Whatsapp’ta Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

WhatsApp’ta engellendiğimi nasıl anlarım sorusuna yanıt vermeden önce WhatsApp nedir ona bakalım:

Hepimizin bildiği gibi WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp’ın hayatımızdaki yeri o kadar hızlı gelişti ki, günümüzde iletişim için en yaygın kullanılan uygulamalardan biri haline geldi. Uygulama;

  • Mesajlaşmaya ek olarak fotoğraf, video ve durum paylaşımının yanı sıra sesli ve görüntülü aramalara da izin veriyor.
  • WhatsApp, birçok farklı uygulamaya benzer işlevlere sahiptir. Örneğin WhatsApp, kullanıcılarına tıpkı Facebook, Twitter ve Instagram gibi istedikleri kullanıcıları engelleme hakkı verir.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, birçok farklı ve kullanışlı özelliği, benzersiz kullanımı ve popülerliği ile kullanıcıların beğenisini kazandı.

Whatsapp’ta Mesaj Atmadan Engellendiğini Nasıl Anlarım

 Whatsapp’ta mesaj atmadan engellendiğini nasıl anlarım cevabı için bazı yöntemleri sizler için derledik. Biri tarafından engellenirseniz, bilebileceğiniz bazı işaretler vardır. Bu işaretlere dikkat ederseniz birileri tarafından engellenip engellenmediğinizi kolayca tespit edebilirsiniz. WhatsApp’ta kullanıcıları engellemek, biri onları rahatsız ederse veya sizinle iletişime geçmek istemezse kullanılan yöntemlerden biridir.

WhatsApp’ta kişilerinize eklenen kişiler WhatsApp uygulamasını kullanıyorsa bilgileri size gösterilecektir. Birisi sizi engellerse, o kişinin en son ne zaman çevrimiçi olduğu veya olmadığı bilgileri ve profil fotoğrafları görüntülenmeyecektir.


Daha fazla ilgili içerik;


Whatsapta Engellediğini Nasıl Anlarım

Whatsapp'ta engellendiğimi nasıl anlarım

Whatsapta engellendiğimi nasıl anlarım sorusunu cevabını almak için önce bunu yapmalısınız. WhatsApp’ta sizi engelleyip engellemediğini öğrenmek istediğiniz kişinin sohbet sayfasına girin. Son görülme tarihini kontrol edin. Son görüşme tarihiniz yoksa bloke olabilirsiniz. Ancak son görünümün zamanı, WhatsApp’ın gizlilik ayarlarından da kapatılabilir. Bu nedenle, son kez olmaması, mutlaka engellendiğiniz anlamına gelmez.

Sizi engelleyen kişi asla çevrimiçi görünmez. WhatsApp’ta bir kişinin en son ne zaman ve çevrimiçi durumunu göremiyorsanız, engellenme olasılığınız daha yüksektir. Ancak bu aşamadan önce net bir tahminde bulunmamalısınız.

WhatsApp Engelleyenleri Görme Programı

WhatsApp engelleyenleri görme programı kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biridir. Engellenirseniz herhangi bir işlem yapamayacağınız gibi bu da geçerlidir. Whatsapp’ta engellediğim kişilerin durumunu görebilir miyim? Bunu yaparsanız, imkânsız olacaktır.

Benzer şekilde şu anda whatsapp’ı kimin engellediğini kontrol edecek bir program yok. WhatsApp tarafından engellendiğinizi nasıl anlarsınız detaylı yazımızı sizlerle paylaştık. Soru işaretinizin ortadan kalkmasını umuyoruz.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥