Bim Set Üstü Ocak ve Gözleme Sacı Fiyatı

Bim set üstü ocak ve gözleme sacı fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bim Kumtel set üstü ocağı fiyatı ve Bim gözleme sacı fiyatı işte detaylar.

Bim marketlerde yeni katalogların yayınlanması ile birlikte birçok kişi yeni ürünleri merak etmektedir. Evimizde olmazsa olmazlardan birisi set üstü ocaklardır. Bu hafta bim marketlerde bulabileceğiniz ürünlerden birisidir. Ülkemizde en çok sevilen yiyeceklerden biride gözlemedir. Bu hafta Bim marketlere en lezzetli yemeklerinizi pişirebilmeniz için ürünler gelmektedir. Bim marketlere gelen ürünler olduğu gibi Bim uygulamasında olan ürünlerden bahsetmek istiyorum. Bim uygulamasında olan ürünler ve fiyatları şu şekildedir;

  • Inox Set Üstü Ocak; 799 TL
  • Fırınlı Kuzine Soba; 3.999 TL
  • Kumtel Cam Ocak; 999 TL

Uygulama üzerinden satın alabileceğiniz ürünler bu şekildedir. Bim aktüel marketlere gelen ürünleri de sizler için derledik. Gelin birlikte başlayalım.

Bim Ürün Fiyatları

Bim Kumtel Set Üstü Ocağı Fiyatı

Bim marketlerde gelen ürünlerden bir tanesi ise set üstü ocaklardır. Set üstü ocaklar yeni evlenecek olan kişiler için en önemli ürünlerden biridir. Hayatımızda olmazsa olmaz ürünlerden biri olan set üstü ocağı Bim marketlerde uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Gelin birlikte hem özelliklerine hemde fiyatına bakalım.

  • Bim marketlere gelecek olan set üstü ocağın özellikleri şu şekildedir; Siyah ve camdan olan bu set üstü ocağın gaz emniyet sistemi, emaye ızgaralı, otomatik çakmaklı ve ankastre dönüşümüne uyumlu olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünü fiyatı 729 TL olmaktadır.
Bim set üstü ocak ve gözleme sacı fiyatı
Bim kumtel set üstü ocağı fiyatı

Bim Gözleme Sacı Fiyatı

Ülkemizde en çok sevilen yiyeceklerden biri gözlemedir. Özellikle çay ile birlikte muhteşem bir ikili olmaktadır. Gözleme sacı ile tüm bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gözleme sacını erişte yapımında kullanabilirsiniz. Bim marketlere gelecek olan gözleme sacının fiyatı şu şekildedir;

  • Katmer ve gözleme yapımı için kullanabileceğiniz sacın fiyatı 249 TL olmaktadır.

Bim Blender Seti Fiyatı

Bim marketlerde bu hafta gelecek ürünlerden biri ise blender setidir. Yeni evlenen çiftler için ya da eskisini atarak yenisi almak isteyen kişiler için sevindirici haber Bim marketlerden gelmiştir. Bim marketlerde blender setini uygun fiyata bulabilirsiniz.

25 Mart tarihinde Bim markete gelecek olan Blender setinin fiyatı 249 TL olmaktadır. Peki bu ürünün içerisinde neler varmış? Gelin bakalım. Blender setinin içerisinde doğrayıcı hazne, çelik uç ve bıçaklar, ana gövde, mikser aparatı bulunmaktadır. 1000 W güç ile 220-240 V arasında çalışmaktadır.

Bim Nilson Priz Fiyatları

Bim Apple Watch Fiyatları

Bim Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Bim Çaydanlık Fiyatları

Bim Elektrikli Süpürge Fiyatları

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥