde kolayca yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Orta kısımda en hızlı göz yanlarda ise normal gözler yer alıyor. Eğer kalabalık bir aileye sahipseniz kesinlikle bu set üstü ocak hayatınızı kolaylaştırır.

Franke Smart Linear FHNL 705 Fiyat 20239.300 TL

Siemens E06C6PB11O

Kırılmaz cam yüzeyi sayesinde uzun ömürlü bu set üstü ocak oldukça fazla beğeniliyor. Yüksek kalite malzemesi sayesinde gazlı ocağınızı kullanabilirsiniz. Çerçevesiz yapısıyla mutfağınıza renk katar. 60 cm genişliğe sahip bu set üstü ocak %57 enerji tasarrufu sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olmaması en büyük dezavantajlarından biri. 4 farklı gözü sayesinde dilediğiniz yemekleri hızlı bir şekilde pişirebilirsiniz.

Siemens E06C6PB11O Fiyat 20236.000 TL

Simfer 3014 D

Cam ocak yüzeyine sahip set üstü ocak doğalgaz ile çalışır. 4 gözlü ocağın genişliği 60 cm. Düğmeden kolayca ateşleme sistemini kullanabilirsiniz. Yüksek verimli bir şekilde yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu set üstü ocak kullanışlı emaye ızgara sistemine sahip. Cezve gözü aparatını kullanabilirsiniz. 4 gözü sayesinde hem hızlı hem de normal hızlı gözlerinizi kullanabilirsiniz.

Simfer 3014 D Fiyat 2023 2.200 TL

Set üstü ocak konusu hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.