Engelleyen numarayı arama programı günümüzde mevcut olan bir program değildir. Bir numara sizi engellediğinde onu aramak için telefonların yönlendirme servislerini kullanabilirsiniz. Başka bir ifade ile arama yapmak istediğiniz kişiye ulaşmak için konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Bunun için müsait olan başka bir telefona ihtiyacınız var.

Başka bir telefondan sizi engelleyen numarayı aradıktan sonra mutlaka kendi numaranız ile aramanız gerekiyorsa ilk aradığınız telefon üzerinden konferans görüşmesi yaparak kendinizi de dahil etmeniz yeterli. Engelleyen numarayı aramak için kullanabileceğiniz herhangi bir program mevcut değildir.

Mesaj atılır mı?SMS
Arama yapılır mıHayır
Engelleyen Numarayı Arama

Beni ENGELLEYEN numaraya nasıl mesaj Atarım

Beni engelleyen numaraya nasıl mesaj atarım konusunu sizlerle paylaşıyoruz. İlk yol SMS atarken iletildi raporunu ayarlardan açmaktır. Bu rapor sayesinde mesajlarınızın karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Mesajlarınız karşı tarafa iletilmiyorsa o numaraya mesaj atmanın başka yollarını aramalısınız. WhatsApp, Telegram benzeri farklı kanalları ya da sosyal medya platformlarını deneyebilirsiniz. Sizi engelleyen bir numaraya mesaj atmak istiyorsanız başka bir numaradan SMS atabilirsiniz.

Telefonda Beni Engelleyen Kişinin Engellemesini Kaldırma

Engelleyen Numarayı Arama Programı

Telefonda sizi engelleyen kişinin engellemesini kaldırmanız mümkün değildir. Bu işlemi yapmanın tek yolu ise engelleme işlemi yapılan cihaza ulaşarak elle kendiniz engeli kaldırmanızdır. Başka türlü engellendiğiniz telefondan engelinizi kaldırmanızı sağlayan bir program ya da yol bulunmamaktadır.

Engellendiğiniz telefona ulaşmak için farklı iletişim kanallarını kullanmayı deneyebilir ya da daha basit bir yol olan farklı bir numaradan engellendiğiniz numarayı arayabilirsiniz. En pratik ve hızlı yol budur.


Daha fazla ilgili içerik;


Engellenen Numaraya Arama Gider Mi

Hayır. Engelleyen numaraya arama gitmez. Bir kişiyi engellediğinizde onu aramanız mümkün olmaz. Aynı şekilde engellediğiniz numaranın telefonunuza yaptığı aramalar da tarafınıza görünmez. Engellenen numarayı aramak istiyorsanız mevcut engeli kaldırmanız gerekmektedir.

Engelli olan numaraya mesaj ya da arama yapabilmek için o numarayı engellenenler listesinden kaldırmanız yeterlidir. Bu işlemi yapmadan engellenen bir numaraya arama yapmanız mümkün olmaz.

Engellenen numara arama yapabilir mi?

Evet, engellenen numara arama yapabilir. Ancak, aramanız engellenen kişiye ulaşmaz. Engellenen kişi, aramanızı görür ve yanıtlama veya reddetme seçeneği sunmaz.

Bir numara beni engellediğini nasıl anlarım?

Bir numaranın sizi engellediğini anlamanın birkaç yolu vardır:
Aradığınızda aramanız hemen kapanır.
Aradığınızda meşgul sinyali alırsınız.
Aradığınızda sesli posta mesajı alırsınız.
Engellenen kişinin ismi veya numarası telefon rehberinizde görünmez.

Beni engelleyen birini aradığımda bildirim gider mi?

Hayır, engelleyen birini aradığınızda bildirim gitmez. Engellenen kişi, aramanızı görür ve yanıtlama veya reddetme seçeneği sunmaz.

Bizi engelleyen kişiye SMS gider mi?

Hayır, engelleyen kişiye SMS gitmez. Engellenen kişi, SMS’inizi görür ancak yanıtlayamaz.

Sizi engelleyen kişinin ismi görünür mü?

Hayır, sizi engelleyen kişinin ismi görünmez. Engellenen kişi, telefon rehberinizde görünmez.

Telefon numarası engellenirse WhatsApp görünür mü?

Evet, telefon numarası engellenirse WhatsApp görünür. Ancak, engelleyen kişi, sizin mesajlarınızı veya aramalarınızı göremez.

WhatsApp engelli olup olmadığı nasıl anlaşılır?

WhatsApp engelli olup olmadığını anlamanın birkaç yolu vardır:
Mesaj gönderdiğinizde, mesajınız tek tikte kalır.
Grup sohbetlerine davet edemezsiniz.
Sesli veya görüntülü arama yapamazsınız.

WhatsApp engeli nasıl aşılır?

WhatsApp engelini aşmanın birkaç yolu vardır:
Engellenen kişiyle yüz yüze görüşmek.
Ortak bir tanıdığı aracı yapmak.
Yeni bir numara almak.
WhatsApp engelini aşmanın en kolay yolu, engellenen kişiyle yüz yüze görüşmek veya ortak bir tanıdığı aracı yapmaktır. Yeni bir numara almak, en kesin yoldur ancak bu da en zahmetli yoldur.

1 Comment

Leave A Reply