Bim 3’lü Ankastre Set Fiyatı 2022 – Kumtel Ankastre Set

Bim 3’lü ankastre set fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim 3’lü ankastre set ne zaman glecek işte detaylar.

Bim 3’lü ankastre set fiyatı 2022, Bim market zincirleri artık her cadde de karşımıza çıkmaktadır. Bim market zincirleri her ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir market zinciridir. Bim aktüel maketlerde teknolojik ürünlerden mutfak ihtiyaçlarına kadar her tülü ürün bulunmaktadır. Bim marketlerde her hafta yeni kataloglar sayesinde yeni ürünler de gelmektedir. Bim marketlerde karşılaşacağımız ürünlerden bir tanesi ankastre setidir. Ankastre setini Bim marketlerde uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ankastre setin içerisinde davlumbaz, ocak ve fırın bulunmaktadır. Bim markete gelecek olan ankastre setini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Bim 3’lü Ankastre Set Fiyatı

Bim 3’lü Ankastre Set Ne Zaman Gelecek

Bim marketlere gelecek olan ankastre setin içerisinde davlumbaz, ocak ve fırın bulunmaktadır. Her evin ihtiyacı olan bu ankastre setine oldukça uygun fiyat ödeyerek satın alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Bim market haftada iki veya üç kere katalog yayınlamaktadır. Bu katalogların birinde teknolojik aletler, mutfak için ihtiyacımız ürünlerin satışına dair bilgi verilmektedir. Bu haftanın kataloğuna göre 3’lü ankastre seti Bim marketlerde yerini alacaktır.

  • Bim marketlerde 5 Ağustos Cuma günü 3’lü ankastre setini görebiliriz.
Bim Kumtel Beyaz Ankastre Set Fiyatı
Bim 3’lü Ankastre Set Ne Zaman Gelecek

Bim Kumtel Beyaz Ankastre Set Fiyatı

Bim marketlerde 1 Nisan tarihinde gelecek olan ürünlerden birisi 3’lü ankastre setidir. 3’lü ankastre setinin fiyatı ve içerisindekiler merak edilmektedir. İsterseniz Bim marketlere gelecek olan Kumtel markasına ait 3’lü ankastre setinin içindekilere bir bakalım. Kumtel markasına ait ankastre setinin içerisinde davlumbaz, ocak ve fırın bulunmaktadır.

  • Kumtel markasının ankastre setinin içerisinde yer alacak davlumbazın özellikleri şu şekildedir; 650 m3/h gücünde motoru, 3 aşamalı hız ve aydınlatması bulunmaktadır.
  • Kumtel markasının ankastre setinin içerisinde yer alan ocak ürünün özellikleri şu şekildedir; çakmak sistemi olan, LPG dönüşümlü, gaz emniyet sistemi bulunmaktadır.
  • Kumtel markasının ankastre setinin içerisinde yer alacak fırının özellikleri ve içerisindekiler şu şekildedir; 3 pişirme özelliği vardır, zaman ayarı yapılır, tel ızgara, aydınlatma ve pişirme tepsisi ile birliktedir.

Kumtel markasının beyaz ankastre setini 3.099 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Bim Yağ Fiyatları

BİM Sıvı Yağ Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

4 Yorum

    1. 1 Temmuz tarihinde Kumtel’in beyaz ankastre seti Bim marketlerde satılacaktır. 1 Temmuz tarihinde size en yakın Bim marketlere giderek satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu